Mercedesem przeleciał przez Limanowskiego jakby był na głównej

Kierowca mercedesa przeleciał przez ulicę Limanowskiego myśląc, że jest na głównej. Jego wrażenie było mylne, bo wyjeżdżał z ulicy podporządkowanej, przez co uszkodził w sumie 3 pojazdy.

Kobieta jechała volkswagenem ulicą Limanowskiego w stronę Piasków. Z ulicy Żeromskiego wyjechał jej pędzący mercedes. Oba auta obróciło i rykoszetem został uszkodzony seat stojący po drugiej stronie.

Na miejsce wezwano karetkę, ale po zbadaniu uczestników zdarzenia podjęto decyzję o niezabieraniu ich do szpitala. Na koniec wezwano strażaków do zneutralizowania wycieków.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nie hejtuk
6 miesięcy temu

Janusz patusie ze wsi , tym autem jechał starszy człowiek . Na takiego mercedesa nigdy nie bedzie cie stac bo tobie by nawet przeszczep mozgu nie pomoze.

Katarzyna21
6 miesięcy temu

panie z mercedesa a tak na kurs się chodziło ?????? a czytać znaków uczyli????????

Last edited 6 miesięcy temu by Katarzyna21
rozsądny
6 miesięcy temu

Widzę że poziom hate-u osiągnął zenit bo ktoś ma Mercedesa . Obraz polskiego społeczeństwa. Zarób , kup sobie , nie hejtuj .Żenujące

Last edited 6 miesięcy temu by rozsądny
Janusz
6 miesięcy temu

Do Mercedes . Jakiś Ty jesteś głupi takich jak Ty powinni pod przymusem szczepić od razu pięcioma dawkami lub tez jedną ale kulką . Tacy jak Ty ćpają ten syf później mózgi wysychają i maja zryty beret . A co najgorsze później w wieku czterdziestu lat dostają olśnienia i idą do polityki a efekt jest jaki jest , dzisiaj to widać jakie stado baranów jest w rządzie .

SUZUKI
6 miesięcy temu

Wystarczy że mercedes miał pompę sbc

niki
6 miesięcy temu

ANU BO PRAWO JAZDY KUPIŁ NA STRAGANIE!!!!!!!

niki
6 miesięcy temu

DEBIL WIEŚNIAK w mercedesie!!!!

mmam
6 miesięcy temu

do mariano – masz 300% racji kmioty od krów za dotcje kupili bryki i mysla, że mercedes to jazda krowami po polu . wio koniku .

Mieszkaniec blisko
6 miesięcy temu

To norma. Od Sklejek jak się rozpędzą a droga dobra, to prują, aż się gotuje. Zwłaszcza te nowobogackie ,co to ze wsi do miasta na osiedle przyszli.

Gość
6 miesięcy temu

Kobieta jechała sama

15
0
Napisz co o tym sądziszx