Trzecia wysoka wygrana w powiecie ostrowskim w ciągu miesiąca

Sporo szczęścia mają ostatnio nasi sąsiedzi z powiatu ostrowskiego. W październiku padły tam trzy duże wygrane. Wszystkie w Ekstra Pensji. Ostatnia miała miejsce 30 października br. w Raszkowie (pow. ostrowski). Szczęśliwiec, który zagrał przy ul. Rynek 16 wzbogacił się o okrągłą sumkę – 100 tys. zł.

Zaledwie dwa dni wcześniej w Ostrowie Wielkopolskim padła taka sama wygrana w tej samej grze. Szczęśliwa dla gracza okazała się kolektura przy ul. Orzechowej 4.

To już kolejne wysokie wygrane w Ostrowie Wielkopolskim. Poprzednia padła 13 października br., również w Ekstra Pensji. Gracz przez 20 lat będzie otrzymywał 5 tys. zł miesięcznie.

Koszt zakładu w Ekstra Pensji to 5 zł. Samodzielnie lub na chybił trafił wybieramy 5 z 35 oraz 1 z 4 liczb. Do wygrania jest 5 tys. zł miesięcznie przez 20 lat, ale zwiększając stawkę (x2, x5 lub x10), możemy grać o kolejno 10, 15 lub 50 tys. zł miesięcznie przez 20 lat.

Za dodatkową złotówkę do zakładu możemy zagrać o Ekstra Premię w postaci dodatkowych 100 tys. zł wypłacanych od razu. Za dodatkowe 2 zł do kuponu zagramy o Super Szansę w wysokości 2 mln. zł.

Najwyższa wygrana w tej grze padła w Warszawie w 2017 r. Gracz będzie odbierał naprawdę sowitą wypłatę – 50 tys. zł miesięcznie przez 20 lat!

CZYTAJ  Ruszyła modernizacja schroniska dla zwierząt (ZDJĘCIA)

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
poirytowana
1 rok temu

Bezsensowny tok rozumowania Szanownego Redaktora.
To, że zakład zawarto w konkretnej kolekturze nie świadczy wcale o miejscu zamieszkania wygranej osoby.
Szczęściarzom gratuluję

Vikary
1 rok temu

fajnie ale mnie w hazard nie wciągnięcie. to jest 1 na milion

mającygdzieśte wygrane
1 rok temu

Przez najbliższe 5 lat będą same najniższe wygrane.

DRON
1 rok temu

Brawo żeby wygrać trzeba grać. GRATULACJE

4
0
Napisz co o tym sądziszx