Wraca nauka zdalna. Znamy szczegóły

Udostępnij
Tweet

Minister Edukacji poinformował o wprowadzeniu nauki zdalnej dla klas 5, 6, 7, 8 oraz klas średnich do końca ferii szkoły nie zobaczą. Maturzyści będą mogli przychodzić na konsultacje. Szkoły specjalne będą indywidualnie decydować o formie funkcjonowania.

Rozporządzenie wchodzi w życie w czwartek. Na ten moment będzie trwać do końca ferii zimowych, do 27 lutego br.

Minister Zdrowia mówił o wzroście zakażeń, ale nie przekłada się to na wzrost hospitalizacji. W ostrowskim szpitalu jest zajęte około 35% łóżek covidowych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pijany rolnik narozrabiał
Subskrybuj
Powiadom o
64 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bezdomny z Beverly Hills
2 lat temu

Od poniedziałku żądam aby każdy nauczyciel(ka) odsyłał do domu dzieci z katarem, kaszlem itp. To wy „ciała pedagogiczne” od poniedziałku będziecie odpowiedzialni za zachorowania i kwarantanny w szkołach… nie ma zmiłuj. Dziecko chore- wypad… i nie ma pobłazania czy rodzice zaszczepieni czy nie.

O! kolejni
2 lat temu

Chora na COVID-19 Patrycja urodziła córeczkę. Nie miała okazji nawet jej przytulić. Jej mąż został sam z dwójką maluchów
Patrycja Beczek (24 l.) z Radoryża Smolanego (woj. lubelskie) zmarła po zakażeniu koronawirusem. Osierociła dwójkę malutkich dzieci – Mikołaja (1,5 r.) i Klarę (1 mies). Córeczkę urodziła, będąc już w szpitalu. Nie miała okazji nawet jej przytulić. Z maluchami sam został jej mąż Mateusz (26 l.).

Dzielny tata robi co może, żeby zapewnić swoich pociechom jak najlepszą przyszłość. Wszyscy możemy mu w tym pomóc, wspierając go na portalu zrzutka.pl.
W połowie grudnia okazało się, że pani Patrycja jest zakażona koronawirusem. Nie była zaszczepiona. Kilka dni później jej stan się pogorszył i trafiła do szpitala. Najpierw w Puławach, potem w Lublinie. Tu urodziła się Klara. Dziewczynka przyszła na świat dzięki cesarskiemu cięciu.
– Córeczka była w złym stanie. Trafiła do inkubatora. Na szczęście nie zaraziła się covidem. I teraz powolutku robi się coraz silniejsza – opowiada Mateusz Beczek, który dopiero co dostał możliwość pierwszych odwiedzin u małej.

Niestety mama Klary przegrała walkę z chorobą. Nie pomogło podłączenie do sztucznego płuca. Po miesiącu walki zmarła. Pan Mateusz został dwójką małych dzieci. Teraz sam musi stawić czoło nieprzychylnej rzeczywistości.do do leonek
2 lat temu

Lepiej Ty zmień lektury. Rządy PIS-u :” przez ostatnie 8 lat rządów PO …..” ;” to wina Tuska” . Nic więcej nie potrafią powiedzieć. A przez ostatnie 6 lat co zrobili , mieli niby skończyć z kumoterstwem w państwowych spółkach a dopiero oni pokazali jak należy to robić ( przebili nawet PSL ) . PIS idzie na rekord najlepszej władzy : rekordowa inflacja, rekordowa inflacja producencka, rekordowe zgony, rekordowy bajzel w reformie szkolnictwa, sądownictwa i podatkowym, kryształowy ” Marian ” ( chociaż on kopie pod nimi dołki ), Mejza i inni, co za kasę podnoszą rączkę tak, jak im każe prezes. Właściwie nawet życzę im aby wygrali następne wybory, bo ciekaw jestem jak posprzątają ten bajzel, którego narobili. I wtedy będziesz miał(a) te swoje dwa tygodnie>

Do do Mariusz
2 lat temu

I bardzo dobrze że nie wszyscy w twojej rodzinie się zaszczepili, to już byłby dramat jakby w jednej rodzinie byli wszyscy tak pier***nięci jak ty.

Antycovidowiec do Do Mariusz
2 lat temu

Twierdzisz że nie zaszczepionym plujesz w twarz, to wiadomo już kto roznosi wirusa. Dalszej części twojego komentarza nie będę komentował bo nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu.

Konfederata.
2 lat temu

A kto to jest ten Minister chorób i nagłej śmierci. Odp.jest jedna, to pionek na szachownicy sekty pisowskiej. Nie ważne jest zdrowie psychiczne dzieci, młodzieży a ideologia łamania praw obywatelskich. Cichaczem kupiono do tego celu sławnego już Pegazusa gdzie śledzi się wszystkich obywati. A więc uważajcie bo nawet we własnym domu nie macie prywatności. Wielki Bos sekty Czuwa nad wami

Bartos
2 lat temu

Do „O! Kolejni!” i inni covidianie. Proszę posłuchać ciekawy wywiad pani poseł Kurowskiej.
choć wy i tak nic nie zrozumiecie . Tylko szczypawy i szczypawy
https://banbye.pl/watch/v_4RlocZFotonl

Alibaba
2 lat temu

Kam Czytasz z fusów? Próbujesz się dowartościować pisząc pod wieloma nickami wspierasz samą siebie żałosne,wołasz o pomoc a nikt Cię niesłyszy.

O! Kolejni!
2 lat temu

Lułidżi zerwał se maske z tlenem w szpitalu, bo covida nie ma. Jak nie ma, no to wiadomka- niezaszczepiony. Teraz w niebie może zrywać sobie maski do woli.

Anti-vaxxer, 28, dies of Covid after tearing off his oxygen mask and insisting he did not have the disease while being treated at Italian hospital

The man, named as Luigi Cossellu and who was admitted on January 16, denied the existence of Covid-19 and had refused to get the vaccine.

Cossellu refused treatment, and tore off his oxygen mask.

Doctors were able to persuade the man to put the mask back on, the general manager of Latina’s ASL (Local Health Unit) Silvia Cavalli

Ola
2 lat temu

Moja siostra pracuje w szpitalu. Takich luzów i wysokich wypłat nie miała przed covidkiem. Ma nadzieję, że to jeszcze potrwa. Aaaaa….nie jest zaszczepiona i ciągle żyje.

64
0
Napisz co o tym sądziszx