Pobocze było złe? Ciężarówka wypadła z drogi

Przed godziną 5 rano kierowca samochodu ciężarowego przekonał się jak niebezpieczne i zdradliwe może być pobocze drogi. Tym bardziej jeśli droga jest w remoncie, a uskok pomiędzy świeżym asfaltem, a gruntem wynosi około 30 centymetrów.

Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą typu chłodnia jechał na trasie Antonin – Mikstat. Na wysokości ośrodka Mikstat-Las na łuku drogi pojazd zjechał z drogi i złamał się. Z powodu uszkodzenia zbiornika paliwa wysłano na miejsce zastęp ratownictwa chemicznego z Ostrowa Wielkopolskiego.

Kierowcy chłodni nic poważnego się nie stało. Samochód był na krotoszyńskich tablicach rejestracyjnych.

Więcej zdjęć pod adresem czasostrzeszowski.pl

 

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfident krępa
1 rok temu

Tym pomarańczowym renault. Drogowcy to tylko w lesie stoją co jadę. I komórki w lapach

zzzz
1 rok temu

Jak były ciepłe weekendy to nic się nie działo a teraz chłodno to robią. Co prawda w dzień roboczy ale trzeba było zaproponować pracownikom dodatek i przez te ciepłe weekendy robić. A tak ile czasu już robią ten odcinek. W tydz powinien być zrobiony.

Piotr Konieczny
1 rok temu

Witam . I tu się należy podziękować Władzom, Samorządowcom za stan dróg. Władze gmin, Powiatów mają gdzieś zwykłych ludzi którzy mieszkają w małych miejscowościach a Starostwo wydaje pozwolenie na firmę gdzie przyjeżdzają wielkie ciężarówki, nie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, dzieci które się poruszają po drodze bo o chodniku zapomnij nie ma na to pieniędzy usłyszysz odpowiedz. Gospodarka się wali na łeb na szyje coraz więcej małych firm się zamyka bo po co . Mała firma okrada państwo tak twierdzi kaczogród. A ciemnota siedzi z podkulonym ogonem i czeka na 500+. Jakich czasów doczekałem w tym kraju rzygać się chce patrząc na tempach włodarzy i rządzących .

ssz
1 rok temu

Swieży asfalt duża krawędź sciągło go do pobocza chciał obić załadowany i scyzoryk gotowy

Abc
1 rok temu

Pobocze było złe i szyny też były złe

Zdziwiony
1 rok temu

Coś nowego, bo oni zawsze środkiem drogi jadą i za ch**a się nie posuną a ty jedź rowem.

Konfident krępa
1 rok temu

Tam te drogowcy nic nie dbają tylko w lesie ściema i komorka

7
0
Napisz co o tym sądziszx