Uratowany 14-letni chłopiec. Prawie się utopił w wannie

Przed godziną 19 rozegrała się walka o życie 14-letniego chłopca. Ze zgłoszenia do służb wynikało, że 14-latek podtopił się w wannie, a utrata przytomności spowodowana była najprawdopodobniej przez powstały tlenek węgla.

Do kamienicy przy adresie Nowy Rynek w Kaliszu dojechali miejscowi strażacy oraz… karetka z Ostrowa, która akurat była już wolna w Kaliszu. Strażacy przed przyjazdem mieli informację, że prowadzona jest reanimacja chłopca.

Strażacy po przyjeździe rozpoczęli udzielać pierwszą pomoc medyczną. Z chwilą przyjechania załogi z ostrowskiej karetki chłopiec oddychał już samodzielnie, ale pozostawał nieprzytomny.

Podjęto decyzję o przetransportowaniu go do szpitala. Objawy wskazują na zatrucie tlenkiem węgla, którego obecność wykryto w łazience. Tym razem pomoc przyszła w porę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe - PIĄTEK
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
2 lat temu

Ciekawe czy to przez szczypawkę

niezgodny
2 lat temu

Widać ogłupienie ludzi ! Karetka z Ostrowa pewnie dlatego była w Kaliszu, ponieważ w Ostrowie szpital jest prawie cały „covidowi” Więc pacjentów wożą do Kalisza .Karetka pewnie zawiozła kogoś i miała wracać… czego nie rozumiecie ? Może za dużo internetu ,czas się odłączyć i używać głowy !

Jola.
2 lat temu

Co za głupie komentarze, co karetka z Ostrowa robiła w Kaliszu! Widocznie była tam potrzebna, pacjentów z Ostrowa przecież też wozi się do kaliskiego szpitala, czymś trzeba ich przewieść. Najważniejsze ,że chłopiec żyje a czha karetka udzieliła mu pomocy to nie żadnego znaczenia.

Adam
2 lat temu

A to taki rozpiździał dzięki temu nr. 112

Fuck the ekology
2 lat temu

Pi……by gaz. Przez ta wasza ekologię gaz to największe gówno tylko eko pojemny nakręcają cała spirale eko bzdur

Ryszard
2 lat temu

Dlatego czujnik czadu powinien być wszędzie tam , gdzie powinien np. w łazienkach z termą gazową, to naprawdę niewielki wydatek, dodam wydatek jednorazowy, a może uratować komuś życie!

mm
2 lat temu

Kaliszanie to marsjanie

Olek
2 lat temu

Brawo strażacy, w Latowicach nieprzytomny człowiek – straż z Sieroszewic i Ostrowa, na Piaskach nieprzytomny człowiek na lodzie – straż z Ostrowa, w Kaliszu strażacy i przypadkowa karetka z Ostrowa. Co z tą służbą zdrowia, wszyscy dochodzą do siebie po świętach? Może dzięki temu tylko 16 zgonów na covid.

Fok
2 lat temu

Dlaczego karetka z ostrowa w Kaliszu?

Xx
2 lat temu

Karetka z Ostrowa była wolna w Kaliszu. A u nas straż jedzie do poszkodowanego jak to ostatnio miało miejsce

11
0
Napisz co o tym sądziszx