Wraca nauka zdalna. Znamy szczegóły

Udostępnij
Tweet

Minister Edukacji poinformował o wprowadzeniu nauki zdalnej dla klas 5, 6, 7, 8 oraz klas średnich do końca ferii szkoły nie zobaczą. Maturzyści będą mogli przychodzić na konsultacje. Szkoły specjalne będą indywidualnie decydować o formie funkcjonowania.

Rozporządzenie wchodzi w życie w czwartek. Na ten moment będzie trwać do końca ferii zimowych, do 27 lutego br.

Minister Zdrowia mówił o wzroście zakażeń, ale nie przekłada się to na wzrost hospitalizacji. W ostrowskim szpitalu jest zajęte około 35% łóżek covidowych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

64 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
od leonka
2 lat temu

Patrząc na inne podwórka, to może i mają podobne problemy, ale pomimo tego, że w Holandii paliwo kosztuje ponad 10 zł, to i tak, Holender za minimalną swoją pensję kupi go dwa razy więcej niż Polak. W Danii covida traktują jak chorobę sezonową typu grypa. W Niemczech od marca minimalna stawka godzinowa ma wzrosnąć do 12 euro. Oprócz Węgier nikt w Unii Europejskiej nie zarzyna wolności słowa i sądownictwa. Polski Ład ma dać najuboższym 17 mld; ale skąd je weźmie PIS, ściągnie je z klasy średniej, z przedsiębiorców – ktoś musi wpłacić tą kasę do budżetu – z próżnego i nawet Salomon nie naleje. Dlatego w następnych wyborach zagłosuję na PIS aby ich następcy nie mówili nam, że ” przez ostanie 8 lat rządów………. ” – resztę dopowiedz sobie sam ( a ).

Piotr
2 lat temu
O! Kolejni!
2 lat temu

Christian Cabrera dead at 40 – ‘Chinese Best Friend’ comedian dies of Covid days after saying ‘I regret not getting jab’

Pan Cabrera, aktor „Chinese Best Friend” zmarł na covid. Tuż przed śmiercią żałował, że się nie zaszczepił.

A COMEDIAN told his brother that he “regretted” not getting the Covid-19 vaccine – just days before he died from the virus.

Christian Cabrera, who was also known as “Chinese Best Friend”, passed away on Saturday.

40-year-old, of southern California, contracted Covid sometime after Christmas.

Christian, who was a dad to a three-year-old, was hospitalized earlier this month after feeling short of breath.

His brother Jino Cabrera told KTLA that the comic was skeptical of getting the vaccine as he claimed he never got sick.

Days before he died, Christian texted his brother: “I can’t breathe again. I really regret not getting the vaccine.

No więc aktor z Californii twierdził, że nie ma opcji, żeby się zaraził, no ale na kilka dni przed śmiercią już żałował decyzji o odmówieniu szczepienia.

Do "do do leonek"
2 lat temu

Wyjrzyj za miedzę i powiedz nam wszystkim w jakim kraju dzisiaj nie ma:1. Rekordowej inflacji,2.Rekordowej inflacji producenckiej,3.Rekordowych zgonów,4.Rekordowego bajzlu w sądownictwie i szkolnictwie…Napisz ,w którym konkretnie kraju jest super i który konkretnie kraj radzi sobie lepiej …Niestety dzisiaj mamy do czynienia z globalnym problemem w wielu aspektach życia.Wszystkie kraje będą biły rekordy o jakich się nam nie śniło ,a wina leży nie po stronie Rządów poszczególnych Państw a raczej trzeba by się przyjrzeć globalnej finansjerze i rzeczywistym rządcom tego finansowego bajzlu jakim jest Bank Rezerw Federalnych, czy wszelkiego rodzaju Fundusze w rękach których są finanse całego Świata. Ogólnie chcę zwrócić uwagę na fakt iż myśląc tylko z perspektywy własnego podwórka możemy mieć bardzo zawężoną perspektywę .Powiem wprost: nie dajmy się omamić hasłami takich polityków, jak np. Tusk, który manipuluje ludźmi wtłaczając im fakenewsy typu że winni obecnej sytuacji są tylko i wyłącznie rządzący od kilku lat.Jeżeli ktoś daje się nabiearć na takie bajki to widocznie jest człowiekiem o bardzo zawężonych horyzontach.

64
0
Napisz co o tym sądziszx