5-letnia Michalinka dołączyła do Aniołków

Miała zaledwie 5 lat, ogromną siłę i radość życia. I najwspanialszego ojca, najwspanialszą babcię. Niestety, Michalinka Grala odeszła z tego świata. Dołączyła do swojej mamy.

Michalinka chorowała na neuroblastomię, IV stopień. Nowotwór bardzo złośliwy, bardzo agresywny… Zaczęło się od bólu brzucha. Diagnoza: 10-centymetrowy złośliwy guz nerki…

Informacja o tej śmiertelnej chorobie spadła na rodzinę Gralów jak grom z jasnego nieba w Boże Narodzenie – niespełna dwa lata po śmierci mamy Michaliny. Kobieta również walczyła z rakiem. Zmarła 30 marca 2018 roku. Michalinka miała wtedy dwa latka…

Historia dziewczynki i jej taty poruszyła wiele serc. Udało się zebrać pieniądze na kosztowne leczenie w USA. Teraz dotarła do nas smutna wiadomość… – poinformował portal faktykaliskie.pl

– W dniu 27.11.2021 roku o godz. 23.40 po długiej i trudnej walce z chorobą odeszła moja ukochana córeczka Michalina… Wnusia kochającej babci, wspaniała przyjaciółka… Nie dane było nam cieszyć się wspólnym życiem zbyt długo… Ale wiemy, że Ci, których kochamy, których pamięć w sercu zachowamy, miłość do nich sprawia, że żyją wiecznie w sercu i pamięci… – napisał tata Michalinki, Przemysław Grala.

Ostatnie pożegnanie Michalinki odbędzie się w piątek, 3 grudnia o godzinie 11:00 w Kościele NMP Królowej Polski na Majkowie. Bliskim Michalinki składamy wyrazy głębokiego współczucia.

CZYTAJ  Zostań ławnikiem sądowym

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfederata
1 rok temu

Moje najszczersze kondolencje. Nic nie jest wstanie zastąpić straty ukochanego dziecka.

Voice
1 rok temu

Michalinko widocznie Pan Bóg znalazł lepsze miejsce dla Ciebie.
Życie się nie kończy ale się zmienia.

Janosik
1 rok temu

Michalinko, aniołku jesteś już z mamą. Dla najbliższej rodziny wyrazy współczucia oraz wytrwałości w tym trudnym dla Was czasie.

Złośliwy
1 rok temu

Wyrazy współczucia. Nie potrafię nic więcej napisać, łzy same płyną. Bardzo współczuję rodzinie.

Ania
1 rok temu

Jakże bardzo się różnimy, my ludzie. Wspaniały ojciec , który stracił żonę, córeczkę dla których to zrobiłby wszystko żeby tylko żyły i dla porównania taki sk….el Mejza , który łazi po tej ziemi i ma się wyśmienicie. Kościół powie że dobrych ludzi P.Bog doświadcza a szelmom daje czas na poprawę. Ale czy to jest sprawiedliwe i miłosierne????!!!! Wielkie współczucie dla tego Wielkiego Taty i całej rodziny dziewczynki.

Obserwer
1 rok temu

Cieszmy się z małych szczęść

Ona
1 rok temu

😭😭 Śpij Aniołku

baltazar 23
1 rok temu

Na tych wierzących to aby ksiądz ta menda społeczna zarobi

Zb
1 rok temu

@ do Wierzącego (…)

Ale kto jest – Święty Mikołaj?

Bóg nie rozdaje prezentów a nawet więcej – kocha bardziej ateistów bo nic od Niego nie chcą.

Mala
1 rok temu

Jak przykro taki aniołek wyrazy współczucia dla rodziny Michalinki

18
0
Napisz co o tym sądziszx