OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Szkoła w żałobie po śmierci 17-latki

Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie poinformował o tragicznej śmierci 17-letniwj dziewczyny, która wczoraj zginęła po uderzeniu przez pociąg. Do tragedii doszło tuż przed godziną 17 w Ostrzeszowie.

Z przykrością i ogromnym bólem informujemy o śmierci naszej uczennicy Sandry Kiecol. W imieniu Dyrekcji, grona pedagogicznego, całej społeczności szkolnej składamy rodzinie serdeczne wyrazy współczucia. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach…

https://www.ostrow24.tv/news/154780-mloda-kobieta-zginela-pod-pociagiem.html

POLECANE NEWSY
47 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marekM(@marek)
5 dni temu

do „do Joanna ” Dlaczego krytykujesz to co inni mówią o samobójstwie. Czy wg Ciebie jest możliwe , aby 17 letnia dziewczyna, która za chwilę miała by miec prawo jazdy, może poszła by gdzies do pracy, to prawie dorosły człowiek!! Żeby ta osoba wróciła się po telefon, i jeszcze przy zamkniętych barierach, ?? Nie uważasz że w tym wieku to powinno sie już na 100% wiedzieć że nie wolno wchodzić!! A ta druga osoba , o której pisał czas ostrzeszowski , czemu nikt o niej nic nie pisze? Jeśłi to była koleżanka to chyba jej krzyczała że ma nie wchodzić , czy tylko stała. Nie możliwe aby ta dziewczyna wchodząc na przejazd nie widziała zbliżającego się pociągu. Wg mnie Dziwne to wszystko jest .

Xxxx
9 dni temu

Glupota kobieta sama pchala się do grobu na życzenie

do Joanna
9 dni temu

do Joanna
JP KM !!! skąd się wam to ludzie bierze!! Przecież jest napisane w komentarzach co się wydarzyło! Dziewczyna wróciła po telefon a ty piszesz , że się targnęła na życie !! dramat !

Romek
9 dni temu

Kondolencje dla rodziny. Tylko coś w tym wszystkim się nie zgadza. Wróciła po telefon wg części komentatorów. Trzeba być ślepcem żeby nie widzieć pociągu nadjeżdżającego. Wygląda mi to na samobuj niż przypadek.

Ostrowianin
9 dni temu

Wyrazy współczucia dla rodzin tej tragedii

AdamTKMK
9 dni temu

Straszna śmierć i o wiele dziesiątek lat za wcześnie. Wieczny odpoczynek racz Ci dać Panie.Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej
Czas leczy rany ale blizny pozostają na długie lata.

Lena
9 dni temu

A czy na pewno nie był szczepiony.

Obiektywny88
10 dni temu

A dlaczego nikt nie współczuje maszyniście, który pewnie dostał ogromnej traumy, wstrząsu emocjonalnego? Takie sytuacje mogą spowodować tragedię w obu przypadkach. Taki maszynista, może się załamać i nigdy się już psychicznie nie podnieść, a on też ma swoją rodzinę, dzieci itd. dlaczego u nas zawsze się współczuje winowajcom, a nie prawdziwym poszkodowanym?

Joanna
10 dni temu

Tragedia dziewczyny, ktora zdecydowala sie na ten krok…uswiadamia ze mlodzi ludzie czesto maja problemy z ktorymi nie potrafia sobie poradzic sami.Moze zabraklo rozmowy, wsparcia czy gestu pezyjazni.Mloda dziewczyna..nie potrafila poradzic sobie i prosic kogos o pomoc.Rodzina i bliscy pograzeni w zalu i niemocy..
Nie mozemy przechdzic obojetnie wobec takiej sytuacji.Nie mozemy ignorowac znakow, sygnałow.. nie badzmy obojetni.
Czyn .. ktorego dokonala..ta mloda dziewczyna to moze akt desperacj…nie ma co gdybac…Spoczywaj w pokoju .dziewczyno .Wyrazy wspolczucia dla rodziny .

Majka
10 dni temu

R.I.P [*]

47
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x