OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

17-latek chciał się dorobić na handlu narkotykami. Nie wyszło

Policjanci z ostrowskiego Wydziału Kryminalnego, zatrzymali 17-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Młody mężczyzna miał przy sobie marihuanę, haszysz i metamfetaminę. Dodatkowo, policjanci znaleźli w jego plecaku wagę elektroniczną i znaczną ilość gotówki. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo, 17-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

23 listopada, w rejonie jednego z supermarketów policjanci wylegitymowali młodego mężczyznę. Podczas legitymowania, nastolatek podjął próbę ucieczki. Chłopak szybko został zatrzymany. Funkcjonariusze w kieszeni jego kurtki znaleźli woreczek foliowy z zawartością marihuany. Natomiast, w jego plecaku ponad 20 gramów haszyszu i niewielkie ilości metamfetaminy. Dodatkowo w plecaku 17-latka funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną i znaczną ilość gotówki.

Policjanci zatrzymali nastolatka oraz zabezpieczyli ujawnione substancję. 17-latek już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowej. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hugo Boss
3 dni temu

Pójdzie siedzieć , bo to dilerka. Nie dostanie rzadnych zawiasów.

Do mama
3 dni temu

Będzie jak piszesz wyłącznie jeśli jest z rodziny kasty. Z tego co wiem nie jest

mama
4 dni temu

nic chłopakowi nie grozi dostanie kuratora i zostanie znany policji .Po kolejnej wpadce też będzie zanotowany i już dobrze znany policji czyli bezkarny .

Oli
4 dni temu

Spoko. Odsiedzi. A potem otworzy sklep monopolowy a nad sklepem wybuduje nowe mieszkanie 🙂

Kaja
4 dni temu

Ufff. Dobrze że nie Kordian spod Lewiatana.

Last edited 4 dni temu by Kaja
FREDI !
5 dni temu

Do szkoły, a nie za dragi się bierze gówniażeria. A teraz do roboty,a nie utrzymywać za nasze!!!

Adrian
5 dni temu

Brawo psy takich dilerów należy wykluczać.

Franc Maurer
5 dni temu

Ciekawe z jakich źródeł chłopiec się zaopatrywal bo to tylko handlowiec akumulator na jaja i było by wiadomo ludzie w latach 80 też po takich zabawach mówili prawdę teraz to policja mięczaki unijne I armia Watykanu

Arek
5 dni temu

Zabawy w policjantów i przestępców aresztowania jakieś odsiadki na koszt ludzi podatników i inne zabawy nic nie da tylko brutalna eliminacja na wzór chiński to daje głębom do myślenia resztkami mózgu no ale wiem nie da się kraj wybitnie katolicki i unijni humanitaryzm tyko narkotyki coraz bardziej powszechne

Ja
5 dni temu

Brawo. Takich akcji powinno być więcej.

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x