I bez munduru panny sznurem?

Na co dzień jest funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Poza służbą jego pasją jest kulturystyka. Mł. asp. Kamil Skiba ma na koncie liczne sukcesy. Zdobył m.in. srebrny medal Pucharu Polski, a niebawem będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Birmingham.

Kamil Skiba kulturystykę trenuje od 13. roku życia. Jako młody chłopak był zafascynowany tym sportem. Pierwsze przyrządy do ćwiczeń zakupił jeszcze z pieniędzy, które udało mu się uzbierać podczas pracy w wakacje. Jak wspomina, jego najlepszym sprzętem, na którym ćwiczył była ławka treningowa zrobiona przez jego tatę. W tzw. międzyczasie zaczął trenować boks. Jednak z powodu kontuzji musiał przerwać treningi i z powrotem wrócił do kulturystyki. Nie wyobrażał sobie życia bez sportu.

W 2015 roku miał okazję poznać jednego z mistrzów świata w kulturystyce, który został później jego trenerem. Mł. asp. Kamil Skiba czerpał z niego wzorce, chciał również dojść do takiego poziomu. Wtedy właśnie postanowił zdobyć tytuł Mistrza Świata.

W trakcie kariery kulturysty osiągnął wiele sukcesów. Na Mistrzostwach Wielkopolski IFBB zdobył brązowy medal, jest srebrnym medalistą Pucharu Polski. W 2019 roku na Mistrzostwach Wielkopolski zdobył złoty medal. Podczas ostatnich swoich zawodów PCA Grand Prix zajął drugie miejsce, zdobywając brązowy medal, co gwarantuje mu udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Birmingham.

POLECANE NEWSY
26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adrian
8 miesięcy temu

Grucha to wali koks tonami widać jaką ma zmutowaną facjatę. Ze też się nie boi o zdrowie…

Banan
8 miesięcy temu

Do tych wszystkich co obrażają gruche mam jedną dobrą radę. Wykupcie sobie najdroższą polisę na jaką was stać i zapiszcie na kogoś wam bliskiego ale nie z najbliższej rodziny

Wlkp
8 miesięcy temu

Ciekawe skąd bierze sok skoro to nielegalne 🙂

ostrow
8 miesięcy temu

Grucha to konfitura

Ladacznica proboszcza
8 miesięcy temu

Ptaszek raczej maly. Ksiendzu by sie nie spodobal

Xfakz
8 miesięcy temu

Prawie jak gruszka tylko że gruszka jest rudy i fałszywy

Framak
8 miesięcy temu

Fuj flaszki olejem

Pedofilek
8 miesięcy temu

Najwięcej negatywnych komentarzy dają zakomplesione głąby uzurpatorsko uważające się za yntelygencje i pasztety na które taki gość nawet nie spojrzy 🙂

Komentarz
8 miesięcy temu

Brzydko.Człowiek tak nie powinien wyglądać, trochę zarysowanych mięśni to tak,ale tak jak oni fuj!

Pamela
8 miesięcy temu

Ale łobuz

26
0
Napisz co o tym sądziszx