Nie uciekł pieszo przed policjantami z drogówki

Policjanci z drogówki zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zatrzymany do kontroli drogowej, wysiadł z auta i zaczął uciekać pieszo. Okazało się, że mężczyzna nie mógł kierować samochodem. Prawo jazdy stracił w 2015 roku.

17 marca, kilka minut po godzinie 8:00 policjanci z ostrowskiej drogówki na jednej z ulic powiatu sprawdzili prędkość pojazdu marki BMW. Kierowca auta, przy administracyjnym ograniczeniu do 50km/h jechał blisko 70km/h. Policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Kierowca zatrzymał się około 100 metrów od policjantów. Widząc mundurowych wysiadł z samochodu i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast zaczęli go gonić. Po krótkim pościgu kierowca BMW był już w rękach mundurowych. Chwilę później wyjaśniło się, dlaczego 27-latek uciekał. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach, okazało się, że 2015 roku mężczyzna stracił prawo jazdy.

Teraz sprawa 27-latka zostanie skierowana do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz przekroczenie prędkości.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zasłabła w trakcie jazdy (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Super Marian
2 lat temu

Przed pieskami nie ucieknie nikt pieski biegają bardzo szybko🏃

Kierowca busa
2 lat temu

BMW Bez Mózgu Wylupy

Skuba ha
2 lat temu

bo uciekać przed policją trzeba umieć 😉

Znikający punkt
odpowiada  Skuba ha
2 lat temu

Gdyby była stara Civic , na pewno by uciekła. Tak jak na Wysocku.

Kubica
odpowiada  Znikający punkt
2 lat temu

Samochód jest ważny ale liczy się też kierowca

5
0
Napisz co o tym sądziszx