Zderzenie 3 aut w Fabianowie (aktualizacja)

Około godziny 14.20 doszło do zderzenia trzech aut na trasie Ostrów Wielkopolski – Kalisz. Na wysokości Fabianowa występują utrudnienia. Tylko jedna z osób doznała niegroźnego urazu ręki.

Z naszych ustaleń wynika, że ze skrzyżowania wyjeżdżał Volkswagen Passat, który ciągnął drugi samochód hyundai Santa Fe. Nie zauważył tego kierowca, który wjechał w przód hyundaia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Powiat nagrodził ludzi sportu
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do fredek
2 lat temu

To jak zagłosuje na PO to będzie taniutko tak. W Polsce już niema kto rządzić aby dobrze było. Więc nie pierdol że głosowanie na PIS to samo zło bo głosując na innych poprańców nic nie zmieni już dawno jest pozamiatane czy to to rządzi pis czy rudy czy korwen mik

Do fredek
2 lat temu

To jak zagłosuje np.na PO to wszystko taniutkie będzie tak? W Polsce już nie ma kto rządzić dobrze już jest lipa.

Krzychu
2 lat temu

Cisza i nie marudzić, chcieliście basenu, areny i pani która pięknie opowiada to teraz usta na kłódkę , skąd ma wziąć pieniądze na posypanie dróg i nasze bezpieczeństwo?

fredek
2 lat temu

sól paszowa co jest odpadem soli kuchennej podrożała o 30% więc sól drogowa która posiada certyfikaty pewnie zdrożała o 60%. Głosujcie więcej na PiS! 13ki, 14tki, barbórki, dopłaty do gazu i prądu a inflacja spadnie w dół. AVE PiS

Ostatnio edytowany 2 lat temu by fredek
Ostrowiak
2 lat temu

Jestem zmuszony zareagować na komentarze jakoby ta droga gdzie doszło do stłuczki była nieodśnieżone .Prawa jest taka ,że cały odcinek z Ostrowa do Kalisza jest przejezdny asfalt na tym odcinku jest czarny bez śniegu natomiast jest delikatna szadź ale przy tak niskiej temperaturze jest to zjawisko normalne ogólnie droga jest Ok.

Zima, więc jest ślisko.
2 lat temu

Dzis wracałem z Karpacza. Cała droga czarna a śniegu znacznie więcej. Dojechałem do powiatu Ostrowskiego no i Czarna droga się skończyła. Od ronda na strugach do Ostrowa przez Przygodzice to droga masakra. Jaki powiat, rejon takie drogi.

Kamil
2 lat temu

No tak…..a posypać drogi jak zwykle nie ma komu. Szlag już człowieka trafia, wiecznie szklanka i szklanka na tych drogach!!!! Na jaki ch… biorą od nas tyle kasy na podatki jak im żal posypać drogi. Lepiej żeby ludzie ginęli, tyle dla rządzących jest warte nasze życie GÓWNO!!! Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7
0
Napisz co o tym sądziszx