Wypadek w dużej firmie pod Ostrowem

W dużej firmie z branży chemicznej w miejscowości Stary Staw doszło do wypadku pożarowego. Jedna osoba doznała poważnych oparzeń ciała.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed godziną 14 doszło do pożaru oleju w zbiorniku wewnątrz hali. Jeden z pracowników doznał poważnych oparzeń ciała. Jego stan jest poważny. Wezwano śmigłowiec LPR do transportu poszkodowanego do specjalistycznej jednostki medycznej. Wybrano szpital leczący oparzenia w Siemianowicach Śląskich.

Ewakuowano około 100 osób.

Z powodu wycieku znacznej ilości oleju, który spłynął do kanałów odprowadzających deszczówkę, musiano utworzyć zapory, żeby substancja nie przedostała się do innych akwenów. Następnie że zbiornika przy firmie zaczęto zbierać olej unoszący się na powierzchni.

 

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pracownica ..
11 miesięcy temu

Do carpik. Faktycznie oblala się ta dziewczyna ze swojej winy. Ponieważ była nauczona pracy na maszynie, ale Popelnila błąd bo odkrecila nie to co powinna i dlatego płyn się na nią wylała. Nie zgłosiła tego nikomu, nawet kierowniczce. Dowiedzieliśmy się o tym od jej współpracowników. I kierowniczka M do niej pojechała po skończonej pracy i zawieźli na pogotowie. Wiec może gdyby od razu zareagowała tak jak powinna to było by inaczej.
I nie zwolnili jej za to. Zwolnili ja z powodu hmmm były wakacje i nie miała co zrobić z dziećmi wiec poszła na L4 na miesiąc (nie informując z jakiego tak naprawdę powodu). Po czym po kilku dniach zaczęła wystawiać na Facebooku zdjęcia z wakacji. Wiec to co opowiedzila wam Ania to chyba nie była cała prawda. Wiec nie wiesz dokładnie to nie komentuj.

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by Pracownica ..
Iii
11 miesięcy temu

Boże daj zdrowie temu człowiekowi trzymamy kciuki. Tragedia życzę siły przerwania dla rodziny

Xbz
11 miesięcy temu

Oh, nastawnia Stary Staw….. wspomnienia…

Anonim
11 miesięcy temu

Bo tak to jest jak szybko szybko bo na już jest potrzebne i jeszcze praca w między czasie żebyś czasami na 5 min nie stanoł. Normy pierdzielone.

Pracownik
11 miesięcy temu

Msza była we Franjlinoqo

P A N I
11 miesięcy temu

Antoni !
Kolega nie pali, obca mu peta i fajka a jednak walczy o życie. Módl się za niego bo to fajny chłopak. Ps nie osądzaj tylko współczuj.

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by P A N I
Ktoś
11 miesięcy temu

Ludzie, wy zawsze macie najwięcej do powiedzenia gdy gówno wiecie! Powinniście współczuć albo w ogóle się nie wychylać! Uważam, że w tej sprawie powinni mieć prawo głosu osoby, które miały większą styczność z osoba poszkodowaną jak i z firmą, a nie tylko parę info po tej tragedii.

marta
11 miesięcy temu

Jest msza dziś o zdrowie w Lewkowie podobno, bo stan jest ciężki większość ciała prawie 90% spalone…daj Boże zdrowie temu człowiekowi

JA
11 miesięcy temu

Wiadomo coś nowego na temat poparzonego pracownika?
Jest jakaś zbiórka, jak można pomóc?

Gość
11 miesięcy temu

Człowiek walczy o życie a ludzie jak zwykle w takim momencie nie potrafią zamknąć ry*a i tego uszanować , najwiecej maja do powiedziana szkoda ze anonimowo

27
0
Napisz co o tym sądziszx