Uratowany 14-letni chłopiec. Prawie się utopił w wannie

Przed godziną 19 rozegrała się walka o życie 14-letniego chłopca. Ze zgłoszenia do służb wynikało, że 14-latek podtopił się w wannie, a utrata przytomności spowodowana była najprawdopodobniej przez powstały tlenek węgla.

Do kamienicy przy adresie Nowy Rynek w Kaliszu dojechali miejscowi strażacy oraz… karetka z Ostrowa, która akurat była już wolna w Kaliszu. Strażacy przed przyjazdem mieli informację, że prowadzona jest reanimacja chłopca.

Strażacy po przyjeździe rozpoczęli udzielać pierwszą pomoc medyczną. Z chwilą przyjechania załogi z ostrowskiej karetki chłopiec oddychał już samodzielnie, ale pozostawał nieprzytomny.

Podjęto decyzję o przetransportowaniu go do szpitala. Objawy wskazują na zatrucie tlenkiem węgla, którego obecność wykryto w łazience. Tym razem pomoc przyszła w porę.

CZYTAJ  15-latka była w stanie krytycznym. Jej organy trafią do potrzebujących?

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marian
11 miesięcy temu

100 zł czujka życice bezcenne

Ania
11 miesięcy temu

Ciekawe czy to przez szczypawkę

niezgodny
11 miesięcy temu

Widać ogłupienie ludzi ! Karetka z Ostrowa pewnie dlatego była w Kaliszu, ponieważ w Ostrowie szpital jest prawie cały „covidowi” Więc pacjentów wożą do Kalisza .Karetka pewnie zawiozła kogoś i miała wracać… czego nie rozumiecie ? Może za dużo internetu ,czas się odłączyć i używać głowy !

Jola.
11 miesięcy temu

Co za głupie komentarze, co karetka z Ostrowa robiła w Kaliszu! Widocznie była tam potrzebna, pacjentów z Ostrowa przecież też wozi się do kaliskiego szpitala, czymś trzeba ich przewieść. Najważniejsze ,że chłopiec żyje a czha karetka udzieliła mu pomocy to nie żadnego znaczenia.

Adam
11 miesięcy temu

A to taki rozpiździał dzięki temu nr. 112

Fuck the ekology
11 miesięcy temu

Pi……by gaz. Przez ta wasza ekologię gaz to największe gówno tylko eko pojemny nakręcają cała spirale eko bzdur

Ryszard
11 miesięcy temu

Dlatego czujnik czadu powinien być wszędzie tam , gdzie powinien np. w łazienkach z termą gazową, to naprawdę niewielki wydatek, dodam wydatek jednorazowy, a może uratować komuś życie!

mm
11 miesięcy temu

Kaliszanie to marsjanie

Olek
11 miesięcy temu

Brawo strażacy, w Latowicach nieprzytomny człowiek – straż z Sieroszewic i Ostrowa, na Piaskach nieprzytomny człowiek na lodzie – straż z Ostrowa, w Kaliszu strażacy i przypadkowa karetka z Ostrowa. Co z tą służbą zdrowia, wszyscy dochodzą do siebie po świętach? Może dzięki temu tylko 16 zgonów na covid.

Fok
11 miesięcy temu

Dlaczego karetka z ostrowa w Kaliszu?

11
0
Napisz co o tym sądziszx