Zginął pracownik firmy ochroniarskiej

Pracownik firmy ochroniarskiej działającej także w naszym powiecie zginął w piątkowe przedpołudnie. Do wypadku doszło przy granicy powiatów ostrowskiego i krotoszyńskiego w miejscowości Roszki. Przy łuku drogi zderzył się fiat panda, należący do kaliskiej firmy ochroniarskiej oraz samochód dostawczy.

Do zdarzenia zadysponowano straż pożarną, policję, karetkę oraz śmigłowiec LPR. Obrażenia kierowcy osobówki okazały się zbyt poważne i lekarz stwierdził jego zgon. Samochód, którym podróżował po zderzeniu z dostawczym przewożącym butle z gazem, następnie wjechał w drzewo i stanął w płomieniach.

Aktualizacja:
Ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki fiat panda 58-letni mieszkaniec gminy Krotoszyn, jadąc od strony Raszkowa zjechał na przeciwny pas drogi i zderzył się czołowo z samochodem marki mercedes sprinter, którym kierował 40-letni mieszkaniec Krotoszyna. W wyniku tego zdarzenia fiat panda obrócił się i uderzył w przydrożne drzewo. Samochód osobowy fiat panda zaczął się palić. Mężczyznę wyjęli mieszkańcy wioski i kierowca mercedesa. Następnie podjęto reanimację osoby. Reanimacja kierowcy trwała około godziny, niestety nie przywrócono czynności życiowych i mężczyzna zmarł.

 

źródło:
https://www.facebook.com/PortalKrotoszyn

POLECANE NEWSY

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bez partyjny wróg pis
8 miesięcy temu

Jeszcze będziesz sklerotykiem i ciekawe co zrobisz jak ktoś cię potraktoje z bitą w ten głupi i firmy dzban

pan
8 miesięcy temu

wiadomo o co chodzi ,o predkosc oni mysla ze moga zap…dalac i tak sie konczy debilizm nie raz widziałem jak swiruja na drogach publicznych .

Wikidajło
8 miesięcy temu

Do Wykidajła słaby leszcz dobre okreslenie dla ciebie bo skoro pracujesz od 2013 roku w branzy to znaczy ze stoisz w miejscu brak aspiracji brak celów brak motywacji odsiedzieć 12 h na biedronce lub Dino spójrz czy

Uli
8 miesięcy temu

Do crzz ale ty jesteś pustak

S. S.
8 miesięcy temu

Nie mogę czytać tych komentarzy. Co za debile

Jeszcze nie zgred już nie małolat
8 miesięcy temu

Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich…

Do wykidajła
8 miesięcy temu

Jakie masz te predyspozycje? Jesteś byłym milicjantem, klawiszem, trepem czy dziadkiem bo jak sam stwierdziłeś że tylko tacy pracują w ochronie. Ja nie jestem żadnym z powyższych, grupy inwalidzkiej też nie posiadam a pracuje w branży od 2013 roku. Widocznie jesteś słabym leszczem Panie Wykidajło

Józef
8 miesięcy temu

„Z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas drogi” – czy w tym przypadku można wykluczyć, że ochroniarz wykupił polisę na życie, aby zabezpieczyć rodzinę i popełnił samobójstwo?
Czy to nieszczęśliwy wypadek?

Wykidajło
8 miesięcy temu

Co prawda to prawda ochrona byli milicjo-policjanci klawisze i trepy i dziadki na marketach ochrona ale najważniejszym atutem ochrony na dziś jest orzeczenie o niepełnosprawności najlepiej U upośledzony umysłowo P psychiczny O choroby narządu wzroku E choroby neurologiczne to są grupy z których otrzymują firmy ochroniarskie niebotyczne krocie z PFRON-u wiem coś o tym poniewaz mam predyspozycje ale nie mam grupy inwalidzkiej tak mi powiedzieli jak chciałem pracować w ochronie jakiś czas temu

Xxx
8 miesięcy temu

Tylko czekaj jak „sezam” spowoduje wypadek

12
0
Napisz co o tym sądziszx