Szokujące wyniki sekcji zwłok ofiary z Malty

Maltańskie media poinformowały o wynikach sekcji zwłok 29-letniej Pauliny pochodzącej z Niedźwiedzia, absolwentki jednej z ostrowskich szkół. Dziewczyna została zamordowana w parku na Malcie.

We wtorek w Sliemie odbyło się czuwanie, na którym rodzice w przejmujących słowach mówili o córce. Ich obecność możliwa była dzięki połączeniom zdalnym.

Wyniki sekcji potwierdziły, że kobieta zmarła na skutek uduszenia. Na jej szyi znaleziono liczne ślady. Badanie wykazało również, że została zgwałcona. W związku ze sprawą zatrzymano już 20-letniego mieszkańca miasta Żejtun.

We wtorek wieczorem w Slemie, gdzie wydarzyła się ta straszna zbrodnia odbyła się msza – czuwanie w intencji Pauliny. Obecne były setki osób. Rodzina połączyła się zdalnie. Przemówienie w imieniu matki 29-latki czytały działaczki na rzecz praw kobiet.

Paulina uwielbiała to miejsce. Kochała zwierzęta. Kochała koty. Kochała Maltę. Proszę o modlitwę za naszą córkę, siostrę, przyjaciółkę – mówiły gdy setki ludzi zalewały się łzami.

CZYTAJ  Pacjent podpalił łóżko. Powód szokuje

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do ,,Szwajcar już"
10 miesięcy temu

Uważaj na słowa, wszczynam śledztwo i wkrótce podaję komentarz do prokuratury, w celu ustalenia danych i namierzenia zuchwałego trolla, który szkaluje Polski Rząd, oraz osobę duchowną.

Szwajcar już
10 miesięcy temu

No tak za to Polska to raj za 2 tys na rękę i koszty życia 4 tys żyć nie umierać i jeszcze bezmózgi PiSu rządzący to już jest komplet kraj gdzie rządzi kościół i mafia pisowska razem z Rydzykiem

Last edited 10 miesięcy temu by Szwajcar już
San Escobar
11 miesięcy temu

10 lat temu objechałem z przyjaciółmi Europę Zachodnią, na własną rękę. Głównie samochodem. Na Malcie też byłem (samolotem ).Już wtedy prysła dla Nas pewna bańka, w którą to otoczone były kraje rozwiniętej, niedoścignionej Europy. Paryż, Rzym, Londyn, Amsterdam, Madryt, Berlin, Bruksela… bród, smród na ulicach. Wielu bezdomnych, wielu cwaniaków z krajów azjatyckich i Afryki. Większość gotowa zrobić Cię w chu** przy byle okazji. Na ulicach po zmroku: wszędzie pełno śmieci, odór z rynsztoka i podejrzane typy po drogach lub alko. Kobiety samotnie raczej rzadko widziane ( już po godzinie 20ej latem). To co było do zobaczenia…zobaczyłem. Reszta to patologia. Polska przy tym wówczas to był plac zabaw dla dzieci. Myślę, że niewiele się w tym względzie zmieniło. Wyrazy współczucia dla rodziny dziewczyny.

Bozena
11 miesięcy temu

Dlaczego w ludziach jest teraz tyle agresji😭nawet w obliczu ogromnych tragedii nie potrafią wykazać odrobinę empatii? przecież nikt nie wie czy w najbliższym czasie jego bliskich nie spotka jakaś tragedia, przecież nie wszyscy musimy się lubić ale wszyscy powinniśmy się szanować bez względu na to jakie mamy poglądy na różne sprawy

Dead
11 miesięcy temu

W Polsce kobieta obrywa w swoich czterech ścianach. Ile kobiet ginie i jest ofiarami przemocy w bezpiecznym katolickim kraju!

Zoolog
11 miesięcy temu

Dobry ciapaty to martwy ciapaty…Takim ścierwem to tylko nakarmić lwy i tygryski.

Jozef
11 miesięcy temu

Polska jest krajem bezpiecznym i to tyle.Wyrazy wspoczucia dla rodziny .

WW
11 miesięcy temu

Z jednej strony szkoda dziewczyny, a z drugiej sama jest sobie winna… jako facet wiem że Europa zachodnia po godz 20:00 jest dla kobiet niebezpieczna…. Ciapaci się nie pierdzielą w tańcu…. mogą się wydawać dżentelmenami lecz w większości chodzi im o jedno… Jeśli chciała być bezpieczną mogła zostać w hotelu lub wybrać się z chłopakiem bo samotnie na 80% źle się to skończy

Niech spoczywa w pokoju, będąc ostrzeżeniem dla innych a rodzinie śle kondolencie i wyrazy współczucia

Pamela
11 miesięcy temu

Czemu twarz zamazana?

Wawa
11 miesięcy temu

Do: adam tkmk. A jednak wszystkim sie spodobalo, co napisales. Moja córka tez jest bardzo daleko na północy, ale mam nadzieje, ze żyje wśród normalnych ludzi i jest bezpieczna.

17
0
Napisz co o tym sądziszx