Wraca nauka zdalna. Znamy szczegóły

Minister Edukacji poinformował o wprowadzeniu nauki zdalnej dla klas 5, 6, 7, 8 oraz klas średnich do końca ferii szkoły nie zobaczą. Maturzyści będą mogli przychodzić na konsultacje. Szkoły specjalne będą indywidualnie decydować o formie funkcjonowania.

Rozporządzenie wchodzi w życie w czwartek. Na ten moment będzie trwać do końca ferii zimowych, do 27 lutego br.

Minister Zdrowia mówił o wzroście zakażeń, ale nie przekłada się to na wzrost hospitalizacji. W ostrowskim szpitalu jest zajęte około 35% łóżek covidowych.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

65 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
od leonka
1 rok temu

Patrząc na inne podwórka, to może i mają podobne problemy, ale pomimo tego, że w Holandii paliwo kosztuje ponad 10 zł, to i tak, Holender za minimalną swoją pensję kupi go dwa razy więcej niż Polak. W Danii covida traktują jak chorobę sezonową typu grypa. W Niemczech od marca minimalna stawka godzinowa ma wzrosnąć do 12 euro. Oprócz Węgier nikt w Unii Europejskiej nie zarzyna wolności słowa i sądownictwa. Polski Ład ma dać najuboższym 17 mld; ale skąd je weźmie PIS, ściągnie je z klasy średniej, z przedsiębiorców – ktoś musi wpłacić tą kasę do budżetu – z próżnego i nawet Salomon nie naleje. Dlatego w następnych wyborach zagłosuję na PIS aby ich następcy nie mówili nam, że ” przez ostanie 8 lat rządów………. ” – resztę dopowiedz sobie sam ( a ).

Piotr
1 rok temu
O! Kolejni!
1 rok temu

Christian Cabrera dead at 40 – ‘Chinese Best Friend’ comedian dies of Covid days after saying ‘I regret not getting jab’

Pan Cabrera, aktor „Chinese Best Friend” zmarł na covid. Tuż przed śmiercią żałował, że się nie zaszczepił.

A COMEDIAN told his brother that he “regretted” not getting the Covid-19 vaccine – just days before he died from the virus.

Christian Cabrera, who was also known as “Chinese Best Friend”, passed away on Saturday.

40-year-old, of southern California, contracted Covid sometime after Christmas.

Christian, who was a dad to a three-year-old, was hospitalized earlier this month after feeling short of breath.

His brother Jino Cabrera told KTLA that the comic was skeptical of getting the vaccine as he claimed he never got sick.

Days before he died, Christian texted his brother: “I can’t breathe again. I really regret not getting the vaccine.

No więc aktor z Californii twierdził, że nie ma opcji, żeby się zaraził, no ale na kilka dni przed śmiercią już żałował decyzji o odmówieniu szczepienia.

Do "do do leonek"
1 rok temu

Wyjrzyj za miedzę i powiedz nam wszystkim w jakim kraju dzisiaj nie ma:1. Rekordowej inflacji,2.Rekordowej inflacji producenckiej,3.Rekordowych zgonów,4.Rekordowego bajzlu w sądownictwie i szkolnictwie…Napisz ,w którym konkretnie kraju jest super i który konkretnie kraj radzi sobie lepiej …Niestety dzisiaj mamy do czynienia z globalnym problemem w wielu aspektach życia.Wszystkie kraje będą biły rekordy o jakich się nam nie śniło ,a wina leży nie po stronie Rządów poszczególnych Państw a raczej trzeba by się przyjrzeć globalnej finansjerze i rzeczywistym rządcom tego finansowego bajzlu jakim jest Bank Rezerw Federalnych, czy wszelkiego rodzaju Fundusze w rękach których są finanse całego Świata. Ogólnie chcę zwrócić uwagę na fakt iż myśląc tylko z perspektywy własnego podwórka możemy mieć bardzo zawężoną perspektywę .Powiem wprost: nie dajmy się omamić hasłami takich polityków, jak np. Tusk, który manipuluje ludźmi wtłaczając im fakenewsy typu że winni obecnej sytuacji są tylko i wyłącznie rządzący od kilku lat.Jeżeli ktoś daje się nabiearć na takie bajki to widocznie jest człowiekiem o bardzo zawężonych horyzontach.

