2-latek utonął w Antoninie. Znamy szczegóły aktu oskarżenia

Z aktu oskarżenia skierowanego do sądu dowiadujemy się co wydarzyło się 15 lipca w Antoninie na terenie ośrodka Lido. Pół roku temu rozegrała się tam rodzinna tragedia, w której zginął 2-latek.

Oboje rodzice zostali oskarżeni o niedopilnowanie dziecka. Wszystko to wydarzyło się w jednym z domków na terenie ośrodka Lido w Antoninie. Para Ukraińców przyjechała na wypoczynek i postanowili się zabawić ze znajomymi. W tym celu podczas posiadówki wypito litr wódki oraz 16 piw. Efektem były prawie 2 promile we krwi matki chłopca. Imprezowicze usnęli, ale nie zamknęli drzwi wejściowych do domku.

2-letni syn postanowił pójść na pomost, z którego spadł i utopił się. Rodzicom zarzucono, że nie zapewniono dziecku odpowiedniej opieki. Kobiecie zarzucono, że czynu dopuściła się pod wpływem alkoholu.

Rodzicom w wieku 29 i 33 lat grozi kara więzienia od 3 miesięcy do 5 lat. Oboje przyznali się do zarzucanego im czynu.

CZYTAJ  Potężne zderzenie dwóch dostawczaków

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POLAK
5 miesięcy temu

Zapraszam w tym roku do Antonina.. ukraińska patolka pełną parą! Czy poniedziałek czy sobota, od samego rana na bombie..( osobiście widziałem)

Wawa
11 miesięcy temu

Do Ja: Piętnują matkę, bo byla rano pijana. Ojciec byl trzeźwy.

ladacznico
11 miesięcy temu

A co ma tu szczepienie do tej tragedii lecz się kobieto na głowę

Ladacznica proboszcza
11 miesięcy temu

Warto dodac, obydwoje nieszczepieni…

To jest Ukraina , tu się pije
11 miesięcy temu

Mogli małemu też polać kielicha , to by spał z nimi i by do tragedii nie doszło.

Www
11 miesięcy temu

[email protected] jeba,e alkohol najważniejszy. Takich patologi jest więcej gdzie liczy się alkohol i nie tylko. Zgłaszać takie coś i zabrać wszystkie świadczenia. Do roboty gnoje!!!

Jureczek
11 miesięcy temu

Ale kara chory kraj bez komentarza

Ja
11 miesięcy temu

A to dziecko miało tylko jednego rodzica? Oboje tam byli na miejscu. Dlaczego w tekście jest tylko negatywnie przedstawiona matka? Co prawda jest napisane,że zarzuty usłyszeli oboje. Ale autor tekstu piętnuje tylko matkę. Rodzicielstwo to nie tylko matka. To także ojciec.

8
0
Napisz co o tym sądziszx