Psy zagryzły owce i kury

W niedzielę doszło do dwóch ataków psów na bezbronne zwierzęta. W jednym przypadku zagryzione zostały owce, a w drugim kury.

W Radłowie na Osiedlu Robotniczym pies przypominający owczarka niemieckiego zaatakował stado kur chodzących po nieogrodzonej posesji. Pies zagryzł 25 kur i jednego koguta. Agresor uciekł, ale jego właściciel jest poszukiwany. Straty wyceniono na 1200 zł.

W drugim przypadku atak miał miejsce w Antoninie. Na terenie ośrodka Lido pies przypominający amstaffa zagryzł dwie owce. Pozostałe sztuki uciekły. Pies został ujęty, a właściciel namierzony. Teraz będzie musiał zrekompensować straty właścicielowi owiec. Ponadto musi zapłacić mandat.

POLECANE NEWSY

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do do uzbrojony
9 miesięcy temu

Fetor psich gówień ci rozum odebrał? Pies nie ma rozumu, więc nie ma świadomości, czy robi krzywdę, czy nie, czy jak wbije się paszczą we krtań to zadusi, czy tylko postraszy!
Nigdy nie wynoś psiska ponad godność człowieka? Zrozumiałeś?

do Uzbrojony
9 miesięcy temu

A kiedy ty się uwiążesz do budy? Równie dobrze możesz się uwiązać do czegoś w mieszkaniu i NIE PANOSZYĆ SIĘ PO ULICACH.

yubru
9 miesięcy temu

Amstaff – Nie nawidze tych psów.
Nie dość że brzydkie to głupie.
Zastrzele każdego na swojej drodze

Obrońca zwierząt
9 miesięcy temu

Pies głodny, jeść musi podobnie jak człowiek. To człowiek jest winien, że tak zachowuje się stworzenie.

...
9 miesięcy temu

Najgorsze są wałęsające się koty… leją, srają i śmiecą … a właściciele mają to w d…

Uzbrojony
9 miesięcy temu

Zostałem jako dziecko 2 krotnie napadnięty przez psa – raz skończyło się pogryzieniem nogi! Kiedy poszedłem do właściciela pokazać mu ranę, to on szybko odkręcił kota ogonem i zaczął wypytywać mnie z historii Polski…
Bezczelność i chamstwo miłośników psów przekracza wszelkie granice!
Teraz jak widzę psa – mam ochotę go zaszczelić – noszę ze sobą paralizator i ostrzegam wszystkich właścicieli psów – JEŻELI NIE NAUCZYCIE SIĘ WIĄZAĆ TYCH ZĘBATYCH BESTII DO BUDY I DALEJ BĘDĄ SIĘ PANOSZYĆ PO ULICACH TO PADNĄ WSZYSTKIE SPOTKANE NA MOJEJ DRODZE!

Kynolog
9 miesięcy temu

Ojej jak ja kocham pieski. Jeszcze jakby jadły rośliny i kupy nie waliły to by był raj na ziemi. Sorry ale psy są drapieżnikami i muszą jeść mięso, muszą się wybiegać i to na właścicielu ciąży prawny obowiązek opieki nad psem. Uśpić to sobie możecie swoje …. Nie napiszę. A jak słyszę tych wega co karmią zwierzęta mięsożerne tylko owocami i warzywami to mi się serce ściska.

Edek
9 miesięcy temu

Kury po wsi wałęsać się mogą. Psy nie))

Abc
9 miesięcy temu

Kury należy ogrodzić, bo aż dziwne, że pies zdążył przed lisami.
Ale tego psa to niech właściciel nie puszcza samopas. Skoro tak masowo zamordował te kury, to tak samo może się rzucić na koty w transporterze i nieszczęście gotowe.

Michał
9 miesięcy temu

Psy odstrzelić a właściciela do więzienia za narażanie życia

17
0
Napisz co o tym sądziszx