Za szybko ruszył na przejeździe. Dostał sowity mandat

Policjanci z ostrowskiej drogówki, przypominają, że w chwili gdy sygnalizator nadaje pulsacyjne światło czerwone, obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu na przejazd kolejowy. Nawet w sytuacji, gdy rogatki nie zostały jeszcze opuszczone lub ich podnoszenie nie zostało zakończone. – Kierujący, którzy ignorują te przepisy popełniają poważne wykroczenie i ryzykują życiem. – przekonują funkcjonariusze.

Dla przypomnienia zgodnie z nowym taryfikatorem za to wykroczenie grozi mandat w wysokości 2000 złotych. Taki właśnie mandat oraz 4 pkt. karne otrzymał 24-latek, który na jednym z przejazdów naruszył te przepisy. Zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych są niezmienne od lat. Zachowanie szczególnej ostrożności to absolutnie najważniejsza z nich.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zażądali 4500 dokumentów od OZC
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rodak z Nl od 8 lat
2 lat temu

Kierowca z NL od 8 lat…. Co się dzieje w tej polsce… skąd tyle jadu w rodakach… tylko nienawiść i chamstwo… Ja uważam że w Polsce Mandaty za tego typu wykroczenia to przesada wchuk… Przecież on ruszał w trakcie podnoszenia szlabanu, wiec nie spowodował zagrożenia w ruchu drogowym czy kolejowym… Lub kolejna akcja że za kolizję 1500 zł. Podejrzewam że 99 % kierowców w życiu miało drobną kolizję czy tzw stłuczkę na parkingu… Miałem w NL kolizję z Mojej winy, przyjechała Policja, Przywiozła tylko oświadczenie do wypisania i dziękuje z uśmiechem na Twarzy bez sprawdzanie dokumentów czy mandatu…
Policjanci mają odgórnie powiedziane że mam być koszyk pełen mandatów na koniec dnia bo złodzieje z Wiejskiej potrzebują żeby utrzymać DROGICH BEZROBOTNYCH naszego kraju. I Policja dopierdziela się takich głupot co kilka lat temu może zatrzymali na krótka miło pogawędkę czy bajerą z uśmiechem na twarzy.
Współczuję Policji….

Uśmiechnijcie się Polacy… Po jakich chuk siać nienawiść…
Jak w Polsce rządził Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski czy Nawet Leszek była w kraju Zgoda… Wszyscy żyli, bez 500+ czy innych zasiłków.
A teraz tylko tryskanie Jadem na wszystkich…

Gimbo
2 lat temu

Jestem ciekawy jaki może być taki Kierowca dla innych Osób w swoim otoczeniu skoro lekką ręką może za głupotę zapłacić 2000 zł albo więcej Ktoś powie że jego sprawa jego pieniądze tylko może lepiej by było gdyby nie łamał przepisy a te 2000 zł przeznaczył na szczytny cel

Seba
2 lat temu

A gdzie na końcu filmu widać że auto rusza? Bo ja k**wa chyba ślepy jestem. Widzę, że nagrywający rusza telefonem a nie samochodem. Co za cymbały. Taki pizdusi co łamią przepisy to za łeb i do rowu z nimi. Dobrze, że można nagrać i podesłać na policję. Może się pozbędziemy debili za kierownicą

Do Poyebało was
2 lat temu

A jakby tamtędy przechodziło dziecko?
Dramat…

Andrzej
2 lat temu

Takie kanalie nie respektujące przepisów powinno się surowo karać

Poyebało was ?????!!!!!!
2 lat temu

A jakby potrącił go pociąg i nie daj Boże pasażera to byście dopiero ferment siali że przez niego zginął pasażer !!!!! Jacy wy jesteście poyebani z tymi komentarzami !!!! Głupiemu nigdy nie dogodzisz !!!!! Choćbyś dał mu nawet worek złota to będzie marudził że za ciężki !!!!!

O ! Kolejni !
2 lat temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki !!!

Kierowca
2 lat temu

I bardzo dobrze sygnalizacja jeszcze miga na czerwono a kierowca ruszył wszystkim się spieszy nie jeden tak robi i słusznie że policja się za to wzięła dobrze że został nagrany przez policję czy innych kierowców trzeba nagrywać i pokazywać chamskie zachowanie Polaków na drogach i ciągłe łamanie przepisów wszyscy myślą że są królami na drodze że się sami poruszają niestety tak nie jest trzeba mieć szybszy rozum od koni pod maską. Na Kaliską w Ostrowie niech wyjadą jak się ścigają wieczorami i w nocy sportowe auta zielone i białe i jadą w kierunku Kalisza ostatnio oby dwa z dużą prędkością przejechali na czerwonym świetle przy sygnalizacji świetlnej przy galerii i przez takich kierowców są wypadki niestety..

Tvptozlo
2 lat temu

Pamiętajmy, że żyjemy w państwie pisowskim więc donosicielstwo jest tam na pierwszym miejscu PRL bis

Ksiądz Antoni
2 lat temu

Jak można nagrać kogoś i wysłać na policję.
Co trzeba mieć w sobie konfident jeden.
Sam pewnie nie raz złamał przepisy

Mandatu nie powinno być ponieważ zwykle kamerki nie mają homologacje

39
0
Napisz co o tym sądziszx