Straż Miejska zaczęła polowanie na śmieciarzy za pomocą fotopułapki

Udostępnij
Tweet

„STOP bałaganiarzom śmieciowym 🚯”
Wiosna tuż, tuż. W wielu z nas budzi się pozytywną energią do porządkowania piwnic, strychów czy garaży. Nie wszyscy jednak pozbywają się zbędnych przedmiotów zgodnie z przepisami i za nic mając nasze wspólne dobro, jakim jest – środowisko naturalne.

Jednym z takich miejsc jest rejon garaży przy ulicy Frąszczaka w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie pod osłoną nocy notorycznie podrzucane są odpady motoryzacyjne. Czy to przypadek? Raczej nie. Dlatego miejsce to objęte zostało nadzorem fotopułapki zamontowanej przez Straż Miejską.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Chudy
2 lat temu

Co dzień na ulicę Grabowska straż miejska podwozi dziewczynka koło piekarni na to mają czas nasi gromowcy

Ladacznica proboszcza
2 lat temu

Przeszly by sie te spaslaki po lasach to by może zlapali kogos, a tak woza dupska w autach kupionych za publiczne pieniadze i bawia sie gadzetami

Ben
2 lat temu

Ale numer. A ja widziałem jak strażnik wyrzucając papierek do kosza który docelowo spadł obok. To czyli strażnik też śmieciarz.

Nienauczycielka
2 lat temu

Jest obowiązkowy podatek za śmieci, ale mzo mnoży problemy w przyjmowaniu poszczególnych rodzajów odpadów. W tej sytuacji śmieci będą podrzucane gdzie popadnie. Gratulacje dla mzo.

Walo
2 lat temu

Jeszcze napiszcie gdzie i w jakim miejscu i w jakich godzinach i dniach będzie drogówka robić kontrolę prędkość na drogach i będzie git

Bolo
2 lat temu

Więcej pokazujcie i pierdol..e o tym.

rrrr
2 lat temu

kamery , kamery , radiowozy – Boze za co jeszcze podatnik tym nierobom ma zaplacic.

26
0
Napisz co o tym sądziszx