Cudowne zmartwychwstanie czy fatalna pomyłka policji?

W ostatnich dniach szukano dwóch mężczyzn w zbliżonym wieku. 44 i 45-latkowie zaginęli na terenie Kalisza. Nagle okazało się, że jeden z nich mógł zmartwychwstać, bo został odnaleziony kilka dni po skremowaniu ciała. Bardziej jednak prawdopodobne jest, że doszło do strasznej pomyłki w wykonaniu miejscowych policjantów. – ustalił RMF FM.

Ostrowska prokuratura wszczęła śledztwo po makabrycznej pomyłce policjantów z Kalisza. Funkcjonariusze błędnie zidentyfikowali ciało odnalezionego mężczyzny. Przyjęli, że zwłoki znalezione 28 grudnia 2021 r. należą do 45-letniego mężczyzny, który był uznany za zaginionego.

Kilka dni później, 1 stycznia, oficjalnie zgłoszono zaginięcie innego, o rok młodszego mężczyzny. Podczas poszukiwań odnaleziono 45-latka, którego wcześniej uznano za zmarłego, a domniemane jego ciało skremowano. Policjanci zdążyli nawet poinformować ojca 45-latka, który z synem nie utrzymywał kontaktu od kilkunastu lat.

Prokurator sprawdzi czy policjanci przeprowadzili identyfikację ciała przez członków rodziny.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aass
16 dni temu

Ciekawe jak to odkręcą?

p.r
16 dni temu

Ojciec by go nie zidentyfikował po kilkunastu latach.

Andrzej
16 dni temu

Aż trudno uwierzyć w to. Tak działają służby za nasze pieniądze. Najlepiej potrafią w kilku powalić bezbronnego za np brak maseczki lub czaić się w krzakach na kierowcę bo mamy nowe stawki i dziurę w budrzecie

FAN TA
16 dni temu

To się nazywa Nowy Polski Ład.

Rajtkowski
17 dni temu

Psy z Kalisza są jak dzieci we mgle każdego pochowają żeby zbić statystykę.

Reksio
17 dni temu

Trudne sprawy

real
17 dni temu

k/////a to juz jest nie smieszne ale smutne. Przecież na miejscu ujawnionych zwlok itp .,teoretycznie powinien byc prokurtor . Nadzór prawny Prokuratury od A do Z. Praktycznie jest tylko policjant – ale…policjant, komendant z doświadczeniem, praktyką, i zaufaniem Prokuratora, co do własciwosci zadań i podejmowania decyzji i wzajemnego zaufania z Prokuratorem . Jak jest, to teraz widac na podstawie tego felietonu. Prokurator dał wiarę inf. policjanta- a policjant nie douczona d///a.
FINAŁ – podobny jak z Jezusem – ale tam był cud. A tutaj wstyd. Dzisiaj policjant specjalista, kształci sie korespondencyjnie . A powinien kształcony byc stacjonarne, – koszary 2-3 lata.

marekM
17 dni temu

Tak wygląda właśnie praca naszych służb. Nie dziwota że jak oni tak pracują nie zostały do końca rozwiązane sprawy Wieczorek, Tylman, i inne gdzie zaprzepaszczono szereg dowodów, albo w ogóle czegoś nie sprawdzono.

Cała prawda tylko przypadkiem
17 dni temu

Skoro cudownie znalazło się 39mln zł na zapłatę pegazusa to zmartwychwstanie przy tym to pikuś

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x