Za szybko ruszył na przejeździe. Dostał sowity mandat

Policjanci z ostrowskiej drogówki, przypominają, że w chwili gdy sygnalizator nadaje pulsacyjne światło czerwone, obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu na przejazd kolejowy. Nawet w sytuacji, gdy rogatki nie zostały jeszcze opuszczone lub ich podnoszenie nie zostało zakończone. – Kierujący, którzy ignorują te przepisy popełniają poważne wykroczenie i ryzykują życiem. – przekonują funkcjonariusze.

Dla przypomnienia zgodnie z nowym taryfikatorem za to wykroczenie grozi mandat w wysokości 2000 złotych. Taki właśnie mandat oraz 4 pkt. karne otrzymał 24-latek, który na jednym z przejazdów naruszył te przepisy. Zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych są niezmienne od lat. Zachowanie szczególnej ostrożności to absolutnie najważniejsza z nich.

CZYTAJ  Pierwsza ofiara zimy

39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
9 miesięcy temu

Kiedyś miałem taką sytuacje na niestrzeżonym , światło migało bo naprawiali 200m dalej tory
I samochody jechały i się zastanawiałem że dzwonić po policje żeby przyjechała i zrobiła coś z tymi światłami bo kierowcy zdezorientowani byli

do respiratorek
9 miesięcy temu

Wystarczy że gość nie przyjmie mandatu i pójdzie sprawa do sądu. Tam chyba jest możliwość wglądu w akta i może się dowiedzieć kto był taki „uczynny”.
P.S. na RC mówili dzisiaj że policja wystawiła mandat po zgłoszeniu innego kierowcy z nagraniem.

respiratorek
9 miesięcy temu

Trzeba zdobyć monitoring z kolei i znaleźć zakapiora !!!!!

Donald duck
9 miesięcy temu

Bardzo dobrze.

syn gromu
9 miesięcy temu

Zbyt długo byliśmy pobłażliwi dla samochodziarzy i piratów drogowych, brawo!

Gruby gargus
9 miesięcy temu

To konfident Mania

Wladymir
9 miesięcy temu

Co za totalny bezsens !! To chyba jakaś lewacka ideologia, aby w pomencie kiedy przejedzie pociąg a rogatki idą w górę nie można wjechać na tory, a co niby wtedy ma się stać ???No co ? Te kilkadziesiąt ton nagle się w jakiś kosmiczny sposób cofnie ??? To jest jakiś absurd… Ja rozumiem taką akcję w czasie zamykania przejazdu, ale po przejechaniu pociągu ?

Przedstaw się
9 miesięcy temu

Prosimy o ujawnienie danych czujnego obywatela. Wzorowa postawa! Każdy chętnie pogratuluje udanej współpracy z organami ścigania. Na pewno jest dumny z siebie więc śmiało.

Dociekliwy
9 miesięcy temu

A za używanie telefonu w czasie jazdy został nałożony mandat?

aaa
9 miesięcy temu

Doniósł pewnie jakiś wyborca komuchów z PiSu. Jest sekretarz, jest jedna partia, jest gospodarka centralnie planowana, współcześni ubecy inwigilują opozycję więc i muszą być tabuny kapusiów aby system mógł trwać jeszcze ze 40 lat minimum… Komuna wiecznie żywa

39
0
Napisz co o tym sądziszx