Bezdomny z Beverly Hills
1 rok temu

Od poniedziałku żądam aby każdy nauczyciel(ka) odsyłał do domu dzieci z katarem, kaszlem itp. To wy „ciała pedagogiczne” od poniedziałku będziecie odpowiedzialni za zachorowania i kwarantanny w szkołach… nie ma zmiłuj. Dziecko chore- wypad… i nie ma pobłazania czy rodzice zaszczepieni czy nie.

O! kolejni
1 rok temu

Chora na COVID-19 Patrycja urodziła córeczkę. Nie miała okazji nawet jej przytulić. Jej mąż został sam z dwójką maluchów
Patrycja Beczek (24 l.) z Radoryża Smolanego (woj. lubelskie) zmarła po zakażeniu koronawirusem. Osierociła dwójkę malutkich dzieci – Mikołaja (1,5 r.) i Klarę (1 mies). Córeczkę urodziła, będąc już w szpitalu. Nie miała okazji nawet jej przytulić. Z maluchami sam został jej mąż Mateusz (26 l.).

Dzielny tata robi co może, żeby zapewnić swoich pociechom jak najlepszą przyszłość. Wszyscy możemy mu w tym pomóc, wspierając go na portalu zrzutka.pl.
W połowie grudnia okazało się, że pani Patrycja jest zakażona koronawirusem. Nie była zaszczepiona. Kilka dni później jej stan się pogorszył i trafiła do szpitala. Najpierw w Puławach, potem w Lublinie. Tu urodziła się Klara. Dziewczynka przyszła na świat dzięki cesarskiemu cięciu.
– Córeczka była w złym stanie. Trafiła do inkubatora. Na szczęście nie zaraziła się covidem. I teraz powolutku robi się coraz silniejsza – opowiada Mateusz Beczek, który dopiero co dostał możliwość pierwszych odwiedzin u małej.

Niestety mama Klary przegrała walkę z chorobą. Nie pomogło podłączenie do sztucznego płuca. Po miesiącu walki zmarła. Pan Mateusz został dwójką małych dzieci. Teraz sam musi stawić czoło nieprzychylnej rzeczywistości.do do leonek
1 rok temu

Lepiej Ty zmień lektury. Rządy PIS-u :” przez ostatnie 8 lat rządów PO …..” ;” to wina Tuska” . Nic więcej nie potrafią powiedzieć. A przez ostatnie 6 lat co zrobili , mieli niby skończyć z kumoterstwem w państwowych spółkach a dopiero oni pokazali jak należy to robić ( przebili nawet PSL ) . PIS idzie na rekord najlepszej władzy : rekordowa inflacja, rekordowa inflacja producencka, rekordowe zgony, rekordowy bajzel w reformie szkolnictwa, sądownictwa i podatkowym, kryształowy ” Marian ” ( chociaż on kopie pod nimi dołki ), Mejza i inni, co za kasę podnoszą rączkę tak, jak im każe prezes. Właściwie nawet życzę im aby wygrali następne wybory, bo ciekaw jestem jak posprzątają ten bajzel, którego narobili. I wtedy będziesz miał(a) te swoje dwa tygodnie>

Do do Mariusz
1 rok temu

I bardzo dobrze że nie wszyscy w twojej rodzinie się zaszczepili, to już byłby dramat jakby w jednej rodzinie byli wszyscy tak pier***nięci jak ty.

Antycovidowiec do Do Mariusz
1 rok temu

Twierdzisz że nie zaszczepionym plujesz w twarz, to wiadomo już kto roznosi wirusa. Dalszej części twojego komentarza nie będę komentował bo nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu.

Konfederata.
1 rok temu

A kto to jest ten Minister chorób i nagłej śmierci. Odp.jest jedna, to pionek na szachownicy sekty pisowskiej. Nie ważne jest zdrowie psychiczne dzieci, młodzieży a ideologia łamania praw obywatelskich. Cichaczem kupiono do tego celu sławnego już Pegazusa gdzie śledzi się wszystkich obywati. A więc uważajcie bo nawet we własnym domu nie macie prywatności. Wielki Bos sekty Czuwa nad wami

65
0
Napisz co o tym sądziszx