Ostrowska policja szuka pilota śmigłowca. Czy to żart?

W Powiatowym Urzędzie Pracy wystawiono ogłoszenie, z którego wynika, że Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrudni pilota śmigłowca. Oferują mu wynagrodzenie brutto wynoszące od 3010 zł. Jak wiadomo za taką specjalność trzeba by zaproponować zdecydowanie wyższe wynagrodzenie.

Bardziej intrygujący pozostał fakt szukania takiego fachowca przez ostrowską komendę. Można by pomyśleć, że w bazie w Michałkowie poza śmigłowcem LPR, będzie stacjonował black hawk czy inny śmigłowiec będący na wyposażeniu policji. Po sprawdzeniu okazało się, że rzeczywistość jest inna.

Prawdą jest, że policja szuka pilota śmigłowca, ale na tym jest koniec zbieżnych informacji z wystawioną ofertą. Jeśli byłby zatrudniony, to w Poznaniu, a nie Ostrowie. Wynagrodzenie dostawiono do ogólnego ogłoszenia o pracę w policji, gdzie zatrudniani są policjanci do różnych wydziałów. Stąd wynagrodzenie wynoszące od 3010 zł brutto. Dlatego podsumowując ktoś popełnił błąd w ogłoszeniu robiąc z niego indywidualny charakter z danymi z innych ogłoszeń.

POLECANE NEWSY

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jacek
8 miesięcy temu

Ja to bym w sumie mógł tym chwilę polatać, tylko że nie mam żadnej licencji…

Smok
8 miesięcy temu

Do audirs6 i stefan: Jesteście dobrze poinformowani, czyżby absolwenci tej szkoły?

Jerzy---stara SOWA
8 miesięcy temu

Ta kwota to dniówka….???

BM
8 miesięcy temu

Wynagrodzenie dostawiono do ogólnego ogłoszenia o pracę w policji, gdzie zatrudniani są policjanci do różnych wydziałów. Stąd wynagrodzenie wynoszące od 3010 zł brutto. Dlatego podsumowując ktoś popełnił błąd w ogłoszeniu robiąc z niego indywidualny charakter z danymi z innych ogłoszeń.
Czy ktoś choćby sredniointeligentny mógłby wytłumaczyć mi ten artykuł. Radziu jesteś najlepszy. Za kilka dni będziesz gwiazdą tik toka.

Stefan
8 miesięcy temu

No na Kościuszki sławna Szkoła Pilotów I Spadochroniarzy same ASY

do Xxx
8 miesięcy temu

No teraz emerytom już się nie opłaca dorabiać, bo zapłacą 26% podatku, bo te 30000 kwoty wolnej zeżre emerytura (chyba, że baaardzo niska).

Małgosza
8 miesięcy temu

Pilota za 3010 brutto??????????? Czy to jest jakiś kabaret? Chyba że 3010 za jeden przelot. Policja to jest firma która nie zatrzymała się w czasie ale cofnęła się w czasie.

Peperoni
8 miesięcy temu

Mam idealnego kandydata, nawet za tysiąc pińćset polata- Gmursky !

Last edited 8 miesięcy temu by Peperoni
G.R.U
8 miesięcy temu

Kurcze…połowa Mahle ucieknie.

Ciekawy
8 miesięcy temu

Polski ląd tylko pomoze

15
0
Napisz co o tym sądziszx