Było ślisko. Niektórzy nie zachowali ostrożności

Wczoraj wieczorem padał zamarzający deszcz. Na chodnikach i lokalnych drogach wystąpiła gołoledź. W regionie doszło do kilku zdarzeń drogowych.

Pierwszy z nich miał miejsce o godzinie 21:30 tuż za granicą powiatu ostrowskiego w pobliżu Kalisza. Na odcinku Warszówka – Pruszków doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowa opla wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z renault jadącym z przeciwka.

Kierowca opla astry jechał od Kalisza w kierunku Pruszkowa. Na łuku drogi zderzył się z renault. Jedna osoba została poszkodowana i odwieziona do szpitala.

Inne zdarzenie miało miejsce w pobliżu miejscowości Kotłów. Tam kierowca volkswagena golfa również wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.

POLECANE NEWSY

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konrad
8 miesięcy temu

A posypać dróg oczywiście nie ma kto. Kasę od nas wyciągają i wyciągają a soli im żal. Wstydźcie się urzędowe darmozjady.

Wawa
8 miesięcy temu

Na takiej ” szklance” tylko rozum pomoże, opony nie dadzą…

bc
8 miesięcy temu

No i proszę, kierowca uderzył w drzewo i nie tylko przeżył, ale nawet mocno samochodu nie poharatał! I jak to niektórzy określili, to jest „stara trumna na kółkach”.
Czyli jednak nie drzewa zabijają, tylko niedostosowanie prędkości do warunków i zapieprzanie na wąskich drogach.

Letnia łysa opona
8 miesięcy temu

Raz dwa trzy, dziś drzewko zaliczysz ty 😅

4
0
Napisz co o tym sądziszx