Czy powinno się szczepić dzieci przeciw Covid-19? Zaskakujące liczby

Obecnie możemy oglądać nagonkę by wdrażać obostrzenia na osoby niezaszczepione przeciw COVID-19 oraz by szczepić polskie dzieci, preparatem, który nie jest do końca zbadany. Analizując rządowe dane można dojść do ciekawych wniosków.

Od początku tego roku do 5 grudnia w całej Polsce zmarło siedmioro dzieci z dodatnim wynikiem potwierdzającym obecność koronawirusa SARS-CoV-2. (źródło: basiw.mz.gov.pl). W tej siódemce jest także 14-latek z Wierzbna, który jak wiemy miał objawy SEPSY (gwałtowna reakcja zapalna organizmu na zakażenie wywołane najczęściej bakteriami oraz ich toksynami, rzadziej wirusami i grzybami – przyp. red.) Ponieważ w trakcie diagnostyki otrzymał dodatni wynik testu, zapisano go jako ofiarę COVID-19.

Poza tym siedmiorgiem dzieci zmarło także 15 dzieci, które miało choroby współistniejące oraz dodatki wynik testu na SARS-CoV-2.

Jak wyglądają oficjalnie statystyki NOP-ów (Niepożądane Odczyny Poszczepienne – przyp. red.)?

Według rządowych statystyk wynika, że śmierć z powodu szczepienia szczepienia przeciw COVID-19 umiera 1 na 400 tys. osób. Ciężki NOP w postaci np. niedowładu ręki, porażenia twarzy czy udarów dotyka 1 osobę na 20 tysięcy szczepień. W grupie wiekowej 0-18 jest 6 milionów Polaków. Ta liczba da nam 300 ciężkich NOP-ów i 15 zgonów. Dodatkowo według oficjalnych statystyk 25-30% zaszczepionych trafia do szpitali z powodu COVID-19, a część z nich umiera.

Należy przypomnieć, że wbrew pierwotnym twierdzeniom szczepienie nie blokuje transmisji wirusa.

CZYTAJ  5-latek mógł umrzeć podczas kąpieli

92 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Lola
10 miesięcy temu

A moja dobra znajoma zmarła nagle na udar na dwa dni przed szczepieniem. Co z tego wynika? Żeś głupia jak but z lewej nogi.

Last edited 10 miesięcy temu by do Lola
Wiadomości DD
11 miesięcy temu

Czy powinno się szczepić dzieci przeciw Covid-19?

  • NIE! I nie tylko dzieci ale i tyczy się to też dorosłych i młodzieży.

Innej odpowiedzi nie ma!!!

Lola
11 miesięcy temu

Moja dobra znajoma też zmarła nagle na zawał dwa dni po trzeciej dawce.

Straszne do straszne
11 miesięcy temu

Straszne do Straszne. Pan Bóg widzi, że to prawda, co napisałam. Mariusz i Jurek. CHCIELI żyć!!!! Mieli rodziny i byli dobrymi ludźmi.

Konfederata
11 miesięcy temu

Zastanówcie się ile pieniędzy z naszych ukradzionych nam (podatki) pieniędzy idzie na kampanie przymuszających obywateli do experymentów medycznych. A dlaczego tak się dzieje? Nie ważne jest zdrowie obywateli a finanse koncernów famaceutycznyvh. Przestępcy z Nowogrodzkiej otrzymują po cichu wysokie apanaze od owych firm. Przeznaczają między innymi na propagandę, własne ugrupowanie i własną kieszeń. Chcą wygrać następne wybory ponieważ zdają sobie sprawę że czekają ich sprawy sądowe za wszystkie afery i łamanie praw obywatelskich. Corona to tylko przykrywką do ich działań.

Do Straszne
11 miesięcy temu

😂 a świstak siedzi i zawija sreberka

Straszne
11 miesięcy temu

Ja wiem jedno. Zmarli znajomi i dalsi krewni po szczepieniu. Ludzie zdrowi.Wylew, Zawał. Mariusz położył się spać. Życzył żonie dobrej nocy. Obrócił się na bok, zachrapał dziwnie. Koniec. 66 lat. Do pracy w Niemczech wrócić się wybierał. Jurek, syn znalazł rano, zalanego krwią. Z nosa i ust. Obaj ok 2 mce po 2 dawce. Nie udowodnisz!!!!! Podpisali.

Do Rt
11 miesięcy temu

No jeżeli dasz wstrzyknąć swoim dzieciom jakiś preparat warunkowo nazwany „szczepionką ” .To rzeczywiście masz rację….Będzie CIEŃ szansy aby nie.zachorowały.

Do Fur Doyczland
11 miesięcy temu

Coś ci się koleś pomyliło z terminami szczepionek. Te przeciw grypie były wczesną jesienią, potem lekarz twierdził że zaczął się sezon zachorowań i że jest za późno na szczepienie. A takich serii i wymysłów nie było jeszcze nigdy.

STOP NOP
11 miesięcy temu

Skończcie już szczekać durne zaszczepy bo to wy roznosicie wirusa, szczepionka cały czas ta sama a pojawiają się nowe odmiany. I od dzieci wara!!! Chcecie się szczepiać to wasza sprawa. Czekać na kolejną dawkę i milczeć!!!

92
0
Napisz co o tym sądziszx