Poszkodowany próbował wyszarpać sprawczynię

Na skrzyżowaniu dróg łączących drogę Dębnica – Chynowa i skręt na Przygodziczki doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Kobieta jadąc volkswagenem caddy od strony Przygodziczkek nie dostrzegła znaku ustąp pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z drugim volkswagenem jadącym w stronę Chynowy.

W aucie sprawczyni jechał jeszcze mężczyzna oraz dzieci. Nic im się nie stało, natomiast z auta poszkodowanych dwie osoby przetransportowano do szpitala. Ich obrażenia nie były poważne.

Na miejscu interweniowali strażacy oraz medycy.

Sprawczyni relacjonowała, że mężczyzna z auta poszkodowanych podbiegł i próbował wyszarpać ją z auta. Po chwili jednak uspokoił się.

POLECANE NEWSY
16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bzz
12 dni temu

Gdyby nie miala nic sobie do zarzucenia to zalozylaby facetowi sprawe cywilno prawną. Widocznie nie zareagował tak źle jak powinien.

Maciek
15 dni temu

To raczej nowe auto nie było jak się tyle rdzy wysypało ciekawe kto takie trumny do ruchu dopuszcza jak przy takim delikatnym dzwonku z tyłu zderzak odpadł o oponach nie wspomnę. Jak tam porządku z tym nie zrobią to ktoś tam wcześniej czy później zginie a od czego jest OC. A na biciu to rzeźnik zarabia

4 x 4
15 dni temu

Co za chore komentarze ale to typowi Polacy . Od wymierzania kary jest policja nie jaki fajfus po trzecie tego znaku tam w ogóle nie widać więc się nie wypowiadajcie jak nie wiecie a tak na koniec auto się naprawi. NAJWAŻNIEJSZE ŻE NIKOMU SIĘ NIC NIE STAŁO .

kierownica
16 dni temu

wcale mu się nie dziwię.Nie dość ,że mu samochód porypała, to jeszcze ma pretensje, Co za babsko wredne,a pokajac się to nie łaska

Człowiek
17 dni temu

Do czytelnik chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, jeszcze raz po woli.. 🤦‍♂️

Irena
17 dni temu

Kierowcy fachowcy damscy bokserzy

Last edited 17 dni temu by Irena
Ewa
17 dni temu

No tak, to jest cała inteligencja chłopów, bo przecież jak facet spowoduje wypadek ( czyli codziennie ) to kobieta się na pewno rzuca na chlopa i rzuca się z pięściami 😁 idźcie biedne chłopy do swoich matek i córek i powiedzcie im o swoich błyskotliwych przemyśleniach… Powodzenia 🤘

Czytelnik
17 dni temu

Macie, mózgi ? Pasażer sprawczynI wyleciał do ofiary . IDIOCI

Soplica
17 dni temu

Okulory niech se kupi. A chłop w szoku był to wylecioł do niej.

Baby są głupie
17 dni temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x