30-latek pędził mercedesem. Zgadnijcie ile teraz musi zapłacić mandatu

Udostępnij
Tweet

Policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali do kontroli 30-letniego kierowcę mercedesa, który w terenie zabudowanym pędził 126km/h. Kierowca otrzymał mandat w wysokości 2500 zł i stracił prawo jazdy.

Od 1 stycznia 2022 r. kierowców obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Przepisy, które właśnie weszły w życie, są bardziej surowe wobec piratów drogowych, pod kątem kwot mandatów za najpoważniejsze wykroczenia drogowe.

Wczoraj, przed godziną 16:00 w jednej z miejscowości na terenie powiatu, policjanci ostrowskiej grupy Speed zauważyli kierowcę, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Jadący mercedesem mężczyzna pędził w terenie zabudowanym 126km/h. Poczynania kierowcy uwiecznił policyjny wideorejestrator. Policjanci zatrzymali samochód do kontroli.

Za popełnione wykroczenie 30-latek z powiatu ostrowskiego otrzymał 10 punktów karnych oraz mandat w kwocie 2500 złotych.

Apelujemy o rozwagę na drodze przypinając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Jednocześnie przypominamy, że prędkość przy takim pomiarze jest prędkością jadącego radiowozu. Na screenie widać, że policjanci użyli 19x przybliżenia. Warto mieć kamerkę z modułem GPS do ewentualnej obrony swoich racji i niepłacenia podwyższonych mandatów.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pierwsza kolizja na nowym Rondzie Bankowym
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gimbo
2 lat temu

Przekroczył po to tylko aby zrobić na złość Pisowcom nie biorąc pod uwagę że mógł kogoś zabić jak ten Gnój z Kalisza w Sylwestra

Miki
2 lat temu

jeździ taki jeden bmw X3 na ostrowsich blachach hamulców to on nie ma … widać po jego stylu jazdy

Wkur... Pieszy
2 lat temu

I bardzo dobrze, debili trzeba tępić. Jak inaczej nie szło to teraz tylko poprzez portfel do głowy. Dzisiaj przechodzę na przejściu dla pieszych na Głogowskiej, na pierwszym pasie kierowca mnie przepuszcza, na drugim jedzie w najlepsze. Wypadku nie było tylko dlatego że mam wyobraźnię i oczy wkoło głowy. Następnym razem jak frajer zabuli 1.500 i dostanie 15 punktów to będzie na pewno pamiętał.

Hania
2 lat temu

Bardzo dobrze

Stać go to dziany ch*j broi
2 lat temu

Na biednego nie trafiło i tak będzie jeździł bez prawka a tym mandatem to on se tyłek wytrze.

StopDrogowymPiratom
2 lat temu

i prawidłowo, bardzo mu dobrze,, 10 punktów zaliczone i piekny mandat.. brawo Policja

Do Olek
2 lat temu

Olek, natychmiast wracaj do podstawówki, Jakim cudem zdałeś egzamin na prawo jazdy ? Przecież wymagana jest umiejętność czytania i pisania !!!

Słodka idiotka , prawko za l*da
2 lat temu

I bardzo dobrze karać idiotów a zwłaszcza baby , tępe blondi , te to dopiero ulungi za kierownicą.

sdfdsffddf
2 lat temu

A niecertyfikowana kamerka jak wychodzi w sądzie z homologowanym urządzeniem użytym do pomiaru?

Olek
2 lat temu

No I DOBRZE aLE CO MAMY ZROBIĆ Z TYMI PAJACAMI KTUŻY MRUGAJĄ DŁUGIMI Z TYŁU BO JEDZIEMY PRZEPISOWAO NA TERENIE ZABUDOWANYM ???? PYTANIE DLA POLICJI

MIAŁEM TAKA SYTUŁACJE ZE IDJOTA MNIE WYPRZEDZIŁ I ZAJEZDZAŁ MI DORGE JESCZE NA TERENIE ZABUDOWANYM GDYBYM NIE ZJECHAŁ TO BY MI PRZYTAR ZDERZAK
bmw SERJA 3 E 90 NA PKR

19
0
Napisz co o tym sądziszx