Pościg za BMW zakończony spektakularną karmą

Dwóch młodych mężczyzn postanowiło sprawdzić zwinność i moc BMW z3 na ośnieżonych drogach. Adrenaliny dodawał fakt, że samochód miał letnie opony, a kierownicę po prawej stronie.

Mówiąc młodzieżowym slangiem samochód wyglądał kozacko. O północy wyczyny młodocianego kierowcy w rejonie ulicy Wylotowej zauważył patrol drogówki. Młodzieńcowi z BMW załączył się tryb gry komputerowej i postanowił pokazać wyższość samochodu wyprodukowanego w Bawarii nad poczciwą kią z kogutem na dachu.

Pościg rozpoczął się na ulicy Wylotowej i kontynuowany był na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Można powiedzieć, że specyfikacja techniczna radiowozu nie dorównywała uciekającemu BMW. Policjanci przy tych warunkach atmosferycznych nie zamierzali stawiać własnego życia na szali z młodzieńczą głupotą.

Na końcu obwodnicy wydawało się, że kierowca BMW odniósł zwycięstwo. Aż tu nagle dała o sobie znać karma.

Kilkanaście minut później dyżurny ostrowskiej policji informację o kolizji busa firmy kurierskiej z… BMW na zagranicznych tablicach rejestracyjnych. Przywiązanie do auta spowodowało, że młodzieńcy nie zostawili wraku i poczekali na przyjazd policjantów.

Są wątpliwości kto spowodował kolizję, ale bus wyszedł z niej bez szwanku, a BMW nadaje się tylko do… Zresztą sami zobaczcie.

Kierowca BMW odpowie za ucieczkę co jest traktowane jak przestępstwo.

POLECANE NEWSY
58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiok
4 miesięcy temu

W Anglii jedzą na brudnych talerzach bo polscy biznesmeni są na urlopie BMW

BMW5
4 miesięcy temu

Pajac… … .. ……. …..

Aleje
4 miesięcy temu

Tak czytam te wasze komenty żal naprawde kazdy sie smieje a tak naprawde 70% was jezdzi rowerem do pracy hahaha ludzie to tylko samochod byl nie ma i bedzie inny albo już jest nie rozumiem komentazy bmw co jest lepsze wasza dacia skoda czy kia? bo przeciesz te nowe kosztuje tyle co te felgi z tego bmw a ten czy serek czy janek co za roznica wypadek i tyle banda dzieciakow z was i tyle jedno poszło bedzie drugie, a wy trzymajcie te rowerki hahaha

Do Yś
4 miesięcy temu

Pisałeś coś dziubek o waleniu konia… No nie zablysnąleś, ale powiem ci tak :
Nie mierz wszystkich swoją miarą 🤣!!!

Mm
4 miesięcy temu

Heh.. ciekawe czy ubezpieczenie i przegląd ma aktualny bo po sprawdzeniu tablic młody łepek raczej nie ma..

Anonim
4 miesięcy temu

Dziewczynki które potrafią najeżdżać i krytykować tylko gdy wiedzą że są bezpieczne u mamusi na garnuszku. Przedstawcie się imieniem i nazwiskiem i dopiero zacznijcie cokolwiek szczekać 😉 A ty Serek trzym się z farcikiem

jan nowak
4 miesięcy temu

dla czego mnie to nie dziwi?

4 miesięcy temu

a ci znawcy wszelkich skrótów BMW się spuszczają nad tymi wypowiedziami 🤣 będzie później taki chodził i konia walił jak to nie pocisnął, radzę odstawić internet na bok jak się jest za starym i za głupim i zająć się czymś pożytecznym np spacer mózg się dotleni. Nie pozdrawiam

4 miesięcy temu

Większość z komentujących by dostała buta na mordę to by się pozamykali anonimy wielkie haha

Mickiewicz
4 miesięcy temu

Wsiowieszcz wieszczem narodu

58
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x