Orszak przejdzie ulicami Ostrowa Wielkopolskiego

6 stycznia ulicami Ostrowa Wielkopolskiego przejdzie VII Ostrowski Orszak Trzech Króli. Przypominamy, że czwartek jest dniem wolnym od pracy.

Orszak wyruszy spod Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ulicy Limanowskiego i przejdzie do ostrowskiej Konkatedry, gdzie odprawiona zostania Msza święta.

POLECANE NEWSY

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bartek
8 miesięcy temu

Covidek zacieral raczki.

Ala
8 miesięcy temu

Właśnie oglądam ten dziwny marsz i zauważyłam aż 2 osoby w maseczkach. Rozumiecie!!!! Aż dwie. No po prostu wirus na dzisiaj wolne.. …urlop ma czy co???

Molodiec
8 miesięcy temu

Jestem ciekaw jakby kościół kazał ostrowianą wejść na 10 piętro i skoczyć, czy by nie skoczyli , sądzę że tak😁😁😁 gluptast basy kata rev.( Tylko powyżej 100IQ zrozumie ostatnie 3 wyrazy😁😁😁 na ta😁😁

Do Pracownik
8 miesięcy temu

Co ty pierd*lisz Comforty ma wolne w końcu święto jest „Trzech Żuli”

Last edited 8 miesięcy temu by Do Pracownik
Jola.
8 miesięcy temu

A jak kobiety broniły swoich praw, notabene też szły pokojowo, to larum takie było również ze strony kościoła. Niech siedzą w kościołach i odprawiają te swoje procesje i modlitwy, po to mają te kościoły . A oni włażą wszędzie, do urzędów, do szpitali , do szkół, wyłażą na ulicę i i zgrozo zaczynają nam zaglądać do sypialni. Co to ma być????!!!!! Raz zrobić z tym porządek tak jak w Irlandii. Irlandia id kiedy pogoniła kler jest najbogatszym krajem Europy. A u nas daje się tym dziadom jeszcze dotacje. Niech ci ci chcą chodzić do kościoła zadeklarują się że będą ich utrzymywać, i to będzie okey. Ale dlaczego rząd z moich podatków daje klerowi pieniądze. A jak ktoś jest innego wyznania albo niewierzący , to dlaczego ma placic na tych nierobów?

NO RESPECT
9 miesięcy temu

Ciekawe czy dystans społeczny będzie zachowywany…? 😉

Pracownik
9 miesięcy temu

Correct robi w czwartex normalnie bo tam pracuje

AdamTKMK
9 miesięcy temu

No i tradycyjnie wojna w necie dwa obozy,
Północ Południe,idący i nie idący.
Wszystkiego Najlepszego na ten Nowy 2022rok dla wszystkich na forum.Dla tych z koronami i bez nich.Dla plującego z Raszkowskiej tez.

Do Lopez.
9 miesięcy temu

A ty ode mnie. Mam prawo się wypowiadać tak jak ty . Odczep się więc i zasuwaj na te szopkę. Nie zapomnij korony!!!!!! Będzie ci się wydawało że jesteś królem. Błaźnie!!!!

Ania
9 miesięcy temu

O czym ty piszesz? Co ma moje czy kogokolwiek sumienie do szopki która odprawia kościół na ulicach. Mają swoje domy boże niech się więc tam modlą. Kto chce tam chodzić to proszę bardzo ale na ulicach? , W szkołach też już się na dobre zadomowili i myślą że będą mieli wpływ decydujący na wychowanie dzieci, dzieci które sami molestują i gwałcą. Jak można było pozwolić tej sekcie na taki krok. !!!??? Kto chce niech chodzi do kościoła bo to jest odpowiednie miejsce do modłów, ale ulica, szkoła??? Moje sumienie jest czyste, bo nie pozwoliłam swoim dzieciom na te fanaberie, za to inwestowalam w ich edukację, w znajomość języków i dzisiaj są odpowiedzialnymi, samodzielnymi , wykształconymi ludźmi i nie noszą w sobie balastu w postaci decyzji czy zjeść mięso w piątek czy w sobotę. Miały wolny wybór i doskonale z tego skorzystali. Tak też wychowują swoje dzieci ale niestety dzisiejsza szkoła miesza dzieciom w głowach i mam nadzieję ,że rodzice jako odpowiedzialni za wychowanie w wykształcenie swoich pociech obiorą taki kierunek ich kształcenia , który w przyszłości będzie owocował solidną wiedzą idącą z postępem . Dzisiejsza szkoła pod wodzą nawiedzonego ministra im tego nie gwarantuje. I to jest dramat.

29
0
Napisz co o tym sądziszx