Prokuratura oceniła bilbordy ostrzegające przed TYMI szczepionkami dla dzieci

Po prawie 3 miesiącach powracamy do tematu bilbordów, które apelują do rodziców by nie szczepili dzieci TYMI preparatami medycznymi. Jedna z mieszkanek zawiadomiła prokuraturę, ponieważ nie zgadzała się z ich treścią, a ponadto uważała, że ich treść sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo dla mieszkańców.

Bilbordy pojawiły się we wrześniu nie tylko w centrum Ostrowa, ale także przy głównych drogach.

„Okłamują nas! Mamo! Tato! Nie pozwólcie mnie zaszczepić!”. Na innym hasło brzmi: „Okłamują nas. Nie przyjmuj szczepionki”. Na trzecim z kolei „Okłamują nas. Maski nie chronią przed koronawirusem”. Czwarta wersja brzmi: „Tu nie chodzi o pandemię. To jest niszczenie naszych firm”.

Konkurencją są plakaty i bilbordy opłacone przez urzędników, w których namawia się do szczepień. Osoby przedstawione twierdzą, że szczepionki są bezpieczne. Te hasła nijak się mają do oficjalnych statystyk, z których wynika, że co czwarty, a w niektóre dni co 3 zaszczepiony trafia do szpitala. ~27% spośród wszystkich zgonów to również osoby zaszczepione. W poprzednich artykułach udowodniliśmy manipulację środowiska lekarskiego z tytułami profesorów.

Powyższy fragment okazał się nieprawdziwy. Wróćmy jednak do bilbordów.

Ostrowianka pragnąca zachować anonimowość interweniowała także w urzędzie miejskim. Tam jednak stwierdzono, że treści na prywatnych bilbordach nie mogą być poddawane cenzurze przez urzędników z magistratu. Prokuratura natomiast umorzyła sprawę po jej zbadaniu. Okazało się po analizie orzecznictwa, że ten konkretny czyn nie wypełnia znamion czynu ściganego przez prawo karne. Prokuratura nie badała względów moralnych, bo nie jest to ich kompetencją.

Obecnie rząd Prawa i Sprawiedliwości uruchomił szczepienia dzieci od 5. roku życia. Jak wiadomo średnia wieku umierania po wykryciu koronawirusa SARS-CoV-2 to 67 lat.

CZYTAJ  Wypasiony radiowóz trafił do Ostrowa

52 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edward
10 miesięcy temu

Coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, jakim prawem Marc Van Ranst, szkolił z … produkcji Pandemii … 11 miesięcy przed jej wybuchem?!!!
Czyli prawda o covidzie , szkolenie przez Ministra Zdrowia Belgii, jak kłamać, co mówić i pisać żeby ludzie uwierzyli w fałszywą pandemię covid-19:

https://gloria.tv/post/kz72CXiispkW6aYMPbaKPbzE9?fbclid=IwAR3Xyy8KY5h1-WJ_Tv407KFGgKp1I0CImoXqrk5YqnbboELtJSRAUXe-lGk

(jeśli nie będzie dźwięku kliknąć w prostokąt z literkami „CC”)

Informacje zawarte w szkoleniu zostały wdrożone przez rząd PiSu, na przykład na ministrów zdrowia w czasie Plandemii nominowani zostali ludzie spoza polityki: Łukasz Szumowski i Adam Niedzielski.

Tu poniżej jest całość szkolenia, bez tłumaczenia na język polski:

https://www.youtube.com/watch?v=5ANOVSjDUd4

Edward
10 miesięcy temu

Dzięki za szlachetną akcję demaskującą propagandę TVP, TVN, Polsat, Polskie Radio, Interia, Onet i innych kłamiących z premedytacją na temat „Plandemii” (zaplanowanej Pandemii). Mam nadzieję, że wspólnie zbierzemy pieniądze na kolejne billboardy! Poniżej podaję 3 linki do tego samego filmu (na wypadek jakby cenzura propagandzistów chciała ten materiał filmowy usuwać), który każdy powinien obejrzeć:

https://wobroniewiary.com/2022/01/19/prof-christian-perronne-doradca-ds-zdrowia-francji-o-sz-pionkach-na-sanctus-covidus/

https://www.cda.pl/video/974288198

https://gloria.tv/post/zkmegfEN7yL81P46MR9KebQuN

kier
11 miesięcy temu

Z tych którzy danego dnia są wykazani w statystyce Ministerstwa Zdrowia, co czwarty jest osobą zaszczepioną. To również wynika z tych danych.

