Zderzenie 2 aut pod wiaduktem. Pół miasta stoi w korku

Udostępnij
Tweet

Po godzinie 15 doszło do wypadku pod wiaduktem krotoszyńskim w Ostrowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota wjechał w tył renault.

Na miejsce wysłano straż pożarną oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego. Jeden pas w stronę Krotoszyna jest zablokowany.

Ta kolizja powinna skłonić władze miasta do poważnego zastanowienia się nad swoją dotychczasową postawą. Wąskie gardło jakim jest wiadukt krotoszyński łączy dwie części Ostrowa. Dzisiejsze zdarzenie spowodowało utrudnienia aż do Ronda Sybiraków. Gdyby Północna Rama Komunikacyjna została dokończona, wówczas kierowcy mogliby skorzystać z alternatywnej drogi.

Do szpitala przewieziono kierowcę z jednego z aut.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  22-latkowi grozi do 10 lat więzienia
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tom
2 lat temu

Każdy poprzedni prezydent Ostrowa budował część ramy komunikacyjnej oprócz Pani Klimek. To przecież jest oczywista dla wszystkich sprawa. Więc o czym tu dyskutować?

do Tom
2 lat temu

do Tom
a co robili poprzednicy Pani Prezydent ? Dlaczego nie zrobili tego wszystkiego co wymieniłeś ?

Tom
2 lat temu

Naszej szanownej Pani Prezydent nie obchodzi rama bo nie jeździ samochodem tak samo jak nie obchodzi ją brak ścieżki rowerowej na piaskach bo nie jeździ rowerem. Psa wyprowadza na spacer, więc sadzenie drzew już jest odpowiednie bo piesek będzie miał co obsikiwać.

Xxxx
2 lat temu

dokończyć wewnętrzną obwodnicę przez osadnicza

W centrum śmierdzi spalinami
2 lat temu

Zabronić jazdy w godzinach szczytu. Kilka aut w rodzinie , każdy chce mieć auto a potem problemy , że ruch duży. Połowę Ostrowioków wsadzić na rowery i niech dreptają , grubasy jedne , wtedy nikt nie będzie narzekał na nadwagę.

25
0
Napisz co o tym sądziszx