Urzędnicy szukają chętnych, którzy przygarną rodziny z Ukrainy

Udostępnij
Tweet

W związku z sytuacją na Ukrainie, Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim zbiera informacje dotyczące możliwości przyjęcia uchodźców, przyjaciół zza wschodniej granicy, przez mieszkańców naszego miasta.

Drodzy Mieszkańcy, jeśli dysponujecie wolnym pokojem, mieszkaniem i jesteście w stanie przyjąć rodzinę z Ukrainy w potrzebie, prosimy o kontakt pod nr telefonu 62 582 22 73. Numer jest czynny w godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie ciężarówki z peugeotem
Subskrybuj
Powiadom o

158 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja
1 rok temu

Najlepiej nieroba dać a Polacy stracą prace wylądują na bruku ale mendą się należy ciekawe za co za spierdolenie zamiast bronienia kraju i za mordowanie Polaków

''''''''.......kkk
odpowiada  Ja
1 rok temu

ale gościu masz zryty łeb. klecha cie molestował ? czy zamiast do szkoły, biblioteki tata wysłal cie do gnoju na pole. ?

jangaj00
1 rok temu

Dajcie spokój z tymi głupimi wywodami . Wojna za płotem . Uchoźcy to są głownie matki z dziećmi .Starsze osoby ,sieroty. Ich mężowie i ojcowie zostali i walczą o prawo do życia w wolnym kraju .Dają nauczkę dyktatorowi.Oni też walczą o wolną europę . Niechcecie pomagać to się nie odzywajcie .

To ja.
odpowiada  jangaj00
1 rok temu

Znasz historię? Ja taki co w gnoju robiłem ale się uczyłem.lecz już nie czuje takiej nienawiści jak mój dziadek i pomógl bym im też ale widzę młodych mężczyzn którzy uciekają do Polski i nie walczą o własny kraj !!! Pizdy a nie patryjoci

Romek
1 rok temu

Ta szeroką pomoc powinna trafić w pierwszej kolejności do polskich rodzin ubogich a potem do innych. Polska biedota płaci podatki od wszystkiego co mają i nie mają. Za te skradzione im pieniądze teraz będą utrzymywać zamożnych Ukraincow.

Lila
odpowiada  Romek
1 rok temu

Jakich biednych Rodzin polskich u nas biedni są ci którym nie chce się pracować i tylko socjal się liczy

''''''''.......kkk
odpowiada  Lila
1 rok temu

lili masz racje – zamiast dla dzieci wojny niech dają nierobom polskim w miastach i kmiotom od obornika

benek
1 rok temu

Też walczyliśmy o wolną Polskę a co mamy burdel.

widz tvn24
odpowiada  benek
1 rok temu

koleś burdel to masz w głowie , zapytam jeszcze tylko , może wiesz ,dlaczego niemieckie szczujnie ONET i WP wyłączyły możliwość komentowania tego syfu co z nich wypływa

benek
1 rok temu

Po wojnie będzie strach jechać do Ukrainy każdy cywil będzie miał broń to nie wiem czy to dobry ruch ze strony EU.

Mira
1 rok temu

Przyjmiemy uchodźców z Ukrainy

Piotr
1 rok temu

Przyjmę rodzinę z Ukrainy

Wiesiek
1 rok temu

@Margareta, jak jesteś dobra w łóżku to też zmieścisz się w moim łóżku.

katolik
odpowiada  Wiesiek
1 rok temu

Panie wiesiek sytuacja taka poważna a Panu głupoty w głowie WSTYD,

Tadek
odpowiada  Wiesiek
1 rok temu

Obyś cymbale nie musiał uciekać na zachód i prosić aby jakaś stara niemka Margarita cię wzięła ,,,

Uciekinier z Wołynia
1 rok temu

Dziwne, że zapominacie historię nie tak dawną. Ukraińcy mordowali Polaków. Tego już nikt nie chce pamiętać a tylko krzywdy hitlerowskie. Nigdy nie podam im ręki.

