OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Radni z PiS chcą dać pieniądze ostrowian na paliwo. Nie zgadniecie dla kogo (aktualizacja)

Radni z klubu Prawo i Sprawiedliwość wymyślili, żeby przekazać pieniądze ostrowian na osobliwy cel. Ich zdaniem państwo polskie obronę granicy polsko-białoruskiej jest niewydolne i niezbędne będzie przelanie im 3 tysięcy złotych na… zakup paliwa.

Symboliczna kwota miałaby zasilić Fundusz Wsparcia Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej z przeznaczeniem na zakup paliwa. Czy to oznacza, że państwo polskie nie może zatankować pojazdów służbowych paliwem z Orlenu czy Lotosu? Czy pieniądze z budżetu ostrowian powinny trafiać na tego typu cele?

Aktualizacja:

Radni PiS pod wpływem krytyki/natchnienia zmienili cel i zamiast paliwa chcieliby jednak zakupić… latarki.

POLECANE NEWSY
56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Mariana.
10 dni temu

Zgadza się. Rodzina Sthurow gościła pod swoim dachem uchodźców i to bardzo długo. Ale najprościej jest kogoś opluć i oczernić, pomówić i psuć opinię. Ciekaw jestem czy ty Marian byłbyś zdolny do tego, z twoich słów wynika , że ty jesteś z tych ,.którzy przerzucali by te biedne dzieci przez mur. Hipokryto, oby ci kolacja wigilijna ością stanęła w gardle . Kolędy będziesz śpiewał, na Pasterkę pomaszerujesz…..katolu zasrany. Jak umrzesz to na pewno do nieba trafisz za swoje…. miłosierdzie.

Inka
10 dni temu

Kupcie im hulajnogi elektryczne one nie dość że światło mają to jeszcze jeżdżą dwa w jednym,

Do Marian.
10 dni temu

Niektórzy chcieli zaprosić, właściciel hotelu zaoferował że przyjmie 100 rodzin i da im pracę, niestety nie pozwolono mu. Maciej Stuhr gościł i utrzymywał taka rodzinę przez kilkanaście miesięcy. Przypuszczam że takich ludzi znalazłoby się więcej. Dlatego nie pisz bzdur i nie osądzaj wszystkich swoją miarą.

Ciepłownik
10 dni temu

Już za chwilę uchwalą sobie potężne podwyżki diet że zwrotem od sierpnia, to będą mieć na to kasę. A od nas niech się odp….

Grizli
10 dni temu

Faktycznie, państwo już nie z kartonu, ale z papieru. Na wszystko zbiórki. Na paliwo i radiowozy dla policji, na wozy i sprzęt dla strażaków, na służbę zdrowia i diabli wiedzą na co. A jednocześnie premier i inni mówią, że mamy na wszystko i nawet unijnej kasy nie potrzebujemy. Chyba, że to sposób na to żeby nie zwiększając podatków wyciągnąć od ludzi kasę. A pożyteczni idioci dają się na to nabrać. I potem jest na płot przy rezydencji premiera za 2 mln i tym podobnie bajery za grube miliardy.

Marian
11 dni temu

Widzę że sami trole platformerskie ciekawe ilu zaprosiło tych biednych migrantów pod swój dach i po bratersku ugościli u siebie pewnie żaden tylko narzekać spróbujcie sami w ten sposób przekroczyć granicę z innym krajem a zostaniecie odstrzelenie

K...a mać
11 dni temu

Jak chcą dać kasę, to niech się pisiory zrzucą. Ja nie przyłożę ręki do ludobójstwa. Dziękuję za uwagę

Antypisowiec
11 dni temu

Na samą nazwę PiS dostaje białej gorączki. A co do Radnych bezradnych, Posłów oslów Rząd przestępców. To tylko jedno nasowa się do głowy. Bilet w Kosmos bez powrotu

Paweł z Powiatu
11 dni temu

No i masz . Jedni dają fajny przykład wydawania pieniążków zakupili fajny sprzęt dla PSP a tu proszę znajdzie się dureń co Państwo będzie wspierał zamiast swój powiat . Niech Pan Bóg da troszkę rozumu radnym z pisogrodu , troszkę nie za dużo bonim głowy pękną . Co za tłuki

Konfederata
11 dni temu

Proponuje żeby Ci radni z ugrupowania przestępczego wyłożyli z własnej kieszeni. A od pieniędzy podatników wara im.

56
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x