Cudowne zmartwychwstanie czy fatalna pomyłka policji?

W ostatnich dniach szukano dwóch mężczyzn w zbliżonym wieku. 44 i 45-latkowie zaginęli na terenie Kalisza. Nagle okazało się, że jeden z nich mógł zmartwychwstać, bo został odnaleziony kilka dni po skremowaniu ciała. Bardziej jednak prawdopodobne jest, że doszło do strasznej pomyłki w wykonaniu miejscowych policjantów. – ustalił RMF FM.

Ostrowska prokuratura wszczęła śledztwo po makabrycznej pomyłce policjantów z Kalisza. Funkcjonariusze błędnie zidentyfikowali ciało odnalezionego mężczyzny. Przyjęli, że zwłoki znalezione 28 grudnia 2021 r. należą do 45-letniego mężczyzny, który był uznany za zaginionego.

Kilka dni później, 1 stycznia, oficjalnie zgłoszono zaginięcie innego, o rok młodszego mężczyzny. Podczas poszukiwań odnaleziono 45-latka, którego wcześniej uznano za zmarłego, a domniemane jego ciało skremowano. Policjanci zdążyli nawet poinformować ojca 45-latka, który z synem nie utrzymywał kontaktu od kilkunastu lat.

Prokurator sprawdzi czy policjanci przeprowadzili identyfikację ciała przez członków rodziny.

CZYTAJ  Budują niewymiarowy basen

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aass
1 rok temu

Ciekawe jak to odkręcą?

p.r
1 rok temu

Ojciec by go nie zidentyfikował po kilkunastu latach.

Andrzej
1 rok temu

Aż trudno uwierzyć w to. Tak działają służby za nasze pieniądze. Najlepiej potrafią w kilku powalić bezbronnego za np brak maseczki lub czaić się w krzakach na kierowcę bo mamy nowe stawki i dziurę w budrzecie

FAN TA
1 rok temu

To się nazywa Nowy Polski Ład.

Rajtkowski
1 rok temu

Psy z Kalisza są jak dzieci we mgle każdego pochowają żeby zbić statystykę.

Reksio
1 rok temu

Trudne sprawy

real
1 rok temu

k/////a to juz jest nie smieszne ale smutne. Przecież na miejscu ujawnionych zwlok itp .,teoretycznie powinien byc prokurtor . Nadzór prawny Prokuratury od A do Z. Praktycznie jest tylko policjant – ale…policjant, komendant z doświadczeniem, praktyką, i zaufaniem Prokuratora, co do własciwosci zadań i podejmowania decyzji i wzajemnego zaufania z Prokuratorem . Jak jest, to teraz widac na podstawie tego felietonu. Prokurator dał wiarę inf. policjanta- a policjant nie douczona d///a.
FINAŁ – podobny jak z Jezusem – ale tam był cud. A tutaj wstyd. Dzisiaj policjant specjalista, kształci sie korespondencyjnie . A powinien kształcony byc stacjonarne, – koszary 2-3 lata.

marekM
1 rok temu

Tak wygląda właśnie praca naszych służb. Nie dziwota że jak oni tak pracują nie zostały do końca rozwiązane sprawy Wieczorek, Tylman, i inne gdzie zaprzepaszczono szereg dowodów, albo w ogóle czegoś nie sprawdzono.

Cała prawda tylko przypadkiem
1 rok temu

Skoro cudownie znalazło się 39mln zł na zapłatę pegazusa to zmartwychwstanie przy tym to pikuś

9
0
Napisz co o tym sądziszx