Szkoła w żałobie po śmierci 17-latki

Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie poinformował o tragicznej śmierci 17-letniwj dziewczyny, która wczoraj zginęła po uderzeniu przez pociąg. Do tragedii doszło tuż przed godziną 17 w Ostrzeszowie.

Z przykrością i ogromnym bólem informujemy o śmierci naszej uczennicy Sandry Kiecol. W imieniu Dyrekcji, grona pedagogicznego, całej społeczności szkolnej składamy rodzinie serdeczne wyrazy współczucia. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach…

https://www.ostrow24.tv/news/154780-mloda-kobieta-zginela-pod-pociagiem.html

CZYTAJ  Otwarli kolejny oddział izolacyjny. Czy wirus nadal występuje?

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
1 rok temu

Żal maszynisty, który za pewne przeżył traumę i długo z niej nie wyjdzie, zwłaszcza, że zazwyczaj jest tak, że nikogo nie obchodzi, że dziewczyna popełniła błąd, wtargnęła mimo zamkniętych szlabanów, zbierała telefon zamiast pomyśleć, dla służb wina nie jest oczywista. Jak macie wśród znajomych pracowników na kolei to popytajcie co potem robią z takim maszynistą. Śmierć kogoś pod pociągiem to najmniejsza trauma w porównaniu z tym co się dalej dzieje!!!

marekM
1 rok temu

do „do Joanna ” Dlaczego krytykujesz to co inni mówią o samobójstwie. Czy wg Ciebie jest możliwe , aby 17 letnia dziewczyna, która za chwilę miała by miec prawo jazdy, może poszła by gdzies do pracy, to prawie dorosły człowiek!! Żeby ta osoba wróciła się po telefon, i jeszcze przy zamkniętych barierach, ?? Nie uważasz że w tym wieku to powinno sie już na 100% wiedzieć że nie wolno wchodzić!! A ta druga osoba , o której pisał czas ostrzeszowski , czemu nikt o niej nic nie pisze? Jeśłi to była koleżanka to chyba jej krzyczała że ma nie wchodzić , czy tylko stała. Nie możliwe aby ta dziewczyna wchodząc na przejazd nie widziała zbliżającego się pociągu. Wg mnie Dziwne to wszystko jest .

Xxxx
1 rok temu

Glupota kobieta sama pchala się do grobu na życzenie

do Joanna
1 rok temu

do Joanna
JP KM !!! skąd się wam to ludzie bierze!! Przecież jest napisane w komentarzach co się wydarzyło! Dziewczyna wróciła po telefon a ty piszesz , że się targnęła na życie !! dramat !

Romek
1 rok temu

Kondolencje dla rodziny. Tylko coś w tym wszystkim się nie zgadza. Wróciła po telefon wg części komentatorów. Trzeba być ślepcem żeby nie widzieć pociągu nadjeżdżającego. Wygląda mi to na samobuj niż przypadek.

Ostrowianin
1 rok temu

Wyrazy współczucia dla rodzin tej tragedii

AdamTKMK
1 rok temu

Straszna śmierć i o wiele dziesiątek lat za wcześnie. Wieczny odpoczynek racz Ci dać Panie.Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej
Czas leczy rany ale blizny pozostają na długie lata.

Lena
1 rok temu

A czy na pewno nie był szczepiony.

Obiektywny88
1 rok temu

A dlaczego nikt nie współczuje maszyniście, który pewnie dostał ogromnej traumy, wstrząsu emocjonalnego? Takie sytuacje mogą spowodować tragedię w obu przypadkach. Taki maszynista, może się załamać i nigdy się już psychicznie nie podnieść, a on też ma swoją rodzinę, dzieci itd. dlaczego u nas zawsze się współczuje winowajcom, a nie prawdziwym poszkodowanym?

Joanna
1 rok temu

Tragedia dziewczyny, ktora zdecydowala sie na ten krok…uswiadamia ze mlodzi ludzie czesto maja problemy z ktorymi nie potrafia sobie poradzic sami.Moze zabraklo rozmowy, wsparcia czy gestu pezyjazni.Mloda dziewczyna..nie potrafila poradzic sobie i prosic kogos o pomoc.Rodzina i bliscy pograzeni w zalu i niemocy..
Nie mozemy przechdzic obojetnie wobec takiej sytuacji.Nie mozemy ignorowac znakow, sygnałow.. nie badzmy obojetni.
Czyn .. ktorego dokonala..ta mloda dziewczyna to moze akt desperacj…nie ma co gdybac…Spoczywaj w pokoju .dziewczyno .Wyrazy wspolczucia dla rodziny .

46
0
Napisz co o tym sądziszx