Sprawcy byli brutalni i działali ze szczególnym okrucieństwem

Udostępnij
Tweet

W niedzielę ujawniono zwłoki niespełna 36-letniego mieszkańca Ociąża. Ten padł ofiarą trzech agresorów, którzy najprawdopodobniej postanowili zemścić się za zaatakowanie co najmniej jednego z nich w odległym okresie czasu. Śledczy postawili sprawcom zarzuty i ujawnili szczegóły.

Prokuratura z Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim postawił zarzuty trzem mężczyznom, którzy w niedzielę około godziny 6 rano zaatakowali pokrzywdzonego. 32, 34 i 35-letni mężczyźni stosowali przemoc w postaci uderzania drewnianą pałką, pięściami, nogami po głowie pokrzywdzonego. Następnie pozbawili go wolności działając ze szczególnym udręczeniem w ten sposób, że wbrew jego woli zabrali go z miejsca zamieszkania. Wywieźli go na drogę polną. Tam kontynuowali przemoc rękami i nogami, a następnie po przywiązaniu nóg pasami holowniczymi ciągnęli za samochodem. Na końcu pozostawili go w miejscu zamieszkania. W wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł.

Prokurator zakwalifikował te przestępstwa jako zagrożone karą od 3 do 15 lat. We wtorek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok ofiary. Dzięki niej śledczy uzyskają informację co przyczyniło się do zgonu. Kwalifikacja czynu może ulec zmianie. Mężczyźni przyznali się do winy i złożyli obszerne wyjaśnienia.

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Prezydent Duda będzie w regionie
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ggggggg
2 lat temu

Jeden ze sprawców ma dziecko z żona tego którego zabili.
Z małżeństwa z zabitym ta kobieta tez ma dziecko.
Dziewczyna totalna patola tez w to wszystko zamieszana.
A teraz ani jedno ani drugie dziecko nie ma ojca.
Nikogo z nich mi nie żal, ale szkoda mi bardzo tych dzieci.

Awa
2 lat temu

Do 15 Lat to chyba jakiś żart morderstwo że szczególnym okrucieństwie to 25 lat bez możliwości wcześniejszego zwolnienia

Oko za oko
2 lat temu

Za to ciągnięcie za samochodem już powinna być zmiana czynu na min 15 lat za szczególne okrucieństwo.
Kara powinna być tak surowa, że inni by się grubo zastanowili zanim by im taki pomysł przyszedł do głowy. Bo to nie był odwet za bójkę, tylko porachunek/ zemsta z premedytacją i szczególnym okrucieństwem …

Polopontiak
2 lat temu

Brak słów…W takiej sytuacji przydałaby się kara śmierci…

Tom
2 lat temu

Co za zwyrodnialcy !!!

Jan
2 lat temu

Porachunki porachunkami, ale trzech na jednego! jeszcze takie coś! do piachu z nimi!

Tom
2 lat temu

Co za zwyrodnialcy !!!!

do smierci
2 lat temu

prawdziwi katolicy z pierwszych ławek . prawdziwe bydło ludzkie, Kto i jak to wychowała na bandytów . Karac , karac – wieszać chwasty ludzkie.

X=D
2 lat temu

Dożywocie !!!

ostrow
2 lat temu

dożywocie dla tych śmieci Albo wyrwać chwasty

1 2 3 7
65
0
Napisz co o tym sądziszx