Zaginiona studentka została odnaleziona

Szczęśliwy finał poszukiwań 20-letniej studentki Akademii Kaliskiej. Dziś późnym popołudniem policja poinformowała o odnalezieniu dziewczyny.

Poszukiwana została odnaleziona przez policjantów Wydziału Kryminalnego. Jest cała i zdrowa – przekazuje portalowi faktykaliskie.pl asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

Policja nie podaje okoliczności, w jakich 20-latka została zlokalizowana. Przypomnijmy, że studentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Kaliskiej zniknęła 7 grudnia. Wyszła z Akademika „Bulionik” przy ul. Łódzkiej, zostawiła telefon i nie było z nią żadnego kontaktu. W jej poszukiwania zaangażowało się wiele profili w mediach społecznościowych poświęconych zaginięciom.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
katolik
6 miesięcy temu

A Panięka gdzie się zapodziała Wszystkie służby w pogotowiu a Panięka gdieś się kląkra niestety NIE ŁADNIE bo nasze slużby miały pełne ręce nie potrzebnej roboty zwlaszcza Policja l

Namiętny Zbychu
6 miesięcy temu

Dupsko przestało swedzieć to wróciła

Bzdura.
6 miesięcy temu

Wiek tartaczny, wsam raz do rżnięcia.

Wsiowieszcz
6 miesięcy temu

Wy bez studiów to nie wiecie
Jakie jest studenckie życie.
Młody student żyje w biedzie
Chińskie zupki ma w obiedzie.
Za dnia wkuwa i pracuje
Za to w nocy imprezuje.
A jeżeli jest dziewczęciem
Ma też sesje zwane rżnięciem.

mor
6 miesięcy temu

Szczęśliwy finał – w ustach 🙂

DRON
6 miesięcy temu

Stringi przeorane w tym wieku tylko jechać a jest w co

Obleśny Stefan
6 miesięcy temu

Włóż połowę bo mam chłopaka:)

zwykły obywatel
6 miesięcy temu

Powodu nie podają z uwagi, iż był błahy. Jakby podawali prawdziwe powody to ludzie by się nie angażowali w poszukiwania i nie reagowali na podobne zdarzenia. Co nie zmienia faktu, że na całe szczęście odnalazła się cała i zdrowa. Ciężko też jest obiektywnie komentować nie znając sytuacji danej osoby, w której się znalazła i podjęła decyzję taką a nie inną.

Januszek
6 miesięcy temu

Do Fallus Alomynus . Słuchaj nikt Ci nie poda ani nie udostępni informacji . Nie pamiętasz jakie było zaangażowanie jak cwok zniknął z domu z Ostrowa wszyscy bo to , bo tamto zaangażowanie a na końcu dupsko wypieli na osoby zaangażowane . Wiec nie rozumiem po co Pan redaktor nadal publikuje podobne bzdury . To jest sprawa zaginionej lub zaginionego i ich rodzin niech się martwią niech szukają . Na policję niech podają a nie na info . Ostrow24 . Daj spokój .

Zero prywatności
6 miesięcy temu

Została dobrze przeorana , to wróciła. Tak to jest , jak się nie ma własnego pokoju i rodzice Cię obserwują na każdym kroku…

15
0
Napisz co o tym sądziszx