Ratownik medyczny kradł psychotropy

Ratownik medyczny został przyłapany na kradzieży ponad 100 ampułek psychotropów o działaniu przeciwbólowym i narkotycznym. Zakończyło się śledztwo obejmujące okres działalności pomiędzy marcem, a sierpniem 2021 r.

Znikanie leków ze szpitalnego magazynu w Ostrzeszowie wyszło na jaw jesienią podczas rutynowej kontroli. Wtedy stwierdzono, że za ich brak może odpowiadać 37-latek.

Ostatecznie doliczono się 127 brakujących ampułek leków fenatyl oraz dolcontral. trwał od marca do sierpnia 2021 roku. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia, a na czas rozstrzygnięcia oskarżenia przez sąd otrzymał dozór policji oraz zakaz wykonywania zawodu ratownika medycznego.

POLECANE NEWSY
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tak Było
4 miesięcy temu

Fenatyl czy fentanyl? Fentanyl to ćpieł ten murzyn ćpun bandyta i bohater lewaków BLM z całego świata.

Kopa z Raszkowskiej
4 miesięcy temu

Też twierdzę że dobrze robił,

EdekKredek
4 miesięcy temu

Patrząc na zdradzieckie działania opozycji, na te ynteligentne osoby pokroju lempart, jahira, budka, tuskus to też bym się najchętniej nacpał

Obiektywny
4 miesięcy temu

Podobny przypadek był w LPR w Michałkowie, niestety to jest tylko człowiek i ma swoje słabości. Narkoman to nie tylko ktoś w rynsztoku, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy ludziom psychika wysiada.

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x