Znaleziony martwy na przystanku. Sprawcy nie pójdą siedzieć?

Udostępnij
Tweet

Dobiega końca postępowanie wobec dwóch mężczyzn w wieku 24 i 28 lat, którzy rok temu pozostawili kolegę na przystanku przy ulicy Gorzyckiej. Ten został znaleziony rano bez funkcji życiowych.

19-letni Michał z Gorzyc Wielkich nie mógł liczyć na udzielenie pomocy przez kolegów, z którymi się upił. On sam miał około 4 promili we krwi.

Podejrzanym przedstawiono zarzuty nieudzielenia pomocy 19-latkowi, narażenie jego zdrowia i życia oraz przywłaszczenie jego telefonu komórkowego, a następnie zniszczenie go.

W toku śledztwa ustalono, że mężczyźni po spotkaniu towarzyskim jadąc samochodem zorientowali się, że 19-latek nie żyje. Wtedy mieli się wystraszyć i podjąć decyzję o porzuceniu go na przystanku autobusowym.

Teraz podejrzani przyznali się do winy i zamierzają poddać się dobrowolnej karze wynoszącej 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu (dla młodszego) oraz roku pozbawienia wolności w zawieszeniu dla starszego z mężczyzn. Prokurator przychylił się do tego wniosku, a ostateczne zatwierdzenie leży w gestii sądu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Krytykowano rozdawnictwo PiS. Teraz sami rozdają
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
m@xx
2 lat temu

Wszyscy wiedzą, że dilują dragi, Prokurator oczywiście nic nie wie … Coś tu śmierdzi, wygląda na to, że ktoś przytulił kopertę, więc rodzina powinna pisać pismo do Prokuratora Generalnego, niech się przyjrzy uważnie tokowi postępowania i zachowaniu Prokuratury.

m@xx
2 lat temu

Na Sąd nie ma co liczyć, ćwoki z grubymi portfelami są nietykalni. Śmierć za śmierć, a nie patologiczny Sąd !

m@xx
2 lat temu

Do paki z gnojami, albo odstrzelić śmieci dla dobra ludzkości !

Mieszkaniec
2 lat temu

Mało że mu nie pomogli to jeszcze go okradli

Wawa
2 lat temu

Reanimować, do szpitala jechac, a nie wyrzucić na mróz..

Sipa
2 lat temu

Do sądu niestety idziemy po wyrok ,a nie o sprawiedliwość…autopsja

Rolmops
2 lat temu

Niestety porażki prawa ciąg dalszy , był najmłodszy czyli miał lrzejebane a oni powinni się nim zająć, typowe gnoje do odstrzału, pewnie to co miało pójść pod stołem już poszło.

BMW5
2 lat temu

Popieprzone prawo …

Halina
2 lat temu

Kpina…razem pili i się wystraszyli…sami napewno też byli z promilami i i cwaniaki stwierdzili zgon!!!Od tego jest lekarz!!! Jeszcze telefon zabrali…zwyrodniały do więzienia i to na dłuuuugie lata

Wyrok nie jest sprawiedliwy !!!!!
2 lat temu

Niech nie ściemniają że się wystraszyli. Co Ci zmarły zrobi? Trzeba było zawieść gościa do szpitala , niech go zabierają do kostnicy. Ja bym tak zrobił , skoro ziomek był już zimny. Podejrzewam że oni mają coś grubego na sumieniu , przyczynili się do śmierci chłopaka i zacierali ślady. Po prostu oni chcieli to ukryć zataić , że w ogóle się z nim bawili. Jak bym był sędzią to bym tak drążył temat , że by wyśpiewali wszystko i wyrok do odsiadki bym im zasądził. Być może oni przyczynili się do śmierci chłopaka , nie popuścił bym za rzadne skarby. A jak bym był policjantem to dopiero bym ich maglował na przesłuchaniu , wyśpiewali by prawdę , oj wyśpiewali. Policja ma swoje sposoby na wymuszanie zeznań w pokoju bez kamer. Do puchy z gnojami , to się nauczą szanować cudze życie i nieboszczyka po śmierci !!!! Nie dawać za wygraną , sprawa nadaje się do ponownego rozpatrzenia. Gdyby to był mój syn , to maczeta by poszła w ruch i zrobił bym z gnojami porządek !!! Syn odchowany a teraz pogrzeb. Ktoś musi za to beknąć !!! Dla rodziny to ogromna tragedia na lata a gnoje się cieszą , że do pudła nie trafią. Jak tak dalej będzie takie patologiczne prawo tolerowane przez nasze Polskie sądy , to jeszcze trochę będą zabijać bezkarnie na ulicy !!!

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Wyrok nie jest sprawiedliwy !!!!!
10
0
Napisz co o tym sądziszx