Sprawcy byli brutalni i działali ze szczególnym okrucieństwem

W niedzielę ujawniono zwłoki niespełna 36-letniego mieszkańca Ociąża. Ten padł ofiarą trzech agresorów, którzy najprawdopodobniej postanowili zemścić się za zaatakowanie co najmniej jednego z nich w odległym okresie czasu. Śledczy postawili sprawcom zarzuty i ujawnili szczegóły.

Prokuratura z Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim postawił zarzuty trzem mężczyznom, którzy w niedzielę około godziny 6 rano zaatakowali pokrzywdzonego. 32, 34 i 35-letni mężczyźni stosowali przemoc w postaci uderzania drewnianą pałką, pięściami, nogami po głowie pokrzywdzonego. Następnie pozbawili go wolności działając ze szczególnym udręczeniem w ten sposób, że wbrew jego woli zabrali go z miejsca zamieszkania. Wywieźli go na drogę polną. Tam kontynuowali przemoc rękami i nogami, a następnie po przywiązaniu nóg pasami holowniczymi ciągnęli za samochodem. Na końcu pozostawili go w miejscu zamieszkania. W wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł.

Prokurator zakwalifikował te przestępstwa jako zagrożone karą od 3 do 15 lat. We wtorek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok ofiary. Dzięki niej śledczy uzyskają informację co przyczyniło się do zgonu. Kwalifikacja czynu może ulec zmianie. Mężczyźni przyznali się do winy i złożyli obszerne wyjaśnienia.

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe. Wiemy o której apogeum
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
2 lat temu

Nie jest mi żal ani jego ani ich !!!! Wszyscy k*rwa siebie warci. Zabity bil syna żony latał do wszystkich z łapami. Nosz ku*rwa ktoś by tknął mojego dziecko odrazu kulka w leb ! Żonka też za mądra nie jest skoro pozwalała na takie coś! I tkwiła w tym wiedzac że dziecia nie jest dobrze. Starszy syn-dziecko mordercy , mlodsza córka-tego zabitego. Telenowela.Jednym słowem Patologia nic więcej.

@@Do Ole
2 lat temu

Tacy bandyci nie napadną niczyjej żony ani dzieci za darmo. Na takie potraktowanie trzeba sobie zasłużyć. Mocno trzeba sobie zasłużyć. Natomiast żeby napadli twoją żonę i dzieci za Twoje czyny to chyba byś musiał zeznawać na bossów od produkcji lewych fajek

Małgorzata
2 lat temu

Do Biskupic to strach wjeżdżać tam jest straszna dzicz chowana na paszy z Tasomixa i fety od Manego. Tam pół wsi na detox się nadaje.

Nieznany1111
2 lat temu

Hans ty to masz nasrane w głowie że ci odjebali coś to niepisz o innych mieszkańcach Biskupic tych debili tak samo powinni przeciągnąć za autem ale tamten też święty niebyl jakiś czas temu prawie też zabili jednego z tych debili i jakoś oni byli z Ociaza

do emil
2 lat temu

Emil zlituj się, jakie krzesło elektryczne, prąd jest za drogi. Nie może być trucizna albo kula w głupi łeb?

@Do Ole
2 lat temu

No ciekawe, czy Ci będzie szkoda pieniędzy, jak Twoja żonę albo dziecko napadną tacy bandyci.
A swoja drogą, to powinni się utrzymywać sami, zarobić na jedzenie, łóżko, pranie, ale też za „opiekę” klawiszy i lekarzy. Jak sobie zarobią, to nawet telewizor mogą dostać.
Ale dla takich jak ci to mi się kamieniołomy jak kiedyś marzą.

Zenek
2 lat temu

Cwele w Trzech na jednego uwiazac ich za samochodem wszystkich

Nieznany
2 lat temu

Hans ty już nie przesadzaj z tymi Biskupicami nie żebym ich bronił bo za to co zrobili to bym im tak samo zrobił ale on też święty nie był i tego jednego prawie też zatlukli i oni byli z Ociaza

GRU
2 lat temu

15 lat za zabójstwo?
Co to ma być?
Genderland.

BMW TO PRESTIŻ
2 lat temu

Związać bydlaka nacinać i solą posypywać tak ze dwa dni. A potem to już tylko do dziury bez znaczenia żywy czy martwy.

65
0
Napisz co o tym sądziszx