Orszak przejdzie ulicami Ostrowa Wielkopolskiego

Udostępnij
Tweet

6 stycznia ulicami Ostrowa Wielkopolskiego przejdzie VII Ostrowski Orszak Trzech Króli. Przypominamy, że czwartek jest dniem wolnym od pracy.

Orszak wyruszy spod Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ulicy Limanowskiego i przejdzie do ostrowskiej Konkatedry, gdzie odprawiona zostania Msza święta.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  W hali arena przeprowadzono chrzest
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
2 lat temu

O czym ty piszesz? Co ma moje czy kogokolwiek sumienie do szopki która odprawia kościół na ulicach. Mają swoje domy boże niech się więc tam modlą. Kto chce tam chodzić to proszę bardzo ale na ulicach? , W szkołach też już się na dobre zadomowili i myślą że będą mieli wpływ decydujący na wychowanie dzieci, dzieci które sami molestują i gwałcą. Jak można było pozwolić tej sekcie na taki krok. !!!??? Kto chce niech chodzi do kościoła bo to jest odpowiednie miejsce do modłów, ale ulica, szkoła??? Moje sumienie jest czyste, bo nie pozwoliłam swoim dzieciom na te fanaberie, za to inwestowalam w ich edukację, w znajomość języków i dzisiaj są odpowiedzialnymi, samodzielnymi , wykształconymi ludźmi i nie noszą w sobie balastu w postaci decyzji czy zjeść mięso w piątek czy w sobotę. Miały wolny wybór i doskonale z tego skorzystali. Tak też wychowują swoje dzieci ale niestety dzisiejsza szkoła miesza dzieciom w głowach i mam nadzieję ,że rodzice jako odpowiedzialni za wychowanie w wykształcenie swoich pociech obiorą taki kierunek ich kształcenia , który w przyszłości będzie owocował solidną wiedzą idącą z postępem . Dzisiejsza szkoła pod wodzą nawiedzonego ministra im tego nie gwarantuje. I to jest dramat.

Lopez
2 lat temu

Do Jula- używasz wibratorów żółtych, fioletowych czasem czerwonych ( może to i gaśnica p- poż) i nikt w to nie wnika, mam prośbę i napiszę w stylu lempartowej od****** się od tych ludzi

bogdaniec
2 lat temu

Dziwne te komentarze a tu pod patronatem ….. ?

Jula
2 lat temu

Zakładają papierowe korony, robią z siebie błaznów i łażą ulicami . Po co? Komu i czym chcą przypominać? Prawdziwy katolik pomodli się w tym dniu i tak uczci historię i jej wydarzenia.

Do tych co biorą udział w tych gusłach.
2 lat temu

Jak ludzie mogą uczestniczyć w takiej groteskowej uroczystości? Bawią się jak dzieci. Ja rozumiem ludzi wierzących, którzy modlą się sami , bez pośrednictwa księży i całej tej śmiesznej ceremonialnej otoczki. To nie jest wiara, to uczestnictwo w jakiej farsie którą wymyślili księża dla swoich potrzeb. Jest pandemia a oni zapraszają ludzi na taki spęd narażając ich zdrowie i życie. Rozbuchała się ta sekta i robi co chce. Jeśli ktoś z tych co będą uczestniczyć w tej farsie oglądał wczoraj reportaż o księżach i zakonnicach kanadyjskich, o tych bestiach które glodzily, biły, gwałciły i mordowały bezbronne dzieci to może zastanowi się chociarz przez chwilę co tam robi. To samo było w Irlandii. Te dzieci żyją i są świadkami tego co ta sekta z nimi wyprawiała. Oni nie mają nic wspólnego z Bogiem. Big to miłosierdzie, a najbardziej umiłował dzieci. Po co komuś takie gusła. Biblia wyraźnie mówi ” nie módlcie się do figur ani obrazów, módlcie się w ciszy i skupieniu w swojej izbie „. Prawdziwy katolik czyta Biblię i rozumie ją i nie potrzebuje do modlitwy pośrednika , który na dodatek każe sobie za to płacić.

Polka galopka
2 lat temu

Oby padało jak z cebra.

Rt
2 lat temu

Ja nie idę ale dlaczego mam krytykować tych co idą? Sumienie gryzie cie Aniu?Jak pomarańczowi idą to nowoczesna Europa a jak procesja to ciemnogród jak to się jeden wyraził.Nie idz i nie krytykuj.No ale jak pójdziesz to będą ci płuc na głowę…normalna tolerancja jednym słowem.

do hhhh
2 lat temu

kolejny pajac szuka naiwnych w dobie COVIT 19 . Ludzie Bóg i tak was pobogoslawi w dobie tragedii i bez tych fałszywych proroków samozwańczych

Tylko Pastor !!!
2 lat temu

I wielbiciele pedofili znów w marszu , pseudokatchetki i inne zyeby…

Fallus Anolymus
2 lat temu

Pajacowanie.. Nie mają co robić, to łazić po ulicy razem z sukienkowymi..

29
0
Napisz co o tym sądziszx