Samochód wjechał pod pociąg w Szczurawicach (zdjęcia, AKTUALIZACJA)

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Szczurawicach doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem towarowym.

Kierowca toyoty, z wypożyczalni aut, może mówić o olbrzymim szczęściu. Pociąg uderzył auto od strony pasażera, a kierowcy prawdopodobnie nic się nie stało. Wyszedł z auta o własnych siłach i na nogach poszedł do karetki.

Aktualizacja
Mężczyzna dojeżdżając do przejazdu wyposażonego tylko w znak STOP zatrzymał się i przepuścił pociąg jadący w kierunku Ostrowa. Kiedy ten odjeżdżał nie spodziewał się, że z przeciwka nadjedzie kolejny pociąg.

POLECANE NEWSY
26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Co kogo to obchodzi
4 miesięcy temu

Do Pamelka

Do jak ch*j na nogach do Częstochowy xD
Pociągiem niech jedzie :>

ThePunisher
4 miesięcy temu

Kupię Corolle, stan obojętny

do Pamelka
4 miesięcy temu

Kierowca nie zignorował znaku stopu, tylko nie popisał się myśleniem, że mogą przejeżdżać 2 pociągi. A to, że nikt nie zginął to jego wielkie szczęście i nauczka na przyszłość. I właśnie za to ma podziękować idąc PIESZO do Częstochowy.

e-klerka
4 miesięcy temu

i pióra od wycieraczek do wymiany…

Pamelka
4 miesięcy temu

Zjazd pajacy broniących czlowieka ktory zignorowal zakaz stopu. Ciekawe czy jakby kogos zabił tez byście go bronili!?

Kierowca rajdowca
4 miesięcy temu

Tak jest znak że Andrzeja na przejezdzie, ale też jak byk stoi znak stop. Czyli dojeżdżamy do przejazdu, stop koła w miejscu, oglądamy się w lewo i prawo i lewo tory wolne to jadę. A to w wypożyczonym aucie siedziała piz.a a nie kierowca. Nauczka na przyszłość i ponowny kurs prawa jazdy. A gdyby miał pasażera? Co wtedy? Życie na sumieniu? Taki skład pociągu się nie zatrzyma w jednym metrze ani w stu metrach. To są tony ciężaru. Jedyne trofeum to ma maszynista i odhaczy kolejnego idiotę.

leonek
4 miesięcy temu

Całe szczęście, że to był towarowy a nie pendolino; ruszył za szybko, to tak jak, wyjeżdżać na krzyżówce na osiedlu, gdzie auta stoją po 5 metrów od skrzyżowania.

dj decks
4 miesięcy temu

Jakby był radnym bądź posłem partii PiS to byłby nagłówek ” Maszynista nie zauważył kierowcy, stracił uprawnienia na lokomotywy dożywotnio” :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D hahaha

Michał
4 miesięcy temu

Każdemu może przydarzyć się nieszczęście. Postawcie się na jego miejscu i zastanówcie się czy chcielibyście czytać o sobie takie komentarze

Caro
4 miesięcy temu

Koleś,wypożyczył auto,aby się uczyć jazdy na cudzym. A swoje w garażu. Jak był trzeźwy,nic mu nie grozi. Auto z wypożyczalni ubezpieczone,właściciel niech się martwi ! 😀

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x