Mrożące krew w żyłach nagranie spod Przygodzic

Ostatni opad śniegu spowodował śliskości na wielu lokalnych drogach. Nie inaczej było na odcinku Przygodzice – Pardalin w powiecie ostrowskim.

Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego jechał spokojnie w stronę Przygodzic. Samochód jadący z przeciwka chwycił najpierw prawe pobocze, a następnie obróciło go i bokiem wpadł w auto poszkodowanego. Ostrowianin trafił do szpitala, ale obrażenia nie zagroziły jego życiu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pan Józef - najstarszy maturzysta w Polsce
Subskrybuj
Powiadom o

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
p.r
2 lat temu

Ślisko było. Dobrze ze żyją.

Super sprawa
2 lat temu

No co chcecie Zimowe opony na pewno były to można jechać a jednak poszedł bokiem

mariano
2 lat temu

Czytając co niektóre błyskotliwe teksty to wina jest kierowcy który prawidłowo i spokojnie jechał sobie po publicznej drodze ..po co jechał tamtędy nie mógł jechać inną drogą a właściwie to powinien w domu na d .. siedzieć to nie doszło by do tego wypadku …. ( :

ARO
2 lat temu

Zero wyobraźni tego kierowcy a wina tylko i wyłącznie JEGO a nie drogowców !!!

Ojej
2 lat temu

Bo generalnie ludzie na pos powinni co roku mieć egzamin dopuszczajacy do jazdy

Prawiczek
2 lat temu

Brawa dla Pana z kijanki za pokaz jak nie należy postępować w przypadku złapania poboca. A jak to powinno wyglądać? Gaz i nadajemy kierunek kierownicą w którą stronę chcemy autko wyprowadzić. Proste jak jebanie

Jdjdcjcjcjjcfj
2 lat temu

Ludzie w Ogóle nie myślą, poszkodowany powinien podskoczyć aby unieść się nad taranując go pojazd i unikalna by kolizji

SGX
2 lat temu

Zero jakiejkowiek kontry w prawo (widzimy koła skręcone w lewo), pewnie noga na hamulec i niech się dzieje wola nieba i fizyki… Najgorszy typ kierowców, pewnie jeszcze puścił kierownicę. A gdyby tak pojechał na pusty parking i polatał bokiem to by wiedział jak auto sie zachowa w poślizgu. Ale oczywiście nie w naszym kraju, bo po co i pislicja tylko czeka 🙂 A jak mówi stare przysłowie – „Kto na parkingu za pierwszego śniegu bokiem polata, nie będzie miał przypału do samego lata” Pozdro 🙂

olek
2 lat temu

tak jezdza wiesniaki w bmw,bolit mlodziezy wiejskej

Alicja
2 lat temu

Po prędkości sunącego bokiem auta facet jechał pewnie z 60-80 na oblodzonej drodze. Jakby jechał tak jak facet poszkodowany to na pewno nie byłoby takiego skutku.

45
0
Napisz co o tym sądziszx