Zderzenie 2 aut pod wiaduktem. Pół miasta stoi w korku

Po godzinie 15 doszło do wypadku pod wiaduktem krotoszyńskim w Ostrowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota wjechał w tył renault.

Na miejsce wysłano straż pożarną oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego. Jeden pas w stronę Krotoszyna jest zablokowany.

Ta kolizja powinna skłonić władze miasta do poważnego zastanowienia się nad swoją dotychczasową postawą. Wąskie gardło jakim jest wiadukt krotoszyński łączy dwie części Ostrowa. Dzisiejsze zdarzenie spowodowało utrudnienia aż do Ronda Sybiraków. Gdyby Północna Rama Komunikacyjna została dokończona, wówczas kierowcy mogliby skorzystać z alternatywnej drogi.

Do szpitala przewieziono kierowcę z jednego z aut.

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tom
1 rok temu

Każdy poprzedni prezydent Ostrowa budował część ramy komunikacyjnej oprócz Pani Klimek. To przecież jest oczywista dla wszystkich sprawa. Więc o czym tu dyskutować?

do Tom
1 rok temu

do Tom
a co robili poprzednicy Pani Prezydent ? Dlaczego nie zrobili tego wszystkiego co wymieniłeś ?

Tom
1 rok temu

Naszej szanownej Pani Prezydent nie obchodzi rama bo nie jeździ samochodem tak samo jak nie obchodzi ją brak ścieżki rowerowej na piaskach bo nie jeździ rowerem. Psa wyprowadza na spacer, więc sadzenie drzew już jest odpowiednie bo piesek będzie miał co obsikiwać.

Xxxx
1 rok temu

dokończyć wewnętrzną obwodnicę przez osadnicza

W centrum śmierdzi spalinami
1 rok temu

Zabronić jazdy w godzinach szczytu. Kilka aut w rodzinie , każdy chce mieć auto a potem problemy , że ruch duży. Połowę Ostrowioków wsadzić na rowery i niech dreptają , grubasy jedne , wtedy nikt nie będzie narzekał na nadwagę.

mm
1 rok temu

Do Joli. Dobre,dobre,uśmiałam się choć na koniec dnia.

Sssss
1 rok temu

Przecież tam w godzinach szczytu to koszmar a gdzie ma przejechać pogotowie ,Straż czy policja a oni mówią jazda na suwak dobre sobie chyba w te boczne słupy ,żadna władza nie pomyśli o drugim przejeździe po co kolejne kino,arena i nie wiadomo co jeszcze.

Draiwer
1 rok temu

Do Ireny . Będę się za Ciebie modlił żeby cię żadna krzywda w życiu nie spotkała.

Irena
1 rok temu

I daj tu debilowi auto

Taxi
1 rok temu

Ja nie wiem dlaczego władze miasta są tacy ślepi bo zaczynając od mostu odolanowskiego i idąc na południe to ostrów ma aż 4 mosty , a tu na północy ostrowa jest sam biedny most krotoszyński i zawsze będzie się korkować. A była by zrobiona ta przeprawa co ma iść osadniczą pod torami to pracownicy z Mahle czy ze sklejek mogli by śmiało jeździć, czy nawet pracownicy z okolic Raszkowa bo takich jest dużo.

25
0
Napisz co o tym sądziszx