Mógł kogoś zabić. Tłumaczył się, że po prostu rozładowywał emocje

Udostępnij
Tweet

34-letni ostrowianin w okresie ostatnich kilku miesięcy dokonał kilku agresywnych ataków na ludzi i mienie. Biegli uznali, że mógł w ten sposób doprowadzić do śmierci lub spowodować ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Wszystko rozpoczęło się 18 września br. kiedy to 34-latek umyślnie uszkodził mienie poprzez kopnięcie w drzwi do jednego z marketów. Wartość szkody wyceniono wówczas na 1600 zł.
13 grudnia przy jednym z marketów poprzez zadawanie uderzeń i cięć nożem kuchennym spowodował u pokrzywdzonego obrażenia ciała na okres poniżej 7 dni, ale narażały na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Ponownie tego samego dnia w jednym z hoteli również zaczął bić pięściami i ciąć nożem innego pokrzywdzonego wywołując obrażenia kwalifikowane poniżej 7 dni i również w tym przypadku biegli stwierdzili, że narażały na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Jeszcze 13 grudnia zdążył mężczyźnie grozić utratą życia. Mając na względzie surową karę, która grozi mężczyźnie, prokurator postanowił sporządzić wniosek o 3-miesięczny areszt, a sąd podzielił wniosek i doszło do jego aresztowania.

Mężczyzna przyznał się jedynie do zniszczenia mienia. W pozostałych punktach odmówił składania wyjaśnień. Przyznał jednak, że zrobił to, żeby rozładować emocje.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Drewniane bele uderzyły w osobówkę
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gggg
1 rok temu

To jest człowiek chory i nie ma się z czego śmiać w tych ciężkich czasach każdego może to czekać.

Zenek
1 rok temu

Niech rozładowuje emocje w kamieniołomach, albo jakiejś innej fizycznej pracy oczywiście za darmo… Żeby naszemu rządowi starczyło na pozostałych nierobów.

Prokurator
1 rok temu

Bezwzględnie żądam ujawnienia ryja tego gnoja tak abym mógł go rozpoznać w przyszłości i przedsięwziąć odpowiednie środki w przypadku nieuniknione konfrontacji.

Matylda
1 rok temu

Ludziom już kompletnie odwala w tej pandemii a będzie jeszcze gorzej jak przyjdą ogromne problemy ekonomiczne niestety wszystko przed nami

Tadziu
1 rok temu

Może i szkoda że flustrat nie trafił na innego flustrata też przygotowanego technicznie była by walka jak w wikingach

kpina
1 rok temu

to kolega policji z pewnością jest im dobrze znany i wielokrotnie notowany .Jak mówią ma bogatą kartotekę .Ten sam nóż powinni mu wsadzić w oko i wysłać na NFZ do okulisty !

Limana
1 rok temu

Czy to ten cpunek z zebcowa co sie na blond farbuje?

ANIA
1 rok temu

I Co z Tego dobrze zrobił,ma swoje życie i za nie odpowiada

Błogosławieni Ci którzy nie widzieli a uwierzyli
1 rok temu

Trzeba jakoś odreagować cały ten stres związany z kowid , więc co się dziwicie , że ludzie się zachowują jak zachowują. Mnie to wcale nie dziwi , bo wiem, że będzie gorzej. Nadchodzą takie czasy , że będziecie się z domu bali wyjść. Wszystkie zaszczepy już wkrótce przemienią się w krwiożercze zombie które będą pragnęły krwi i duszy nieszczepów. Przetrwają tylko najsilniejsi i Ci którzy zgromadzili porządny arsenał broni i dobrze zabezpieczyli swoje domy , oknami antywłamaniowymi i drzwiami antywłamaniowymi. Apokalipsa zombie nadchodzi wielkimi krokami. Bądźcie czujni i przygotujcie się na wojnę , jakiej świat nie widział.

Jolka
1 rok temu

Tylko chłopu taki pomysł może wpaść do głowy 🙄 do roboty niech idzie to rozładuje swoje emocje !

15
0
Napisz co o tym sądziszx