MacEns
odpowiada  Uciekinier z Wołynia
1 rok temu

A przez ponad 250 lat kto ich gnoił … kosmici? Człowieku, apeluje o rozsądek!

stiv
odpowiada  Uciekinier z Wołynia
1 rok temu

A niemcowi za euro nie tylko podasz rękę ale i dupę staremu hitlerjugen podetrzesz….

ostrowianin
odpowiada  Uciekinier z Wołynia
1 rok temu

W Ukrainie jest 44 mln mieszkańców, w tym kilka milionów o polskich korzeniach. Prawie 80 lat po zbrodniach na Wołyniu, które były dziełem UPA i OUN a zginęło wg różnych rachunków od 70 do 100 tys. Polaków nie podasz ręki mieszkańcowi Ukrainy, który z tą zbrodnią nie ma nic wspólnego, chyba że ma 100 lat, ale Niemcom którzy mają na koncie kilka milionów obywateli polskich podajesz? Może już czas spojrzeć na historię z dystansu, bo za chwile dostaniesz wyliczenie ilu kozaków wraz z kobietami i dziećmi wyrżnął Książę Jeremi Wiśniowiecki i inni królewięta kresowi. I tak można sobie wytykać do Mieszka I. Zbrodnia wołyńska pozostanie zbrodnią, tak jak i zbrodnią pozostanie akcja odwetowa na całych wsiach ukraińskich ze strony AK- kilkanaście tysięcy zabitych Ukraińców- winnych i niewinnych. Tu i teraz dzieją się zbrodnie na bezbronnej ludności Ukrainy, zabijane są kobiety i dzieci, nie mające nic wspólnego z walką zbrojną. Za chwilę będziemy mieć w Polsce pół miliona i może więcej uciekinierów i trzeba im pomóc, bo jak widać państwo potrafi się tylko chwalić nie swoimi sukcesami. Warto pomagać potrzebującym, warto być przyzwoitym.

''''''''.......kkk
odpowiada  ostrowianin
1 rok temu

masz racje w 200% – ale gówniarzowi nie wytłumaczysz – on ma internet i partię

M43
odpowiada  Uciekinier z Wołynia
1 rok temu

Jak długo jeszcze będziesz tak „rozpamiętywał, judził i jątrzył, podsycając nienawiść jednych do drugich (narodów)? Przecież ci obecni, którzy uciekają przed wojną, ratując swoje życie, nie mają z tamtymi „zbrodniami” absolutnie nic wspólnego. A może właśnie to ty jesteś jednym z tamtych zbrodniarzy i nie możesz przełknąć że nie udało Ci się wymordować wszystkich i wielu jeszcze żyje? Puknij się nazisto, faszysto w swój pusty łeb i zacznij myśleć, bo jak przystało na naziola nie masz krzty empatii do drugiego człowieka kimkolwiek by nie był. 🙁

Ostatnio edytowany 1 rok temu by M43
jangaj00
odpowiada  Uciekinier z Wołynia
1 rok temu

Każde państwo ma coś za uszami . My teraz budujemy historię za którą będziemy albo się wstydzić albo będziemy dumni. Czy chcemy podsycać nienawiść do innych narodowośći . Oni właśnie walczą o człowieczeństwo zeby nigdy te dramatyczne historie nie wracały .

''''''''.......kkk
odpowiada  jangaj00
1 rok temu

nien uciekinier to mi pachnie wczorajszym polak -patriotom idiota,

''''''''.......kkk
odpowiada  Uciekinier z Wołynia
1 rok temu

tej uciekinier szkoda,że ci wtedy nie odrabali łaba ,nie pisał bys bzdur. 70 lat po wojnie, a ty 5 pokolenie dzieci wojny ubierasz w tamte czasy. idz do lekarza na łeb

158
0
Napisz co o tym sądziszx