Potrąciła przy Rondzie Bankowym i uciekła – wideo

Kierująca srebrnym Peugeotem 307 kombi z szyberdachem była uczestnikiem zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek o godzinie 17.14 na ulicy Głogowskiej. Z nagrania dowiadujemy się, że rowerzystka prowadziła rower do przejścia dla pieszych i czekała aż kilka aut przejedzie.

Kiedy weszła już na pasy nagle z ulicy Chopina wjechał Peugeot 307, którego kierująca jadąc środkiem pomiędzy dwoma pasami wjechała w rowerzystkę. Poszkodowana musiała zostać odwieziona do szpitala, gdzie stwierdzono u niej złamanie nadgarstka.

Ostrowska policja prosi wszystkich, którzy być może o tej porze jechali z wideorejestratorem i nagrali numer rejestracyjny uciekinierki. Według świadka, auto sprawczyni skręciło w ulicę Zamenhofa. Peugeot 307 miał zaparowaną przednią szybę.

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jo
1 rok temu

Widziałam to, straszny widok, nikomu nie życzę. Kobieta kierowca pojechała dalej jak gdyby nic, a musiała widzieć i słyszeć ! Jak tak można ?? Ludzie co z wami ??

Marko
1 rok temu

Czy ja dobrze widzę to jest przejście dla pieszych nie ścieżka rowerowa a potracony rowerzysta to sprawca kolizji

FREDI !
1 rok temu

Zaparowana przednia szyba ! Pewnie kolejna franca na kacu i dlatego uciekła, dla takich brak litości, na rower mendo społeczna, napewno cię znajdą,i żebyś więcej nikomu krzywdy nie zrobiła!!!!!!

Jacek
1 rok temu

Przed chwilą wróciłem z zakupów i chciałem skorzystać z przejścia dla pieszych. Kilka aut przepuściłem i wydawało się, że można przejść. Niestety, ale nagle pojawiło się auto, a w nim…niunia z telefonem przy uchu. Musiałem się wycofać z przejścia i ustąpić niuni z telefonem.
Myślę, że większość komentujących, to mężczyźni i prośba do nich. Postarajcie się, aby wasze żony, córki, jak najmniej przebywały za kierownicą, dla dobra wszystkich.

sas
1 rok temu

Taka podpowiedź dla policji: Ja bym sprawdził wszystkie srebrne Peugeoty 307 Sw zarejestrowane w powiecie Ostrowskim… No nie ma za co!

Mieszkaniec
1 rok temu

Tam na słupie jest kamera miejska to ona nie działa to jest antrapa kamer nawiedzają a nie działają to po co ta straż miejska jest po to tylko żeby pilnować tych co śmierci zbierają za odrobek bo chyba nic nie umieją

kierowca2
1 rok temu

„kierowca” durny przepis trzeba ignorować. Gdzie tutaj logika, gdzie dbanie o środowisko (bo teraz moda na eko). Widać doskonale jak ten przepis korkuje miasta. Trzeba przepuszczać każdego kto jest w pobliżu przejścia, nawet jeśli nie chce przejść. Najgłupszy przepis mijającego roku .

tpo one
1 rok temu

na tej kamerce nie widac wypadku

kierowca
1 rok temu

Zobaczcie jak długo rowerzystka stała przy przejściu, a żaden kierowca się nie zatrzymał. A kiedy w końcu zdecydowała się wejść na przejście to oberwała. Z filmu wynika, że przynajmniej kilka aut złamało kodeks. O tych którzy omijali potrąconą nie wspominam nawet.

Stefan2000
1 rok temu

Zobaczycie kierowcy… dzbany za kierownicą. Od nowego roku. Bedziecie płakać i płacic.🤣🤣🤣

42
0
Napisz co o tym sądziszx