Szokujące wyniki sekcji zwłok ofiary z Malty

Maltańskie media poinformowały o wynikach sekcji zwłok 29-letniej Pauliny pochodzącej z Niedźwiedzia, absolwentki jednej z ostrowskich szkół. Dziewczyna została zamordowana w parku na Malcie.

We wtorek w Sliemie odbyło się czuwanie, na którym rodzice w przejmujących słowach mówili o córce. Ich obecność możliwa była dzięki połączeniom zdalnym.

Wyniki sekcji potwierdziły, że kobieta zmarła na skutek uduszenia. Na jej szyi znaleziono liczne ślady. Badanie wykazało również, że została zgwałcona. W związku ze sprawą zatrzymano już 20-letniego mieszkańca miasta Żejtun.

We wtorek wieczorem w Slemie, gdzie wydarzyła się ta straszna zbrodnia odbyła się msza – czuwanie w intencji Pauliny. Obecne były setki osób. Rodzina połączyła się zdalnie. Przemówienie w imieniu matki 29-latki czytały działaczki na rzecz praw kobiet.

Paulina uwielbiała to miejsce. Kochała zwierzęta. Kochała koty. Kochała Maltę. Proszę o modlitwę za naszą córkę, siostrę, przyjaciółkę – mówiły gdy setki ludzi zalewały się łzami.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Agitacja w szkole?
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do ,,Szwajcar już"
2 lat temu

Uważaj na słowa, wszczynam śledztwo i wkrótce podaję komentarz do prokuratury, w celu ustalenia danych i namierzenia zuchwałego trolla, który szkaluje Polski Rząd, oraz osobę duchowną.

Szwajcar już
2 lat temu

No tak za to Polska to raj za 2 tys na rękę i koszty życia 4 tys żyć nie umierać i jeszcze bezmózgi PiSu rządzący to już jest komplet kraj gdzie rządzi kościół i mafia pisowska razem z Rydzykiem

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Szwajcar już
San Escobar
2 lat temu

10 lat temu objechałem z przyjaciółmi Europę Zachodnią, na własną rękę. Głównie samochodem. Na Malcie też byłem (samolotem ).Już wtedy prysła dla Nas pewna bańka, w którą to otoczone były kraje rozwiniętej, niedoścignionej Europy. Paryż, Rzym, Londyn, Amsterdam, Madryt, Berlin, Bruksela… bród, smród na ulicach. Wielu bezdomnych, wielu cwaniaków z krajów azjatyckich i Afryki. Większość gotowa zrobić Cię w chu** przy byle okazji. Na ulicach po zmroku: wszędzie pełno śmieci, odór z rynsztoka i podejrzane typy po drogach lub alko. Kobiety samotnie raczej rzadko widziane ( już po godzinie 20ej latem). To co było do zobaczenia…zobaczyłem. Reszta to patologia. Polska przy tym wówczas to był plac zabaw dla dzieci. Myślę, że niewiele się w tym względzie zmieniło. Wyrazy współczucia dla rodziny dziewczyny.

Bozena
2 lat temu

Dlaczego w ludziach jest teraz tyle agresji😭nawet w obliczu ogromnych tragedii nie potrafią wykazać odrobinę empatii? przecież nikt nie wie czy w najbliższym czasie jego bliskich nie spotka jakaś tragedia, przecież nie wszyscy musimy się lubić ale wszyscy powinniśmy się szanować bez względu na to jakie mamy poglądy na różne sprawy

Dead
2 lat temu

W Polsce kobieta obrywa w swoich czterech ścianach. Ile kobiet ginie i jest ofiarami przemocy w bezpiecznym katolickim kraju!

Zoolog
2 lat temu

Dobry ciapaty to martwy ciapaty…Takim ścierwem to tylko nakarmić lwy i tygryski.

Jozef
2 lat temu

Polska jest krajem bezpiecznym i to tyle.Wyrazy wspoczucia dla rodziny .

17
0
Napisz co o tym sądziszx