Czy powinno się szczepić dzieci przeciw Covid-19? Zaskakujące liczby

Obecnie możemy oglądać nagonkę by wdrażać obostrzenia na osoby niezaszczepione przeciw COVID-19 oraz by szczepić polskie dzieci, preparatem, który nie jest do końca zbadany. Analizując rządowe dane można dojść do ciekawych wniosków.

Od początku tego roku do 5 grudnia w całej Polsce zmarło siedmioro dzieci z dodatnim wynikiem potwierdzającym obecność koronawirusa SARS-CoV-2. (źródło: basiw.mz.gov.pl). W tej siódemce jest także 14-latek z Wierzbna, który jak wiemy miał objawy SEPSY (gwałtowna reakcja zapalna organizmu na zakażenie wywołane najczęściej bakteriami oraz ich toksynami, rzadziej wirusami i grzybami – przyp. red.) Ponieważ w trakcie diagnostyki otrzymał dodatni wynik testu, zapisano go jako ofiarę COVID-19.

Poza tym siedmiorgiem dzieci zmarło także 15 dzieci, które miało choroby współistniejące oraz dodatki wynik testu na SARS-CoV-2.

Jak wyglądają oficjalnie statystyki NOP-ów (Niepożądane Odczyny Poszczepienne – przyp. red.)?

Według rządowych statystyk wynika, że śmierć z powodu szczepienia szczepienia przeciw COVID-19 umiera 1 na 400 tys. osób. Ciężki NOP w postaci np. niedowładu ręki, porażenia twarzy czy udarów dotyka 1 osobę na 20 tysięcy szczepień. W grupie wiekowej 0-18 jest 6 milionów Polaków. Ta liczba da nam 300 ciężkich NOP-ów i 15 zgonów. Dodatkowo według oficjalnych statystyk 25-30% zaszczepionych trafia do szpitali z powodu COVID-19, a część z nich umiera.

Należy przypomnieć, że wbrew pierwotnym twierdzeniom szczepienie nie blokuje transmisji wirusa.

POLECANE NEWSY
94 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Lola
8 dni temu

A moja dobra znajoma zmarła nagle na udar na dwa dni przed szczepieniem. Co z tego wynika? Żeś głupia jak but z lewej nogi.

Last edited 8 dni temu by do Lola
Wiadomości DD
1 miesiąc temu

Czy powinno się szczepić dzieci przeciw Covid-19?

  • NIE! I nie tylko dzieci ale i tyczy się to też dorosłych i młodzieży.

Innej odpowiedzi nie ma!!!

Lola
1 miesiąc temu

Moja dobra znajoma też zmarła nagle na zawał dwa dni po trzeciej dawce.

Straszne do straszne
1 miesiąc temu

Straszne do Straszne. Pan Bóg widzi, że to prawda, co napisałam. Mariusz i Jurek. CHCIELI żyć!!!! Mieli rodziny i byli dobrymi ludźmi.

Konfederata
1 miesiąc temu

Zastanówcie się ile pieniędzy z naszych ukradzionych nam (podatki) pieniędzy idzie na kampanie przymuszających obywateli do experymentów medycznych. A dlaczego tak się dzieje? Nie ważne jest zdrowie obywateli a finanse koncernów famaceutycznyvh. Przestępcy z Nowogrodzkiej otrzymują po cichu wysokie apanaze od owych firm. Przeznaczają między innymi na propagandę, własne ugrupowanie i własną kieszeń. Chcą wygrać następne wybory ponieważ zdają sobie sprawę że czekają ich sprawy sądowe za wszystkie afery i łamanie praw obywatelskich. Corona to tylko przykrywką do ich działań.

Do Straszne
1 miesiąc temu

😂 a świstak siedzi i zawija sreberka

Straszne
1 miesiąc temu

Ja wiem jedno. Zmarli znajomi i dalsi krewni po szczepieniu. Ludzie zdrowi.Wylew, Zawał. Mariusz położył się spać. Życzył żonie dobrej nocy. Obrócił się na bok, zachrapał dziwnie. Koniec. 66 lat. Do pracy w Niemczech wrócić się wybierał. Jurek, syn znalazł rano, zalanego krwią. Z nosa i ust. Obaj ok 2 mce po 2 dawce. Nie udowodnisz!!!!! Podpisali.

Do Rt
1 miesiąc temu

No jeżeli dasz wstrzyknąć swoim dzieciom jakiś preparat warunkowo nazwany „szczepionką ” .To rzeczywiście masz rację….Będzie CIEŃ szansy aby nie.zachorowały.

Do Fur Doyczland
1 miesiąc temu

Coś ci się koleś pomyliło z terminami szczepionek. Te przeciw grypie były wczesną jesienią, potem lekarz twierdził że zaczął się sezon zachorowań i że jest za późno na szczepienie. A takich serii i wymysłów nie było jeszcze nigdy.

STOP NOP
1 miesiąc temu

Skończcie już szczekać durne zaszczepy bo to wy roznosicie wirusa, szczepionka cały czas ta sama a pojawiają się nowe odmiany. I od dzieci wara!!! Chcecie się szczepiać to wasza sprawa. Czekać na kolejną dawkę i milczeć!!!

94
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x