„Autor” …. A tych trzech z tej Twojej czwórki to – niezaszczepieni !
Czemu nie napiszesz tak:

Z tych którzy danego dnia są wykazani w statystyce Ministerstwa Zdrowia, na czterech aż trzech to osoby niezaszczepione. To również wynika z tych danych.

Jednak należysz do grona anty…

XY
11 miesięcy temu

Stary beret moherowy nie wie co robić to z pierdołami lata do prokuratury i urzedu

Krwiodawca do Żołnierz
11 miesięcy temu

Żołnierzyku, jak jesteś takim patriotą i dbasz o innych, to wyjaśnij mi dlaczego krew można oddawać bez covidowego certyfikatu? Też wchodzę na teren szpitala, wchodzę do pomieszczeń, oddaję krew i wychodzę. Wyjaśnij mi to, geniuszu. Czekam na odpowiedź.

Do Żołnierz
11 miesięcy temu

Możesz mi matole naskoczyć, masz tyle do gadania co żyd w czasie okupacji. Konstytucja, i wszystko jasne!!! A smierdzielem są tacy jak Ty zaszczepię co zarażają. A teraz milczeć i czekać na kolejną dawkę!!! 🐗👹👎

Żołnierz
11 miesięcy temu

Do żołnierz . Śmierdzielu nie chcesz się szczepić to wara od służby zdrowia i mam gdzieś Twoje bo Konstytucja Ci zapewnia leczenie . Ale Konstytucja też mówi abyś dbał o zdrowie innych obywateli w kraju a Ty Hadro jak nie chcesz aby chronić innych przed zarażeniem się od Ciebie to również wara od Służby Zdrowia i nie korzystaj z leczenia .

Grzegorz
11 miesięcy temu

Pamiętam jak dwa lata temu z synem moja zona była w szpitalu, ostatniego dnia dokoptowali nam do sali dziewczynkę z WZW typu A chyba. Dostaliśmy zalecenia od pediatry, który nas wypisywał. Młoda lekarka zalecenie by się zaszczepić. Z resztą nie tylko my, byli również inni na sali naszej i w sali obok, którzyy pewnie zostali wypisani z podobnymi zaleceniami. Popędziliśmy z zona na szczepienia, obawialiśmy się o zdrowie swoje i swoich dzieci, lekarz skrzętnie nas przebadał dopiero 2 dni później, bo punkt szczepień był otwarty tylko w czwartki chyba… (dokładnie nie pamiętam) bez zbadania przez lekarza mogliśmy marzyć jedynie o szczepieniu, a teraz szczepionki można przyjąc wszędzie…. Nie zastanawia to Was?

Tomasz
11 miesięcy temu

Przyjmując, ze rząd uznaje za osobę w pełni zaszczepioną tylko tą której minęło 14 dni od przyjęcia szczepionki, więc to na pewno nie jest 25-27%, tak samo statystyki kreują się w ilości zgonów. Ludzie umierają, chorują tak samo, a nawet śmiem twierdzić, ze zaszczepieni chorują częściej i „mocniej” – tak jak byłem za szczepieniami, czekałem na nie. Tak przestałem wierzyc w to co nam jest podawane. Apeluję o zdrowy rozsądek i walkę z tym co się dzieje. Apeluje o zaprzestanie obrażania się w kwestii szczepień.

Stefan2000
11 miesięcy temu

A czy wiecie, ze osoba ktora umrze w przeciągu 2 tyg, od szczepionki, jest uwazana za niezaszczepiona. Tak, to jest fakt moi kochani. A dlaczego tak jest? Ktory mądry inaczej foliarz mi to wyjasni?

52
0
Napisz co o tym sądziszx