I bez munduru panny sznurem?

Na co dzień jest funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Poza służbą jego pasją jest kulturystyka. Mł. asp. Kamil Skiba ma na koncie liczne sukcesy. Zdobył m.in. srebrny medal Pucharu Polski, a niebawem będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Birmingham.

Kamil Skiba kulturystykę trenuje od 13. roku życia. Jako młody chłopak był zafascynowany tym sportem. Pierwsze przyrządy do ćwiczeń zakupił jeszcze z pieniędzy, które udało mu się uzbierać podczas pracy w wakacje. Jak wspomina, jego najlepszym sprzętem, na którym ćwiczył była ławka treningowa zrobiona przez jego tatę. W tzw. międzyczasie zaczął trenować boks. Jednak z powodu kontuzji musiał przerwać treningi i z powrotem wrócił do kulturystyki. Nie wyobrażał sobie życia bez sportu.

W 2015 roku miał okazję poznać jednego z mistrzów świata w kulturystyce, który został później jego trenerem. Mł. asp. Kamil Skiba czerpał z niego wzorce, chciał również dojść do takiego poziomu. Wtedy właśnie postanowił zdobyć tytuł Mistrza Świata.

W trakcie kariery kulturysty osiągnął wiele sukcesów. Na Mistrzostwach Wielkopolski IFBB zdobył brązowy medal, jest srebrnym medalistą Pucharu Polski. W 2019 roku na Mistrzostwach Wielkopolski zdobył złoty medal. Podczas ostatnich swoich zawodów PCA Grand Prix zajął drugie miejsce, zdobywając brązowy medal, co gwarantuje mu udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Birmingham.

POLECANE NEWSY

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adrian
10 miesięcy temu

Grucha to wali koks tonami widać jaką ma zmutowaną facjatę. Ze też się nie boi o zdrowie…

Banan
10 miesięcy temu

Do tych wszystkich co obrażają gruche mam jedną dobrą radę. Wykupcie sobie najdroższą polisę na jaką was stać i zapiszcie na kogoś wam bliskiego ale nie z najbliższej rodziny

Wlkp
10 miesięcy temu

Ciekawe skąd bierze sok skoro to nielegalne 🙂

ostrow
10 miesięcy temu

Grucha to konfitura

Ladacznica proboszcza
10 miesięcy temu

Ptaszek raczej maly. Ksiendzu by sie nie spodobal

Xfakz
10 miesięcy temu

Prawie jak gruszka tylko że gruszka jest rudy i fałszywy

Framak
10 miesięcy temu

Fuj flaszki olejem

Pedofilek
10 miesięcy temu

Najwięcej negatywnych komentarzy dają zakomplesione głąby uzurpatorsko uważające się za yntelygencje i pasztety na które taki gość nawet nie spojrzy 🙂

Komentarz
10 miesięcy temu

Brzydko.Człowiek tak nie powinien wyglądać, trochę zarysowanych mięśni to tak,ale tak jak oni fuj!

Pamela
10 miesięcy temu

Ale łobuz

26
0
Napisz co o tym sądziszx