Krowa kopnęła właściciela. Zmarł na miejscu❗

Na terenie jednego z gospodarstw doszło do nietypowej i smutnej zarazem sytuacji. Jak wynika z pierwszej informacji gospodarz z Ligoty (gm. Raszków) został kopnięty przez krowę. Siła była tak duża, że stracił przytomność.

Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR z Michałkowa z lekarzem na pokładzie. Do zabezpieczenia nocnego miejsca do lądowania w Głogowej zadysponowano strażaków. Poszkodowany miał uraz głowy.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon około 60-65-letniego mężczyzny. Trwa dokładnie wyjaśnianie przyczyn i potwierdzanie pierwotnej wersji.

Zdjęcie poglądowe

CZYTAJ  Ford roztrzaskany po kontakcie z renault

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maniek
1 rok temu

Mam pytanie, jak nazywa się dzisiejszy sposób pisania przez dziennikarzy? Zanim dotrzesz do treści to po kilka razy powtarzają tytuł artykułu ze wstępem. Po co to tak pisać. Mnie krew zalewa jak 3 raz czytam to samo i nie mogę dotrzeć do meritum artykułu i co robię? Przestaję czytać. A może to jeden z objawów kowida?

do wiejska sielanka
1 rok temu

ale co ma d/// do wiatraka . racja taka,ze w warunkach BHP nie można licytować się na wielkość gabaryty . Bo lokomotywa na bocznicy jest ciut większa od krowy i kolejarz manewrowy jakoś przestrzega warunki BHP . myślenie chłopka na wsi na poziomie myslenia tej krowy.

W I E J S K A S I E L A N K A
1 rok temu

Niech idzie każdy komentujący zmierzyć się ze zwierzęciem o masie od pół tony do tony nawet które ma rogi jak i kopyta, a strzał z kopyta ma lepszy niż Chuck Norris z półobrotu. Nigdy nie wiadomo co takiemu bydlakowi do łba strzeli i kiedy cię na rogi weźmie. Jak jesteś taki mocny weź byka za rogi, efekty tu przeczytamy i będziemy głupio komentować.Takie w rolnictwie jest ryzyko zawodowe, zwierzę czy maszyna może cię zabić, a jeśli przeżyjesz obrażenia są dotkliwe.Człowiek uczciwie pracował by zapewnić byt sobie i rodzinie, zginoł przy uczciwej pracy produkując dla ludzi żywność, a rodzina musi go zastąpić bo na wsi nie zależnie co się stanie nie ma wolnego.

Zofia
1 rok temu

Tak się zastanawiam dlaczego helikopter lLPR ladowal w Głogowej, a nie w Ligocie na boisku?
Wyrazy współczucia dla rodziny.

Miejscowy
1 rok temu

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

Chłopek
1 rok temu

Do wszystkich wiedzących lepiej jakby krowa widziała zaświadczenie z BHP to by go nie kopła a tak naprawdę to Wyrazy Współczucia dla rodziny ,Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

Czytelniczka
1 rok temu

Straszna tragedia… Wyrazy współczucia dla Rodziny 😔

bartek
1 rok temu

Zapamietala mu dobre traktowanie

Kat
1 rok temu

Widać wśród piszących że debilizm jest groźniejszy od koronawirusa.

POganiacz bydła
1 rok temu

Do.. bhp, żal ludzi którzy płodzą takich idiotów jak ty.

27
0
Napisz co o tym sądziszx