Orszak przejdzie ulicami Ostrowa Wielkopolskiego

6 stycznia ulicami Ostrowa Wielkopolskiego przejdzie VII Ostrowski Orszak Trzech Króli. Przypominamy, że czwartek jest dniem wolnym od pracy.

Orszak wyruszy spod Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ulicy Limanowskiego i przejdzie do ostrowskiej Konkatedry, gdzie odprawiona zostania Msza święta.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zmiana burmistrza w Odolanowie
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bartek
2 lat temu

Covidek zacieral raczki.

Ala
2 lat temu

Właśnie oglądam ten dziwny marsz i zauważyłam aż 2 osoby w maseczkach. Rozumiecie!!!! Aż dwie. No po prostu wirus na dzisiaj wolne.. …urlop ma czy co???

Molodiec
2 lat temu

Jestem ciekaw jakby kościół kazał ostrowianą wejść na 10 piętro i skoczyć, czy by nie skoczyli , sądzę że tak😁😁😁 gluptast basy kata rev.( Tylko powyżej 100IQ zrozumie ostatnie 3 wyrazy😁😁😁 na ta😁😁

Do Pracownik
2 lat temu

Co ty pierd*lisz Comforty ma wolne w końcu święto jest „Trzech Żuli”

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Do Pracownik
Jola.
2 lat temu

A jak kobiety broniły swoich praw, notabene też szły pokojowo, to larum takie było również ze strony kościoła. Niech siedzą w kościołach i odprawiają te swoje procesje i modlitwy, po to mają te kościoły . A oni włażą wszędzie, do urzędów, do szpitali , do szkół, wyłażą na ulicę i i zgrozo zaczynają nam zaglądać do sypialni. Co to ma być????!!!!! Raz zrobić z tym porządek tak jak w Irlandii. Irlandia id kiedy pogoniła kler jest najbogatszym krajem Europy. A u nas daje się tym dziadom jeszcze dotacje. Niech ci ci chcą chodzić do kościoła zadeklarują się że będą ich utrzymywać, i to będzie okey. Ale dlaczego rząd z moich podatków daje klerowi pieniądze. A jak ktoś jest innego wyznania albo niewierzący , to dlaczego ma placic na tych nierobów?

NO RESPECT
2 lat temu

Ciekawe czy dystans społeczny będzie zachowywany…? 😉

Pracownik
2 lat temu

Correct robi w czwartex normalnie bo tam pracuje

AdamTKMK
2 lat temu

No i tradycyjnie wojna w necie dwa obozy,
Północ Południe,idący i nie idący.
Wszystkiego Najlepszego na ten Nowy 2022rok dla wszystkich na forum.Dla tych z koronami i bez nich.Dla plującego z Raszkowskiej tez.

Do Lopez.
2 lat temu

A ty ode mnie. Mam prawo się wypowiadać tak jak ty . Odczep się więc i zasuwaj na te szopkę. Nie zapomnij korony!!!!!! Będzie ci się wydawało że jesteś królem. Błaźnie!!!!

29
0
Napisz co o tym sądziszx