Spider-Man na Piaskach i 15-latka z rekordem w lodowatej wodzie

Wyjątkowy gość pojawił się dziś na ostrowskich Piaskach. W samo południe podszedł by z bliska obejrzeć zanurzenie się ostrowskich morsów. Miał co podziwiać, bo jedna z ostrowianek 15-letnia Sandra spędziła dziś w wodzie 18 minut. Tydzień temu były to 24 minuty.

Ile normalnie morsy spędzają czasu w wodzie? Zwyczajowo w Polsce przyjmuje się, że pobyt trwa od 3 do 10 minut. Dłuższą kąpiel zaliczana jest do szczególnie ekstremalnych. 15-letnia Sandra z Ostrowa Wielkopolskiego bez grama zbędnego tłuszczu z pewnością wprawiła w zaklopotanie bardziej doświadczonych kolegów.

CZYTAJ  Ten policjant jest postrachem przestępców

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mors
10 miesięcy temu

I po co to całe pajacowanie, większość pseudo morsów przychodzi tylko dla zdjęcia, i ta cała zgraja kibiców na brzegu, a pózniej się dziwią że wędkarze szkło wrzucają do wody. Mam nadzieje że za kilka lat minie moda na morsowanie i zostanie grupka jak przed laty.

Wiktor
10 miesięcy temu

A tak z innej beczki- kiedyś Einstein bardzo mądry uczony powiedział, że dwie rzeczy nie maja granic- Wszechświat i ludzka głupota. Wielu uważa, że jednak miał rację.

Ciepłownik
10 miesięcy temu

Wszystko pięknie, tylko po co ten głośnik i muzyka na całą okolicę. Chyba fajniej jest morsować na łonie natury przy dźwiękach natury. A jak już, to postawcie sobie ten głośnik nad samą wodą i o 2 tony ciszej.

On
10 miesięcy temu

Czyli pani bez grama nadmiernego tłuszczu spędziła w wodzie 18min.
To ile spędzają panie i panowie z dużym nadmiarem tłuszczu – 36min ??? 🙂 🙂 🙂
Po 18min w zimnej wodzie zalecam Pani wykonać badanie kreatyniny – ciekawe jaki jest stan nerek?

Citizen
10 miesięcy temu

O kurła! Venom!

5
0
Napisz co o tym sądziszx