Mógł kogoś zabić. Tłumaczył się, że po prostu rozładowywał emocje

34-letni ostrowianin w okresie ostatnich kilku miesięcy dokonał kilku agresywnych ataków na ludzi i mienie. Biegli uznali, że mógł w ten sposób doprowadzić do śmierci lub spowodować ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Wszystko rozpoczęło się 18 września br. kiedy to 34-latek umyślnie uszkodził mienie poprzez kopnięcie w drzwi do jednego z marketów. Wartość szkody wyceniono wówczas na 1600 zł.
13 grudnia przy jednym z marketów poprzez zadawanie uderzeń i cięć nożem kuchennym spowodował u pokrzywdzonego obrażenia ciała na okres poniżej 7 dni, ale narażały na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Ponownie tego samego dnia w jednym z hoteli również zaczął bić pięściami i ciąć nożem innego pokrzywdzonego wywołując obrażenia kwalifikowane poniżej 7 dni i również w tym przypadku biegli stwierdzili, że narażały na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Jeszcze 13 grudnia zdążył mężczyźnie grozić utratą życia. Mając na względzie surową karę, która grozi mężczyźnie, prokurator postanowił sporządzić wniosek o 3-miesięczny areszt, a sąd podzielił wniosek i doszło do jego aresztowania.

Mężczyzna przyznał się jedynie do zniszczenia mienia. W pozostałych punktach odmówił składania wyjaśnień. Przyznał jednak, że zrobił to, żeby rozładować emocje.

POLECANE NEWSY

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
9 miesięcy temu

Poczucie bezkarności chorych lub naćpanych . Emocje rozładuje z taczką pełną cegieł 12 godzin na budowie .

Stary ormowiec sołtys łysa świnia kwi kwi
9 miesięcy temu

Stary ormowiec prowokował to mu uśmiech kosą poszerzył. Mało takich starych grzybów łazi , co się nudzą , prowokują i szukają wrażeń pierdusy jedne? Ma na co zasłużył. Taka sytuacja i chu* wam do tego…

DRON
9 miesięcy temu

Do,, ANI’ powinien cię przeorać ciekawe czy byś pisała miłe komentarze jesteś taka sama jak ten DEBIL

Ona
9 miesięcy temu

Jaki on chory przecież to cpun i bandyta brak słów na takiego człowieka jeszcze troszkę i dojdzie do tragedii przecież on to jest chory jedynie na pracę niechce się nierobowi pracować

Nie testowane na zwierzętach
9 miesięcy temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

gggg
9 miesięcy temu

To jest człowiek chory i nie ma się z czego śmiać w tych ciężkich czasach każdego może to czekać.

Zenek
9 miesięcy temu

Niech rozładowuje emocje w kamieniołomach, albo jakiejś innej fizycznej pracy oczywiście za darmo… Żeby naszemu rządowi starczyło na pozostałych nierobów.

Prokurator
9 miesięcy temu

Bezwzględnie żądam ujawnienia ryja tego gnoja tak abym mógł go rozpoznać w przyszłości i przedsięwziąć odpowiednie środki w przypadku nieuniknione konfrontacji.

Matylda
9 miesięcy temu

Ludziom już kompletnie odwala w tej pandemii a będzie jeszcze gorzej jak przyjdą ogromne problemy ekonomiczne niestety wszystko przed nami

Tadziu
9 miesięcy temu

Może i szkoda że flustrat nie trafił na innego flustrata też przygotowanego technicznie była by walka jak w wikingach

15
0
Napisz co o tym sądziszx