Ostrowska policja szuka pilota śmigłowca. Czy to żart?

Udostępnij
Tweet

W Powiatowym Urzędzie Pracy wystawiono ogłoszenie, z którego wynika, że Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrudni pilota śmigłowca. Oferują mu wynagrodzenie brutto wynoszące od 3010 zł. Jak wiadomo za taką specjalność trzeba by zaproponować zdecydowanie wyższe wynagrodzenie.

Bardziej intrygujący pozostał fakt szukania takiego fachowca przez ostrowską komendę. Można by pomyśleć, że w bazie w Michałkowie poza śmigłowcem LPR, będzie stacjonował black hawk czy inny śmigłowiec będący na wyposażeniu policji. Po sprawdzeniu okazało się, że rzeczywistość jest inna.

Prawdą jest, że policja szuka pilota śmigłowca, ale na tym jest koniec zbieżnych informacji z wystawioną ofertą. Jeśli byłby zatrudniony, to w Poznaniu, a nie Ostrowie. Wynagrodzenie dostawiono do ogólnego ogłoszenia o pracę w policji, gdzie zatrudniani są policjanci do różnych wydziałów. Stąd wynagrodzenie wynoszące od 3010 zł brutto. Dlatego podsumowując ktoś popełnił błąd w ogłoszeniu robiąc z niego indywidualny charakter z danymi z innych ogłoszeń.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Młodzi mężczyźni wjechali w barierkę
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jacek
1 rok temu

Ja to bym w sumie mógł tym chwilę polatać, tylko że nie mam żadnej licencji…

Smok
1 rok temu

Do audirs6 i stefan: Jesteście dobrze poinformowani, czyżby absolwenci tej szkoły?

Jerzy---stara SOWA
1 rok temu

Ta kwota to dniówka….???

BM
1 rok temu

Wynagrodzenie dostawiono do ogólnego ogłoszenia o pracę w policji, gdzie zatrudniani są policjanci do różnych wydziałów. Stąd wynagrodzenie wynoszące od 3010 zł brutto. Dlatego podsumowując ktoś popełnił błąd w ogłoszeniu robiąc z niego indywidualny charakter z danymi z innych ogłoszeń.
Czy ktoś choćby sredniointeligentny mógłby wytłumaczyć mi ten artykuł. Radziu jesteś najlepszy. Za kilka dni będziesz gwiazdą tik toka.

Stefan
1 rok temu

No na Kościuszki sławna Szkoła Pilotów I Spadochroniarzy same ASY

15
0
Napisz co o tym sądziszx