Wypadek w dużej firmie pod Ostrowem

Udostępnij
Tweet

W dużej firmie z branży chemicznej w miejscowości Stary Staw doszło do wypadku pożarowego. Jedna osoba doznała poważnych oparzeń ciała.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed godziną 14 doszło do pożaru oleju w zbiorniku wewnątrz hali. Jeden z pracowników doznał poważnych oparzeń ciała. Jego stan jest poważny. Wezwano śmigłowiec LPR do transportu poszkodowanego do specjalistycznej jednostki medycznej. Wybrano szpital leczący oparzenia w Siemianowicach Śląskich.

Ewakuowano około 100 osób.

Z powodu wycieku znacznej ilości oleju, który spłynął do kanałów odprowadzających deszczówkę, musiano utworzyć zapory, żeby substancja nie przedostała się do innych akwenów. Następnie że zbiornika przy firmie zaczęto zbierać olej unoszący się na powierzchni.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Seniorzy byli zachwyceni - Senioralia 2023
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pracownica ..
1 rok temu

Do carpik. Faktycznie oblala się ta dziewczyna ze swojej winy. Ponieważ była nauczona pracy na maszynie, ale Popelnila błąd bo odkrecila nie to co powinna i dlatego płyn się na nią wylała. Nie zgłosiła tego nikomu, nawet kierowniczce. Dowiedzieliśmy się o tym od jej współpracowników. I kierowniczka M do niej pojechała po skończonej pracy i zawieźli na pogotowie. Wiec może gdyby od razu zareagowała tak jak powinna to było by inaczej.
I nie zwolnili jej za to. Zwolnili ja z powodu hmmm były wakacje i nie miała co zrobić z dziećmi wiec poszła na L4 na miesiąc (nie informując z jakiego tak naprawdę powodu). Po czym po kilku dniach zaczęła wystawiać na Facebooku zdjęcia z wakacji. Wiec to co opowiedzila wam Ania to chyba nie była cała prawda. Wiec nie wiesz dokładnie to nie komentuj.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Pracownica ..
Iii
1 rok temu

Boże daj zdrowie temu człowiekowi trzymamy kciuki. Tragedia życzę siły przerwania dla rodziny

Xbz
1 rok temu

Oh, nastawnia Stary Staw….. wspomnienia…

Anonim
1 rok temu

Bo tak to jest jak szybko szybko bo na już jest potrzebne i jeszcze praca w między czasie żebyś czasami na 5 min nie stanoł. Normy pierdzielone.

Pracownik
1 rok temu

Msza była we Franjlinoqo

P A N I
1 rok temu

Antoni !
Kolega nie pali, obca mu peta i fajka a jednak walczy o życie. Módl się za niego bo to fajny chłopak. Ps nie osądzaj tylko współczuj.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by P A N I
Ktoś
1 rok temu

Ludzie, wy zawsze macie najwięcej do powiedzenia gdy gówno wiecie! Powinniście współczuć albo w ogóle się nie wychylać! Uważam, że w tej sprawie powinni mieć prawo głosu osoby, które miały większą styczność z osoba poszkodowaną jak i z firmą, a nie tylko parę info po tej tragedii.

27
0
Napisz co o tym sądziszx