Ratownik medyczny kradł psychotropy

Ratownik medyczny został przyłapany na kradzieży ponad 100 ampułek psychotropów o działaniu przeciwbólowym i narkotycznym. Zakończyło się śledztwo obejmujące okres działalności pomiędzy marcem, a sierpniem 2021 r.

Znikanie leków ze szpitalnego magazynu w Ostrzeszowie wyszło na jaw jesienią podczas rutynowej kontroli. Wtedy stwierdzono, że za ich brak może odpowiadać 37-latek.

Ostatecznie doliczono się 127 brakujących ampułek leków fenatyl oraz dolcontral. trwał od marca do sierpnia 2021 roku. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia, a na czas rozstrzygnięcia oskarżenia przez sąd otrzymał dozór policji oraz zakaz wykonywania zawodu ratownika medycznego.

CZYTAJ  MotoMikołaje 2022 - galeria

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tak Było
10 miesięcy temu

Fenatyl czy fentanyl? Fentanyl to ćpieł ten murzyn ćpun bandyta i bohater lewaków BLM z całego świata.

Kopa z Raszkowskiej
10 miesięcy temu

Też twierdzę że dobrze robił,

EdekKredek
10 miesięcy temu

Patrząc na zdradzieckie działania opozycji, na te ynteligentne osoby pokroju lempart, jahira, budka, tuskus to też bym się najchętniej nacpał

Obiektywny
10 miesięcy temu

Podobny przypadek był w LPR w Michałkowie, niestety to jest tylko człowiek i ma swoje słabości. Narkoman to nie tylko ktoś w rynsztoku, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy ludziom psychika wysiada.

4
0
Napisz co o tym sądziszx