17-latek chciał się dorobić na handlu narkotykami. Nie wyszło

Policjanci z ostrowskiego Wydziału Kryminalnego, zatrzymali 17-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Młody mężczyzna miał przy sobie marihuanę, haszysz i metamfetaminę. Dodatkowo, policjanci znaleźli w jego plecaku wagę elektroniczną i znaczną ilość gotówki. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo, 17-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

23 listopada, w rejonie jednego z supermarketów policjanci wylegitymowali młodego mężczyznę. Podczas legitymowania, nastolatek podjął próbę ucieczki. Chłopak szybko został zatrzymany. Funkcjonariusze w kieszeni jego kurtki znaleźli woreczek foliowy z zawartością marihuany. Natomiast, w jego plecaku ponad 20 gramów haszyszu i niewielkie ilości metamfetaminy. Dodatkowo w plecaku 17-latka funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną i znaczną ilość gotówki.

Policjanci zatrzymali nastolatka oraz zabezpieczyli ujawnione substancję. 17-latek już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowej. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ  Niepełnosprawny 13-latek wyciągnięty z zimnej wody

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel PL
11 miesięcy temu

Franc Ty zafajdany komuchu jak bym Cie drapnol to tez bym cie pierdolnol akumulatorem tylko, ze Ty nie masz jaj pizdo i na chuj ten Twój komentarz?? Boli Cie,ze malolat przytulil wiecej w dzień niż ty pizdo przez cały miesiąc?? I skoro tak to było się uczyć a nie teraz pierdolisz kocopoly. I jebac Cie…

Tiru riru
11 miesięcy temu

HUGO BOSS TY TO ALE JESTES LEB

Hugo Boss
1 rok temu

Pójdzie siedzieć , bo to dilerka. Nie dostanie rzadnych zawiasów.

Do mama
1 rok temu

Będzie jak piszesz wyłącznie jeśli jest z rodziny kasty. Z tego co wiem nie jest

mama
1 rok temu

nic chłopakowi nie grozi dostanie kuratora i zostanie znany policji .Po kolejnej wpadce też będzie zanotowany i już dobrze znany policji czyli bezkarny .

Oli
1 rok temu

Spoko. Odsiedzi. A potem otworzy sklep monopolowy a nad sklepem wybuduje nowe mieszkanie 🙂

Kaja
1 rok temu

Ufff. Dobrze że nie Kordian spod Lewiatana.

Last edited 1 rok temu by Kaja
FREDI !
1 rok temu

Do szkoły, a nie za dragi się bierze gówniażeria. A teraz do roboty,a nie utrzymywać za nasze!!!

Adrian
1 rok temu

Brawo psy takich dilerów należy wykluczać.

Franc Maurer
1 rok temu

Ciekawe z jakich źródeł chłopiec się zaopatrywal bo to tylko handlowiec akumulator na jaja i było by wiadomo ludzie w latach 80 też po takich zabawach mówili prawdę teraz to policja mięczaki unijne I armia Watykanu

15
0
Napisz co o tym sądziszx