Radni z PiS chcą dać pieniądze ostrowian na paliwo. Nie zgadniecie dla kogo (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Radni z klubu Prawo i Sprawiedliwość wymyślili, żeby przekazać pieniądze ostrowian na osobliwy cel. Ich zdaniem państwo polskie obronę granicy polsko-białoruskiej jest niewydolne i niezbędne będzie przelanie im 3 tysięcy złotych na… zakup paliwa.

Symboliczna kwota miałaby zasilić Fundusz Wsparcia Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej z przeznaczeniem na zakup paliwa. Czy to oznacza, że państwo polskie nie może zatankować pojazdów służbowych paliwem z Orlenu czy Lotosu? Czy pieniądze z budżetu ostrowian powinny trafiać na tego typu cele?

Aktualizacja:

Radni PiS pod wpływem krytyki/natchnienia zmienili cel i zamiast paliwa chcieliby jednak zakupić… latarki.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje mężczyzna po pożarze kamienicy (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Mariana.
2 lat temu

Zgadza się. Rodzina Sthurow gościła pod swoim dachem uchodźców i to bardzo długo. Ale najprościej jest kogoś opluć i oczernić, pomówić i psuć opinię. Ciekaw jestem czy ty Marian byłbyś zdolny do tego, z twoich słów wynika , że ty jesteś z tych ,.którzy przerzucali by te biedne dzieci przez mur. Hipokryto, oby ci kolacja wigilijna ością stanęła w gardle . Kolędy będziesz śpiewał, na Pasterkę pomaszerujesz…..katolu zasrany. Jak umrzesz to na pewno do nieba trafisz za swoje…. miłosierdzie.

Inka
2 lat temu

Kupcie im hulajnogi elektryczne one nie dość że światło mają to jeszcze jeżdżą dwa w jednym,

Do Marian.
2 lat temu

Niektórzy chcieli zaprosić, właściciel hotelu zaoferował że przyjmie 100 rodzin i da im pracę, niestety nie pozwolono mu. Maciej Stuhr gościł i utrzymywał taka rodzinę przez kilkanaście miesięcy. Przypuszczam że takich ludzi znalazłoby się więcej. Dlatego nie pisz bzdur i nie osądzaj wszystkich swoją miarą.

Ciepłownik
2 lat temu

Już za chwilę uchwalą sobie potężne podwyżki diet że zwrotem od sierpnia, to będą mieć na to kasę. A od nas niech się odp….

Grizli
2 lat temu

Faktycznie, państwo już nie z kartonu, ale z papieru. Na wszystko zbiórki. Na paliwo i radiowozy dla policji, na wozy i sprzęt dla strażaków, na służbę zdrowia i diabli wiedzą na co. A jednocześnie premier i inni mówią, że mamy na wszystko i nawet unijnej kasy nie potrzebujemy. Chyba, że to sposób na to żeby nie zwiększając podatków wyciągnąć od ludzi kasę. A pożyteczni idioci dają się na to nabrać. I potem jest na płot przy rezydencji premiera za 2 mln i tym podobnie bajery za grube miliardy.

Marian
2 lat temu

Widzę że sami trole platformerskie ciekawe ilu zaprosiło tych biednych migrantów pod swój dach i po bratersku ugościli u siebie pewnie żaden tylko narzekać spróbujcie sami w ten sposób przekroczyć granicę z innym krajem a zostaniecie odstrzelenie

56
0
Napisz co o tym sądziszx