Pijany kierowca w aucie radnej/ego. Kto kierował?

Dzisiaj około godziny 7 rano policja zatrzymała do kontroli samochód osobowy marki toyota. Za przednią szybą auta znajdowała się tabliczka informująca, że z auta może korzystać radny miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Ta tabliczka nie jest immunitetem, dlatego funkcjonariusze poddali kierowcę badaniu na zawartość alkoholu. Szybko okazało się, że 44-letni kierowca ma w wydychanym powietrzu 1,34 promila.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że już wcześniej osoby postronne miały podejrzenia co do stanu trzeźwości tego konkretnego kierowcy.

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że może to być bliska osoba dla przedstawiciela Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

POLECANE NEWSY

38 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
radar
8 miesięcy temu

Pani Klimek pamiętamy.

radar
8 miesięcy temu

Pani Klimek w tej sytuacji czekamy na właściwą reakcje.

Zdzichu z Rygi
8 miesięcy temu

No widzę że Włodziu szaleje. Po tym jak nie dał sobie rady z pracą referenta w ZUS teraz odbiera pensję w spółce miejskiej. Bo pisior to nie ma na niego bata? Jak ktoś chce zobaczyć co to za baran wystarczy poszukać kto jak Zawisza bronił siedziby pis w trakcie protestów. Przypomnę że to nie pierwszy taki wybryk Włodzia bo już go zatrzymywano za jazdę pod wpływem. Czy musi dojść do tragedii żeby coś z tym zrobiono? Swoją drogą te pisiory za dobrych kadr nie mają skoro tak go bronią i przerzucają na coraz cieplejsze posadki. A to zwykła pijaczyna.

Zdzichu
8 miesięcy temu

No widzę że Włodziu szaleje. Po tym jak nie dał sobie rady z pracą referenta w ZUS teraz odbiera pensję w spółce miejskiej. Bo pisior to nie ma na niego bata? Jak ktoś chce co to za baran wystarczy poszukać kto jak Zawisza bronił siedziby pis w trakcie protestów. Przypomnę że to nie pierwszy taki wybryk Włodzia bo już go zatrzymywano za jazdę pod wpływem. Czy musi dojść do tragedii żeby coś z tym zrobiono? Swoją drogą te pisiory za dobrych kadr nie mają skoro tak go bronią i przerzucają na coraz cieplejsze posadki. A to zwykła pijaczyna.

Tarzan
8 miesięcy temu

Czytałem historie Ostrowa. Jak ktoś coś przeskrobał z prawem na Rynku dostał BATY publicznie i to powinno wrócić Pijusow łac trzy razy dziennie. Dzięki to wszystko w moim komencie

Tarzan
8 miesięcy temu

Jak ktoś Markowi dał 3 minusy to Polska rządzą pijusy

Tarzan
8 miesięcy temu

Nie napisali ile mandatu ile punktow i czy zatrzymany na dolku

chacha
8 miesięcy temu

a mógł kiedys pracowac z kwiatami?

ach
8 miesięcy temu

a moze un z bogdaju jest?

Ksiądz Antoni
8 miesięcy temu

Immunitet nie powinno go byc dla nikogo

38
0
Napisz co o tym sądziszx